Skok w króliczą norę

MKULTRA – NIEPOKOJĄCE OBRAZY PRZEDSTAWIAJĄCE WYKORZYSTYWANIE DZIECI NA BILBORDACH WE WŁOSZECH.

MKULTRA – NIEPOKOJĄCE OBRAZY PRZEDSTAWIAJĄCE WYKORZYSTYWANIE DZIECI NA BILBORDACH WE WŁOSZECH.

Na wystawie sztuki w Cremonie we Włoszech wykorzystano miejskie billboardy, aby wyświetlić obrazy artystki Nicoletty Ceccoli, która specjalizuje się w niepokojących obrazach związanych kontrolą umysłu MKULTRA, wraz z wyraźnymi aluzjami do znęcania się nad dziećmi. Oto wgląd w ten przerażający przejaw deprawacji elit.

Wystawa sztuki, rozciągająca się na ponad 20 km (12,5 mil) i 40 billboardów, zamieniła włoskie miasto Cremona w gigantyczne kolaż MKULTRA. Rzeczywiście, na tegorocznej edycji ”Affiche” , „nietypowej wystawy” wykorzystującej miejskie billboardy do wyświetlania sztuki, zaprezentowano obrazy Nicoletty Ceccoli – słynnej artystki specjalizującej się w niepokojących, ale rażących obrazach nawiązujących do programów Monarch . Oczywiście temat ten zawiera obowiązkowe odniesienia do wykorzystywania dzieci, handlu ludźmi i satanistycznych rytuałów.

Nicoletta Ceccoli to płodna artystka, której prace były pokazywane w prestiżowych wystawach na całym świecie. Jest także ilustratorką książek dla dzieci i współpracuje z wieloma korporacjami, takimi jak Random House, Mondadori, Simon and Shuster, Barefoot Books, Greem Press, Fabbri, Arka, Fatatrac, Europacorp, Macy, Diesel, Houghton Mifflin, Henry Holt, Mc Cann Lowe, United Airlines i Vogue.

Światowa elita uwielbia pracę Ceccoli i jest gotowa wynagrodzić ją hojnymi kontraktami. Czy tym ludziom przeszkadza fakt, że prawie wszystkie jej obrazy odnoszą się do najbardziej przerażającej praktyki znanej ludzkości? Nie. Symbolika związana z programowaniem Monarch jest w rzeczywistości częścią ich chorej „kultury”. Uwielbiają być nią otoczeni i chcą, abyśmy również przebywali w ich chorej strefie.

Okładka ilustrowanej książki „Resta Con Me” (Zostań ze mną) to czysta symbolika Monarchy. Siedząca na podłodze w szachownicę (rytualna powierzchnia okultystycznej transformacji), ubrana na czerwono (kolor ofiary) dziewczyna jest otoczona maskami przedstawiającymi alter-persony niewolnika MK.

Prawie każdy obraz tego artysty jest pełen symboliki MK i wszelkiego rodzaju „kodów” wskazujących na sadystyczne nadużycia. I z jakiegoś powodu Affiche 2020 wybrał te obrazy do aby okleić nimi całe miasto Cremona.

Affiche 2020

Na swojej oficjalnej stronie internetowej , Affiche 2020 określa się w następujący sposób:

Affiche to nietypowa wystawa, urządzona w przestrzeniach zwykle zarezerwowanych dla plakatów reklamowych lub wyborczych. Affiche to wystawa, która rozciąga się na całe miasto, rozciągająca się na około 20 kilometrów kw. Każdego roku wyświetlane są wielkoformatowe dzieła wielkiego międzynarodowego ilustratora, a jego obrazy – zwykle publikowane w magazynach, gazetach i książkach – są prezentowane bezpośrednio przechodniom, spacerującym, podróżującym samochodem lub rowerem. Samo miasto jest jedną wielką wystawą.

Tegoroczna edycja zawiera 23 obrazy Ceccoli. Oto niektóre z obrazów wystawionych przez Affiche 2020 .

Ten nazywa się Wicked Delights . Straszna postać oferuje młodej dziewczynie lizaka w kształcie fallusa. Czerwone i białe grzyby na ziemi wskazują, że dziewczyna jest prawdopodobnie odurzona. Rzeczywiście, muchomory (czerwone z białymi kropkami) są znane ze swoich właściwości halucynogennych.

Ten nazywa się Compagno Di Giochi, co oznacza „Playmate”. Opowiada o osobie prowadzącej MK znęcającej się nad młodą dziewczyną . Jak można celebrować tę wyraźnie pedofilską „sztukę”?

Ten nazywa się L’Ora Del Diavolo („Godzina diabła”). Odnosi się do „godziny czarownic”, tego czasu w nocy, kiedy inwokacja demonów jest najsilniejsza (uważa się, że jest to 3 nad ranem). Ten obraz opowiada o niewolnikach MK uczestniczących w satanistycznych rytuałach i wezwaniach do dalszej traumy i kontroli.

Ten nazywa się Hide And Seek i jest w 100% o programowaniu Beta Kitten (używanym do tworzenia niewolników seksualnych). Dziewczyna nosi kocie odciski (używane do identyfikacji niewolników) i trzyma kocią maskę, która reprezentuje jej alter-persona. Ponadto maska ​​służy do tworzenia znaku jednego oka . Aby wszystko było w 100% oczywiste, ptak w klatce wskazuje, że chodzi o niewolnictwo MK. 

Poza tym, że jest fantazją pedofila, ten obraz przedstawia szkolenie niewolników Beta Kitten na rytualnej podłodze.

Ostatni obraz przedstawia efekt końcowy MK: handel ludźmi. Ta dziewczyna jest „zapakowana” i sprzedawana jako przedmiot. Na pudełku jest napisane „W pełni łączona miękka skóra winylowa”. Przerażające….

Nie trzeba znawcy symboliki, by zdać sobie sprawę, że z tymi obrazami jest coś strasznego. A mieszkańcy Cremony natychmiast zaprotestowali przeciwko tej wystawie. Oto fragment włoskiego artykułu prasowego na temat wystawy.

Mówi się o „wymarzonym stylu” w odniesieniu do obrazów, ale nic w tych obrazach nie wydaje się niejasne ani wyobrażeniowe. Wręcz przeciwnie, przesłanie jest dość jasne, aż do oburzenia i protestów różnych przedstawicieli centroprawicy. W rzeczywistości grupa doradzająca Premier Lega per Salvini ogłosiła, że ​​zostanie postawione śledztwo w tej sprawie.

Senator Ligi Simone Pillon potępił tę inicjatywę, którą nazwał „kryptopedofilią” i zaznaczył w poście na Facebooku, że „prace” są eksponowane przed szkołami. Ponadto zorganizowano wycieczki edukacyjne z dziećmi miasta.

Mógłbym spędzić cały dzień publikując obrazy tego artysty i wyjaśniając ich oczywiste i niepokojące znaczenia. Prawie wszystko, co robi, jest przepełnione dokładnym wzorcem symboliki, który był opisywany na tej stronie od lat. Co więcej, absolutnie niemożliwe jest zrozumienie jej pracy bez zrozumienia chorego świata symboliki MK i jej systemu nadużyć i satanistycznych rytuałów.

Fakt, że to dzieło istnieje, jest wystarczająco niepokojący. Fakt, że jest on rzeczywiście celebrowany i otynkowany na billboardach, jest całkowitą paranoją.

Udostępnij

MKULTRA – NIEPOKOJĄCE OBRAZY PRZEDSTAWIAJĄCE WYKORZYSTYWANIE DZIECI NA BILBORDACH WE WŁOSZECH.

Globalna Świadomość31 stycznia 20216 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułELON MUSK – ”ŚWIATOWE MEDIA W 99% NALEŻĄ DO NWO”.Następny artykułPRZEDRESETOWE TUNELE OBCYCH POD BABIĄ GÓRĄ.

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

MEL GIBSON – ”UJAWNIAJĄC HOLLYWOOD ZARYZYKOWAŁEM WSZYSTKO” PANDORAGATE – POLSKIE PEDOGATE YOUTUBERÓW TO WIERZCHOŁEK GÓRY LODOWEJ ! SATANISTYCZNA SIATKA PEDOFILSKA

Ostatnie wpisy

TAJEMNICA CHEMTRAILS – CZY PILOCI WIEDZĄ CO ROBIĄ ? JAK POWSTAJĄ ELITY – KTO WSTĘPUJE DO TAJNYCH STOWARZYSZEŃ? CZY PRZY

Kategorie

AGENDA 2030 (209) Alternatywna historia świata (176) Bez kategorii (11) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (180) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • MKULTRA – NIEPOKOJĄCE OBRAZY PRZEDSTAWIAJĄCE WYKORZYSTYWANIE DZIECI NA BILBORDACH WE WŁOSZECH.
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?