Skok w króliczą norę

”ROTSZYLDOWIE NOWEGO ŚWIATA” – PEDOFILSKI KULT ”NXIVM” OTWIERAJĄCY DROGĘ DO HOLLYWOOD.

”ROTSZYLDOWIE NOWEGO ŚWIATA” – PEDOFILSKI KULT ”NXIVM” OTWIERAJĄCY DROGĘ DO HOLLYWOOD.

Szukały wsparcia, a wpadły w ręce lidera kultu, który wykorzystywał je seksualnie. To dla niego się głodziły, znosiły kary cielesne i pozwoliły wypalić sobie na skórze jego inicjały. 

Jeden z najnowszych przykładów okultystycznych sekt seksualnych pochodzi z marca ubiegłego roku, kiedy to aktorka Allison Mack została „wyrzucona” z z planu filmowego serialu „Tajemnice Smallville” z powodu przynależności do sekty i pracy na stanowisku kierowniczym. Najwyraźniej zadaniem Mack było zwabienie kobiet do programu pod fałszywym pretekstem wzmocnienia pozycji kobiet i warsztatów samopomocy. 

Następnie przekonano ich do zapisania się na bardziej „zaawansowany program” o nazwie ”Dominus Obsequious Sororium”, który wymagał od tych kobiet oddania życia przywódcy Keithowi Raniere. Dominus Obsequious Sororium to quasi-łacińskie wyrażenie, które z grubsza można przetłumaczyć jako „Pan nad niewolnicami”.

Raniere jest właścicielem firmy o nazwie NXIVM, która rzekomo oferuje menedżerskie programy sukcesu, ale najwyraźniej tak nie jest. Raniere został również aresztowany wraz z Mack w marcu 2018 roku w Meksyku pod zarzutem handlu ludźmi. Został też oskarżony o zgwałcenie dziewcząt w wieku 12 lat, więzienie kobiety na 18 miesięcy, pornografię dziecięcą i nie tylko. Był przetrzymywany w areszcie federalnym w Nowym Jorku.

Uczestnicy tego programu musieli również przekazywać poufne informacje, nagie zdjęcia i inne kompromitujące informacje na wypadek, gdyby chcieli się ” wyłamać ”, w tym przypadku informacje zostały wykorzystane do szantażu.

Pozycja Allison Mack w świecie DC TV mogło odegrać rolę w rekrutacji jednego byłego członka. Kobieta znana jako „Nicole” niedawno zeznawała przed sądem federalnym w Brooklynie i ujawniła, że ​​Mack „wzięła ją pod swoje skrzydła”, gdy była na krawędzi samobójstwa w lutym 2016 roku, ostatecznie rekrutując ją do grupy. 

Jak ujawniła Nicole, częścią tego, co przekonało ją do przyłączenia się do grupy, była aktorka która grała Chloe Sullivan w serialu ”Smallville” , obiecując, jej rolę bohaterki DC Comics ”Wonder Woman”.

W swoim zeznaniu Nicole opowiedziała o tym, jak była molestowana seksualnie w grupie, a także o przypadkach, w których aktorka przekonała ją, by przekazała grupie materiały do ​​szantażu. Obejmowało to dostarczenie taśmy z seksem i fałszywych listów z informacjami o jej rodzinie i byłym chłopaku, który był wybitnym aktorem.

Czy w ten sposób ludzie dostają duże role w Hollywood?

Ten przypadek uwydatnia również kilka bardzo silnych powiązań zaangażowanych w ten „kult seksu”. Miliarder Clare Bronfman został oskarżony o ściąganie haraczy. Te zarzuty były związane z jej rolą „Dyrektora Operacyjnego” w NXIVM. Clare Bronfman jest córką Charlesa Bronfmana, kanadyjsko-amerykańskiego biznesmena i filantropa. 

Rodzina Bronfmanów została nazwana „Rotszyldami Nowego Świata” przez  autora Petera C. Newmana , znanego kanadyjskiego dziennikarza i pisarza. Rodzina Bronfmanów również od dłuższego czasu prowadzi interesy z rodziną Rothschildów. Jednym z wielu przykładów jest ich firma zarządzająca majątkiem, Bronfman Rothschild, która powstała w 1997 roku jako Virchow Krause Wealth Management.

Brat Bronfmana, Stephen, był jednym z największych sponsorów kanadyjskiego premiera Justina Trudeau. Trudeau był również bardzo blisko Petera Danglisha, wysokiego rangą przestępcy seksualnego ONZ wspomnianego poniżej. 

Wspominam o tym, ponieważ natknąłem się na bardziej dziwne powiązania z rodziną Trudeau, na przykład symbol fundacji Pierre Elliott Trudeau, jak widać , jest tym samym symbolem, którego używają pedofile do identyfikacji preferencji seksualnych.

To jednak nie powinno być zaskoczeniem, wystarczy spojrzeć na Jeffreya Epsteina, przestępcę seksualnego z głębokimi powiązaniami z rodziną królewską, księciem Andrew oraz Billem i Hillary Clinton.

Jeśli chodzi o tę dziedzinę, mamy nawet sygnalistów, takich jak  Steve Pieczenik , były urzędnik Departamentu Stanu Stanów Zjednoczonych i psychiatra przeszkolony na Uniwersytecie Harvarda. Otwarcie mówił o tego typu sprawach w kręgach elit. Możesz zobaczyć przykład, jak mówi o Clintonach tutaj . 

Warto również wspomnieć, że The Rolling Stone doniósł:

„Istnieją dziwne powiązania polityczne. Mark Vicente, dokumentalista i były wysoki rangą członek grupy, zeznał na procesie szefa NXIVM Keitha Raniere’a, że ​​Clare Bronfman, spadkobierczyni miliardera Seagram i domniemana dobroczyńca organizacji, zwróciła się do niego i kilku innych członków grupy. aby pomóc jej wnieść wkład w kampanię Clintona ”. ( źródło )

Przez cały czas aresztowani są „wysocy rangą” urzędnicy. Associated Press  dochodzenie do Organizacji Narodów Zjednoczonych  (ONZ) wykazały, że w ciągu ostatnich 12 lat odnotowano około 2000 zarzuty nadużyć seksualnych i wykorzystywania przez siły pokojowe ONZ i innych pracowników na całym świecie. 

Najnowszym przykładem, który wyszedł z ONZ, byłby były główny doradca Programu Pracy Dzieci ONZ, Peter Dalglish, który został niedawno aresztowany za pedofilię.

Historie takie jak ta potwierdzają zeznania sygnalistów, na przykład była policjantka z Nebraski Kathryn Bolkovac, która służyła jako misja pokojowa ONZ i pracowała pod dowództwem DynCorp, wojskowego kontrahenta, gdzie dowiedziała się o handlu seksualnym na elitarnym szczeblu z udziałem ONZ, Departamentu Stanu i wojska.

Może to mieć związek z czasem, kiedy była przedstawicielka USA, Cynthia McKinney, ogłosiła, że ​​doskonale zdaje sobie sprawę z korupcji oraz sprzedaży kobiet i dzieci, która miała miejsce w DynCorp.

Potwierdza to dodatkowo historia generała Jamesa Grazioplene, który pracował w Pentagonie i jako wiceprezes DynCorp, któremu obecnie grożą zarzuty o gwałt na nieletnich oraz kazirodztwo. ( źródło )

Kiedy badasz ten temat od wielu lat, nietrudno uwierzyć, że wysoko postawieni politycy, elita finansowa i ”sławni” ludzie są zaangażowani w tego typu rzeczy, a wszystkie poszlaki prowadzą nas na sam szczyt Watykanu i nie tylko.

Mówimy o rytualistycznym wykorzystywaniu seksualnym oraz handlu i mordowaniu kobiet i dzieci. Ale te tematy wciąż nie trafiają do ​​głównego nurtu.

Udostępnij

”ROTSZYLDOWIE NOWEGO ŚWIATA” – PEDOFILSKI KULT ”NXIVM” OTWIERAJĄCY DROGĘ DO HOLLYWOOD.

Globalna Świadomość5 lutego 20216 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułTAJEMNICE SAHARY – DLACZEGO WYPRAWY ARCHEOLOGICZNE SĄ TAM ZABRONIONE ?Następny artykułPOLSKIE ROSWELL – JAK CZĘSTO OBCY ODWIEDZJĄ NASZ KRAJ

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

CZY ELITY NAPRAWDĘ SĄ UZALEŻNIONE OD ADRENOCHROMU ? CO SKRYWAJĄ TAJNE BUNKRY RODZINY ROTHSCHILD ? GETTY MUSEUM – CO SKRYWA

Ostatnie wpisy

TAJNA BROŃ ELIT ODNALEZIONA NA ANTARKTYDZIE ! KINIEC ERY 'KALI YUGI’ – CO OBECNIE CZEKA NASZĄ CYWILIZACJĘ ? ZAĆMIENIE SŁOŃCA

Kategorie

AGENDA 2030 (256) Alternatywna historia świata (184) Bez kategorii (16) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • ”ROTSZYLDOWIE NOWEGO ŚWIATA” – PEDOFILSKI KULT ”NXIVM” OTWIERAJĄCY DROGĘ DO HOLLYWOOD.
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?