Otwórz oczy

TAJNY PROJEKT GATES’A – WINDOWS 10 SŁUCHA WSZYSTKIEGO CO MÓWISZ I REJESTRUJE KAŻDE NACIŚCNIĘCIE KLAWISZÓW.

W oprogramowaniu systemu operacyjnego Microsoft Windows 10 ukryty jest moduł spyware keylogger, który rejestruje naciśnięcia klawiszy i głosy użytkowników i wysyła te prywatne dane bezpośrednio na serwery Microsoftu.

Kolejna przerażająca „funkcja” platformy programowej, która została pierwotnie zaprojektowana przez eugenika miliardera Billa Gatesa , dodatek do keyloggera systemu Windows 10 miał rzekomo „służyć do testowania, a nie do codziennego użytku”.

A jednak funkcja ta stała się tym, czym się stała, chociaż większość użytkowników nie ma pojęcia o tym, że ​​nawet coś takiego istnieje.

Microsoft niechętnie przyznał po naciskach, że „możemy zbierać informacje głosowe” i „wpisane znaki” od użytkowników bez ich wiedzy lub wyraźnej zgody.

Teraz wiemy, że korporacja z Waszyngtonu właśnie to robi.

„Powiedziałem, że„ poważnie wątpię, czy najgorsze funkcje oprogramowania szpiegującego pozostaną w gotowym produkcie ”- napisał współpracujący z PC World redaktor Lincoln Spector. ” Jednak myliłem się.”

W sekcji „Często zadawane pytania dotyczące mowy, pisma odręcznego, pisania i prywatności w systemie Windows 10 przyznano, że gdy użytkownik wchodzi w interakcję z urządzeniem z systemem Windows mówiąc, pisząc (pismo odręczne), firma Microsoft gromadzi informacje dotyczące mowy, pisma odręcznego i wpisywania – w tym informacje o Twoim kalendarzu osobistym (zwane też kontaktami)

Firma broni się oświadczeniem o ochronie prywatności, które zawiera wiele innych informacji w postaci 17 000 słów, których pełne przeczytanie wymaga trochę czasu i wysiłku.

Microsoft jego działania w komunistycznych Chinach

Dobra wiadomość jest taka, że ​​funkcję keyloggera w systemie Windows 10 można wyłączyć, a przynajmniej tak by się wydawało.

Klikając Ustawienia w lewym okienku menu Start, a następnie klikając przycisk Prywatność, użytkownik systemu Windows 10 znajdzie pole wyboru, aby je wyłączyć – oczywiście na dole.

„Będąc w prywatności, przejdź do sekcji Ogólne i wyłącz opcję ”Wyślij do firmy Microsoft informacje o tym, jak piszę, aby pomóc nam ulepszyć pisanie i pisanie w przyszłości” – wyjaśnia Spector.

„Skoro już tam jesteś, przeanalizuj inne opcje i zastanów się, czy jest tu coś jeszcze, co możesz chcieć zmienić”.

Aby uniemożliwić systemowi Windows 10 zbieranie wypowiedzi, musisz również przejść do sekcji Mowa, pisanie odręczne i pisać, a następnie kliknąć ”Przestań mnie rozpoznawać”.

Ten sam obszar zawiera opcje uniemożliwiające firmie Microsoft gromadzenie danych z aparatu, mikrofonu, kontaktów i kalendarza.

„Żałuję, że nie mam takiej możliwości w Androidzie”, zauważa Spector, sugerując, że smartfony są podatne na podobne szpiegowanie bez możliwości wyłączenia tej funkcji.

Należy zauważyć, że Microsoft jest bliskim sojusznikiem komunistycznych Chin , współpracując z Huawei, komunistyczną chińską korporacją, której prezydent Donald Trump wydalił ze Stanów Zjednoczonych rozkazem wykonawczym.

Jak informowaliśmy, Huawei ściśle współpracuje z Komunistyczną Partią Chin (KPCh), aby szpiegować ludzi za pomocą technologii i sztucznej inteligencji (AI).

Firma jest również lub była przedmiotem dochodzenia w sprawie jej udziału w porozumieniu z Iranem w sprawie broni jądrowej.

Microsoft tymczasowo zakończył współpracę z Huawei po podpisaniu zarządzenia Trumpa, jednak później firma zdecydowała się kontynuować sprzedaż swoich dotychczasowych zapasów laptopów Huawei w sklepach Microsoft.

Oficjalna witryna internetowa Microsoft z dumą głosi, że firma głęboko ceni sobie partnerstwo z komunistycznymi Chinami i różnymi komunistycznymi chińskimi korporacjami.

Obecnie nasza najbardziej kompletna spółka zależna i największe centrum badawczo-rozwojowe poza Stanami Zjednoczonymi znajduje się w Chinach. Firma Microsoft może pochwalić się solidnym systemem współpracy obejmującym 17 000 partnerów. Za każdeg Yena, który Microsoft zarabia w Chinach, partnerzy Microsoft zarabiają 16.

wyjaśnia strona internetowa

Korporacja chwaliła się również, że jest jedną z największych korporacji odpowiedzialnych za „przebudowę chińskiej gospodarki”.

Tymczasem Microsoft po cichu wdraża technologie szpiegowskie, takie jak ta, które wywołałyby zazdrość nawet w najbardziej radykalnych chińskich komunistach.

Ostatnie wpisy

Kategorie

TAJNY PROJEKT GATES’A – WINDOWS 10 SŁUCHA WSZYSTKIEGO CO MÓWISZ I REJESTRUJE KAŻDE NACIŚCNIĘCIE KLAWISZÓW.

25 marca 2021 / Możliwość komentowania TAJNY PROJEKT GATES’A – WINDOWS 10 SŁUCHA WSZYSTKIEGO CO MÓWISZ I REJESTRUJE KAŻDE NACIŚCNIĘCIE

Może Ci się spodobać

CZYM JEST TECHNOLOGIA ”DEEPFAKE” I JAKIE NIESIE ZE SOBĄ ZAGROŻENIA ? 8 czerwca 2020

  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • TAJNY PROJEKT GATES’A – WINDOWS 10 SŁUCHA WSZYSTKIEGO CO MÓWISZ I REJESTRUJE KAŻDE NACIŚCNIĘCIE KLAWISZÓW.
  • Może Ci się spodobać