Skok w króliczą norę

ADERENOCHROM – WYCIEK DOKUMENTÓW Z TAJNYCH PLACÓWEK GDZIE POZYSKIWANO NARKOTYK I ”UTYLIZOWANO” DZIECI.

ADERENOCHROM – WYCIEK DOKUMENTÓW Z TAJNYCH PLACÓWEK GDZIE POZYSKIWANO NARKOTYK I ”UTYLIZOWANO” DZIECI.

Wiele celebrytów, polityków i milionerów przyjmuje bardzo silny narkotyk zwany adrenochromem, który posiada także właściwości odmładzające. Najwyższą jakością cechuje się substancja uzyskiwany z dzieci, które wytwarzają dużo adrenaliny poprzez tortury, ponieważ adrenochrom jest produktem metabolicznym adrenaliny. Ta teoria spiskowa, od dawna staje się faktem dla każdego, kto poważnie zbadał tę sprawę.

W niezliczonych wypowiedziach niezależni dziennikarze wykazali na podstawie dokumentów i zeznań, wiele faktów na temat tej hipotezy (Np.  Oliver Janich , były autor Financial Times Deutschland, Süddeutsche Zeitung, Focus Money. Zobacz też:  Adrenochrom – dowody: Co ujawniają akta CIA ).

Teraz miał miejsce kolejny wyciek z niezliczonymi dokumentami sugerującymi, że nie chodzi tylko o nadużycia na możliwą do opanowania skalę, ale że adrenochrom jest uzyskiwany na skalę przemysłową poprzez torturowanie tysięcy dzieci w tajnych więzieniach. Są to dokumenty oznaczone jako poufne, w których wymienione są konkretne firmy instytucje, miejsca i nazwiska zarówno domniemanych sprawców, jak i ofiar.

https://www.bitchute.com/embed/TznAFLkJeDLw/

Uwięzione dzieci z „datą usunięcia”

Dokumenty zawierają długie listy z nazwą odpowiedniego tajnego ośrodka detencyjnego i odpowiednich osadzonych z ich imionami, nazwiskami, datą urodzenia, wiekiem, grupą krwi, liczbą miesięcy przetrzymywania do tej pory, jakością pobranego adrenochromu, ryzykiem samobójstwo i planowany „termin unieszkodliwienia” skazanego – od około 12 roku życia jakość adrenochromu spada, a ofiara staje się bezużyteczna.

Lista osadzonych w głównych ośrodkach zatrzymań („GŁÓWNE OŚRODKI WYSZUKIWANIA”) z imionami, nazwiskami, datą urodzenia, wiekiem, grupą krwi, liczbą miesięcy pozbawienia wolności („MIESIĄCE CUSTODY”), jakość wyodrębnionego adrenochromu („ JAKOŚĆ ADRENOCHROMU ”), lokalizacja więzienia („ LOKALIZACJA CUSTODY ”), ryzyko samobójstwa tak / nie („ SUIC. T / N ”), planowany„ ZE WZGLĘDU NA UTYLIZACJĘ ”więźnia, kraj pochodzenia i dzienny limit adrenochromu pobrane („DZIENNE MIEJSCE”)).

Raport skazanego zawierający listę osadzonych w głównych ośrodkach detencyjnych wraz z imionami, nazwiskami, datą urodzenia, wiekiem, grupą krwi, liczbą miesięcy pozbawienia wolności. Jakość wyodrębnionego adrenochromu. miejsce przetrzymywania, ryzyko samobójstwa oraz „ datę unieszkodliwienia ” więźnia, kraj pochodzenia i dzienny kontyngent pobranego Adrenochromu.

Dla wielu więźniów „data unieszkodliwienia” przypada na rok 2021 lub 2022. Jeżeli dokument jest autentyczny, są to planowane morderstwa, którym można jeszcze zapobiec, na przykład składając skargę na policję. Zgodnie z kodeksem karnym planowane poważne przestępstwa, takie jak zabójstwa, należy zgłaszać.

Szokująca jest również data urodzenia więźniów, zwłaszcza w połączeniu z poprzednią długością więzienia. Na przykład data urodzenia jest często podawana jako rok 2014, z dziesiątkami miesięcy więzienia, więc niektórzy więźniowie musieliby mieć tylko trzy lub cztery lata, kiedy byli „uwięzieni”.

Zostało już sprawdzone, że wiele firm wymienionych w dokumentach faktycznie istnieje, ponieważ każdy może to sprawdzić, przeszukując Google i rejestry firm. „CYM Corporation” jest wymieniony w dokumentach jako operator więzień.

Cennik Adrenochrome ze wskazaniem jakości. Odsyła się do załącznika zawierającego poufną listę więźniów i datę likwidacji. Stwierdza również: „Uwaga: kolumna„ Samobójstwo ”zawiera tylko próby samobójcze. Samobójstwo zakończone pojawi się w raporcie utylizacji (nie jest załączone)”. Gwarancja „100% czystości i naturalności” w prawym dolnym rogu wydaje się cyniczna.

Cennik Adrenochrome ze wskazaniem jakości. Odsyła się do załącznika zawierającego poufną listę więźniów i datę likwidacji. Jest tam również napisane: „Uwaga: kolumna„ Samobójstwo ”zawiera tylko próby samobójcze. W raporcie utylizacji pojawiłoby się samobójstwo (nie załączone). ”Gwarancja„ 100% czystego i naturalnego ”w prawym dolnym rogu wydaje się być szczytem cynizmu.

Pod numerem 5475570 wymienionym w stopce, wpis „CYM” faktycznie znajduje się w amerykańskim rejestrze znaków towarowych ( patrz tutaj ). Chociaż są tu wymienione „Usługi restauracyjne” to trudno jest oficjalnie stwierdzić, że usługa ta polega na torturowaniu dzieci w celu produkcji narkotyków. Więc może to być metoda przykrywki.

Adres rzekomo w Trump Tower.

Adres „725 5th Avenue, Nowy Jork” jest podany jako adres w stopce dokumentów. Co ciekawe, jest to Trump Tower. Nie musi to jednak oznaczać, że w grę wchodzi Donald Trump, ale może to również służyć do zatuszowania działań. Prawdopodobnie każdy, kto ma wystarczająco dużo pieniędzy, może wynająć biuro w Trump Tower bez wiedzy zarządu nieruchomości, co robi firma.

Wyciek zawiera wiele innych dokumentów, takich jak cenniki, raporty o likwidacji więźniów, innych instytucji i zaangażowanych osób kontaktowych, w tym w Niemczech.

https://www.bitchute.com/embed/oYT2x8n3i06q/

Dokumenty dotarły do ​​opinii publicznej, ponieważ klient z Niemiec zamówił pendrive w Amazon i znalazł dokumenty przypadkowo. Następnie wysłał dokumenty w liście do operatora strony internetowej, blogera Dirka Schäfera ( prohominibus.de ), który należy do alternatywnych mediów i zajmuje się tego typu tematam – media establishmentowe ignorują ten temat lub w najlepszym przypadku go ośmieszają. 

Pełną dokumentację znajdziesz na https://gab.com/GermanQPatriot  lub w aplikacji Telegram pod  adresem https://t.me/WTF1_3 . Dokumenty można również pobrać tutaj:  https://ufile.io/f/p4bxk

Osoba, która znalazła pendrive, na którym znajdowały się dokumenty, napisała do niezależnego dziennikarza i blogera Dirka Schäfera, aby zgłosić dokumenty i temat na swojej stronie internetowej.

Osoba, która znalazła pendrive, na którym znajdowały się dokumenty, napisała do niezależnego dziennikarza i blogera Dirka Schäfera, aby zgłosić dokumenty i temat na swojej stronie internetowej. 

S6ygnalizatorka obawia się o swoje życie.

Osoba, która znalazła dokumenty, podpisała się pseudonimem „Steffi”, napisała, że ​​boi się o swoje życie z powodu publikacji, ale chce, aby sprawcy zostali złapani, ponieważ ma dziecko w tym samym wieku co potencjalne ofiary.

Próbowano skontaktować się z nią kilka razy, ale ostatnio nie był już w stanie do niej dotrzeć. Należy mieć nadzieję, że nic jej się nie stało.

Bloger i niezależny badacz Dirk Schäfer również widzi, że jest w niebezpieczeństwie i napisał, że aktywował „Przełącznik Dead Man” ( patrz tutaj ). Oznacza to, że podjął środki ostrożności, gdyby coś mu się stało. Przypuszczalnie obejmuje to pewne dalsze publikacje w przypadku jego śmierci lub przekazania informacji policji.

Nawet jeśli coś mi się wkrótce stanie, to te dokumenty są z pewnością powodem, ponieważ niniejszym przyczyniam się do powstania publikacji.

Oczywiście należy również powiedzieć, co następuje: chociaż istnieją ogólne dowody na to, że silni i bogaci używają adrenochromu jako narkotyku, a także istnieją badania nad skutkami i zastosowaniami adrenochromu, oraz istnieją dowody i zeznania dotyczące tortur dzieci w tym celu należy podjąć kwestię czy dokumenty mogłyby teoretycznie zostać sfałszowane.

Z prawnego punktu widzenia osoby i firmy wymienione w tych dokumentach, takie jak CYM, i tak muszą zostać uznane za niewinne, dopóki nie zostaną skazane przez sąd. Dlatego ze względów prawnych nie należy tutaj twierdzić, że jest faktem, że wymienione osoby, firmy i instytucje popełniły przestępstwo lub są zamieszane w coś nielegalnego lub mają cokolwiek wspólnego z wymienionymi rzeczami.

Setki stron danych.

Gdyby dokumenty zostały sfałszowane, byłaby to jedna z najbardziej kosztownych podróbek w historii. Jeśli spojrzysz na setki stron, które zawierają mnóstwo danych i szczegółów, trudno sobie wyobrazić, że ktoś zadał sobie tyle trudu, aby zrobić podróbkę. Ponieważ poświęcony na to czas pracy dla jednostki powinien z łatwością wynieść kilka miesięcy, co jest porównywalne z pracą naukową lub literaturą faktu.

Jednocześnie dokumenty są często cenzurowane lub usuwane przez Google i inne strony internetowe, co również świadczy o ich autentyczności. YouTube ocenzurowało filmy umieszczone powyżej – kolejna wskazówka, że ​​materiał jest autentyczny. Jednak filmy nadal znajdują się w Bitchute i zostały tam osadzone w artykule. 

Byłoby dobrze, gdyby każdy miał własne zdanie, przyglądając się bliżej dokumentom i filmom.

Oto kilka dodatkowych skanów z  setek dokumentów :

Więzień ADRENOCHROMU I SPRAWOZDANIE Z PRODUKCJI (POUFNE): Więzień Oprah F. Moss, 11 lat. Schwytany w: Kostaryka. Używany przez 11 miesięcy. Planowana data utylizacji: 2021 r. („Oznaczono do utylizacji w”). Raport stwierdza: Jeśli istnieje ryzyko samobójstwa, „podmiot” musi zostać odizolowany, a produkcja zwiększona (Ryzyko samobójstwa: Jeśli zaznaczono „Y” („Tak”), izoluj podmiot i zwiększ produkcję).

RAPORT UTYLIZACJI GŁÓWNYCH OŚRODKÓW WYSZUKIWANIA Z wykazem usuniętych więźniów wraz z datą urodzenia (DOB) oraz kwartałem, w którym dokonano likwidacji, w przypadku Kirby X. Adams I kwartał 2019 r.

Lista głównych więzień z podaniem krajów pochodzenia osadzonych, liczby osadzonych i całkowitej produkcji adrenochromu w miligramach. Wydaje się, że są to częściowo istniejące, częściowo oficjalnie opuszczone obiekty wojskowe, takie jak Camp Callan („CP.CALLAN”) w Kalifornii. Na liście znajduje się również Areszt Śledczy w Zatoce Guantanamo: „GTMO.BY”. GTMO to oficjalny skrót oznaczający obóz przetrzymywania w Guantanomo.

Lista głównych ośrodków detencyjnych (GŁÓWNE OŚRODKI WYSZUKIWANIA) i raport produkcyjny z podaniem krajów pochodzenia osadzonych, liczby osadzonych i całkowitej produkcji adrenochromu w miligramach.

Wydaje się, że są to częściowo istniejące, częściowo oficjalnie opuszczone obiekty wojskowe, takie jak Camp Callan („CP.CALLAN”) w Kalifornii. Na liście znajduje się również Areszt Śledczy w Zatoce Guantanamo: „GTMO.BY”. GTMO to oficjalny skrót oznaczający obóz przetrzymywania w Guantanomo.

Raport unieszkodliwienia za 2019 rok zawierający łączną liczbę unieszkodliwionych więźniów w ciągu kwartału.

NOTA PROMOCYJNA dla podejrzanego pracownika CYM Corporation. Adres podany poniżej, 1759 Lewis Road, Suite 210, Monterey, 93944 California to adres operacyjnej placówki wojskowej,  patrz wpis pod adresem https://installations.militaryonesource.mil .

Dowód dostawy od CYM Deutschland GmbH do brytyjskiego Ministerstwa Zdrowia na dostawę Adrenochrome.

Lista z nazwami niemieckich szpitali i przypuszczalnie przypisanym dzieckiem z podaniem płci (płeć M / K – mężczyzna / kobieta), daty urodzenia, grupy krwi, roku dostawy i cen. 

Czy dzieci zostały porwane lub sprzedane ze wspomnianych szpitali?

Najwyraźniej lista osób kontaktowych dla CYM w Niemczech bez prawdziwych nazwisk, ale z nazwami użytkowników (nazwami użytkowników). Skróty BKA i LKA pojawiają się w sekcji Organizacja (Org). 

Zwykle oznacza to Federalne Biuro Policji Kryminalnej lub Stanowe Biuro Policji Kryminalnej. Czy ci skorumpowani urzędnicy są zaangażowani w handel ludźmi?

„Harmonogram polowań CYM” na 2021 r. Z podaniem miejsca, daty i numeru na dany miesiąc – najwyraźniej liczba polowań. W sprawie pedofilii dotyczącej Marca Dutrouxa w Belgii świadkowie Anne Marie van Blijenburgh i Toos Nijenhuis zeznali, że elita polowała na ludzi jako hobby. 

Drugi list Steffi do dziennikarza i blogera Dirka Schäfera. Zastanawia się, dlaczego nic z tego nie jest w wiadomościach telewizyjnych, mimo że podała to do wiadomości publicznej.

Jak dotąd ostatni list Steffi do dziennikarza / blogera Dirka Schäfera. Od tamtej pory nie mógł nawiązać z nią kontaktu. Miejmy nadzieję, że będzie dobrze.

Udostępnij

ADERENOCHROM – WYCIEK DOKUMENTÓW Z TAJNYCH PLACÓWEK GDZIE POZYSKIWANO NARKOTYK I ”UTYLIZOWANO” DZIECI.

Globalna Świadomość16 lutego 20216 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułTAJNE MISJE APOLLO I ZAGADKA ”MONA LISY Z KSIĘŻYCA”Następny artykułROSYJSKI ASTRONAUTA UJAWNIA FILM UDOWADNIAJCY, ŻE KSIĘŻYC JEST HOLOGRAMEM.

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

MEL GIBSON – ”UJAWNIAJĄC HOLLYWOOD ZARYZYKOWAŁEM WSZYSTKO” PANDORAGATE – POLSKIE PEDOGATE YOUTUBERÓW TO WIERZCHOŁEK GÓRY LODOWEJ ! SATANISTYCZNA SIATKA PEDOFILSKA

Ostatnie wpisy

OSTATNIE CHWILE MATTHEW PERRY – CZY PADŁ OFIARĄ OKULTYSTYCZNEJ OFIARY ? TEMAT ADRENOCHROMU TRAFIŁ DO MEDIÓW – TURCJA I BUŁGARIA

Kategorie

AGENDA 2030 (211) Alternatywna historia świata (177) Bez kategorii (11) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (180) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

 • ADERENOCHROM – WYCIEK DOKUMENTÓW Z TAJNYCH PLACÓWEK GDZIE POZYSKIWANO NARKOTYK I ”UTYLIZOWANO” DZIECI.
 • Nawigacja wpisu
 • Globalna Świadomość
 • Podobne wpisy
 • Ostatnie wpisy
 • Kategorie
 • O czym myślisz?