Skok w króliczą norę

”SMALL WORLD” – OKULTYSTYCZNA PEDOFILA I HANDEL DZIEĆMI, CZY PATRYK VEGA SWOIM NOWYM FILMEM NARAŻA SIĘ ELITOM ?

„Small World“ to najnowszy film fabularny polskiego reżysera i producenta Patryka Vegi. Tym razem reżyser wziął na temat proceder handlu żywym towarem. A w szczególności handlu dziećmi.

Zaskakującym faktem jest umieszczenie w produkcji wątku odnoszącego się do okultystycznej pedofili, Vega jest prawdopodobnie pierwszym na świecie reżyserem który poruszy ten mroczny temat tabu na dużym ekranie. Obraz ma być utrzymany w stylistyce zaangażowanego społecznie thrillera. Co jeszcze wiemy?

„Small World” to nowy, dawno zapowiadany film Patryka Vegi, w którym pochylił się nad problemem handlu dziećmi w Polsce i Europie.  Film opowie historię małej dziewczynki, która zostaje porwana z domu na polskiej wsi. Trafia do przestępczego półświatka i przez wiele lat nikt nie jest w stanie jej odnaleźć. Dopiero po 14 latach policji udaje się ją odszukać. Produkcja skupi się więc nie tylko na strasznym procederze, ale pokaże także traumatyczne konsekwencje porwania.

Myślę o tej produkcji jak o międzynarodowym projekcie. Artyści z różnych krajów zjednoczą się w proteście będącym krzykiem przeciwko handlowi dziećmi, który jest porażającym procederem.

W obsadzie są Piotr Adamczyk, Julia Wieniawa, Enrique Arce  i Aleksey Serebryakov. Produkcja była kręcona w czterech krajach oraz w trzech językach: polski, rosyjski oraz angielski.

Przypomnijmy, że we wrześniu 2019 roku podczas rozmowy z Dawidem Muszyńskim reżyser Patryk Vega pokazał pewność, że ma zupełnie inny film. Wówczas chciał go zgłaszać do walki na festiwalu filmowym w Cannes, który ostatecznie nie odbył się w 2020 roku z uwagi na pandemie koronawirusa.

Dla mnie będzie miał on charakter misyjny i ewangelizacyjny. Mam poczucie, że chcę go zrobić jako człowiek, a nie producent czy biznesmen. Mogę powiedzieć, że ten obraz będzie dziesięć razy większym hardcorem niż „Botoks”. Scenariusz jest bardzo mocny.

Poruszana do tej pory tematyka w filmach Patryka Vegi często wydawała się istotna z punktu widzenia każdego członka społeczeństwa, ale po ujrzeniu samego zwiastunu lub filmu albo serialu, sytuacja ulegała zmianie. „Pętla” lub „Bad boy” były niezłymi filmami akcji, które niosły za sobą pewną lekcję, ale w głównej mierze nastawione były na dostarczenie rozrywki widzom.

Tym razem Patryk Vega wziął na warsztat dość trudny temat i po zobaczeniu blisko 3-minutowej zapowiedzi zaczynam przychylać się do opinii, że „Small world” ma szansę na sukces.

Kontrowersyjny i często wyciszany temat handlu dziećmi zostanie przedstawiony w dobitny sposób przez reżysera, który słynie z takich bezpośrednich obrazów. Reakcje widzów i komentujących są zaskakująco pozytywne, podobnie jak deklaracja wprowadzenia filmu do kin – najwyraźniej Patryk Vega będzie czekał ze swoim filmem na lepszą sytuację w naszym kraju, ponieważ perspektywa otwarcia kin na przestrzeni następnych kilku tygodni, a może i miesięcy raczej nie rysuje się zbyt kolorowo.

Inspiracje do filmu

Dramat dzieci w skali światowej jest ogromny. Dzieci są głównym celem pedofilów i okultystów. Wiele osób dzieli się swoją wiedzą na temat tych zbrodni, jednak trafiają na mur. Tak naprawdę na apel o to by ludzie zaczęli przeciwdziałać tym strasznym procederom reaguje niewielka część społeczeństwa. Ludzie po prostu nie dowierzają w to co się dzieję i ślepo wierzą służbą cywilnym, że nie dopuściłyby do czegoś podobnego.

W1968 r. świat poruszył film Romana Polańskiego pod tytułem: ,,Dziecko Rosemary”. W 2014 r. Agnieszka Holland zrobiła remake tego filmu.

Podczas kręcenia tego filmu Polański konsultował się z słynnym satanistą Antonem Lavey. Przesłanie tego filmu jest bardzo proste: dzieci mają ogromne znaczenie dla satanistów w ich kulcie. Aleister Crowley pisał, że w teorii starożytnych magów każda żywa istota jest magazynem energii, której ilość zależy od rozmiarów i zdrowia.

Do największej duchowej pracy trzeba odpowiednio wybrać ofiarę, która zawiera największą i najczystszą moc. Męskie dziecko o doskonałej niewinności i wysokiej inteligencji jest najodpowiedniejszą i najbardziej satysfakcjonującą ofiarą.

A musi być on męskiego rodzaju, ponieważ to nie jego materialna krew jest poświęcana, ale moc kreatywna. Z zapisków satanisty Perburabo wynika, że od 1912 r. do 1928 r. spełniał on tego rodzaju ofiarę aż 150 razy w roku ! Jak dodaję dalej Crowley ofiara z człowieka jest zawsze najodpowiedniejsza. Jeden z byłych masonów wyjawił: 

Po omówieniu celów i pouczeń nasz główny mag oznajmia, że będziemy się przygotowywać do złożenia ofiary na część najwyższego wodza światłości lucyfera, który na tę okoliczność specjalnie się zjawi. Ofiarą będą cztery dziewicze dziewczynki. Było nas czterech do złożenia ofiary, gdyż mag wcześniej dokonał tej ofiary, on miał tylko nadzorować. Każdy z nas miał dokonać gwałtu i mordu na przydzielonej dziewczynce. Następnie po odpowiednich rytach mieliśmy je złożyć jeszcze żywe w ogień na część wodza. Mag miał udać się po dziewczynki, aby je tu przyprowadzić. Były to dziewczynki z Azji prawdopodobnie z Indii. 

Co ciekawe na jednym z ostatnich spotkań grupy Bildenberg zostały sprowadzone dzieci do jednego z hoteli tuż obok hotelu, gdzie trwała narada tej grupy. Osoby, które to widziały były zaciekawione po co zabiedzone dzieci zostały sprowadzone do hotelu obok, gdzie spotkali się po kryjomu najpotężniejsi ludzie na świecie.

Dzieci były eskortowane przez policję. Po co obecność dzieci z krajów III świata tuż obok…myślę, że na to pytanie nie trzeba odpowiadać.

Zwyrodnialcy do swoich celów, czy to pedofilskich, czy to satanistycznych ściągają dzieci głównie z biednych regionów świata. W jednej z książek na temat handlu dziećmi: B. Louis pod tytułem: ,,Sprzedane” możemy przeczytać historię jednej z dziewczynek: 

Sahana w wieku 12 lat została sprzedana do zamkniętego domu publicznego w Indiach. Rodzina otrzymała za nią ówczesną równowartość 50 funtów, gdyż Sahana miała piękną twarz. Z tego samego powodu przyjmowała 10 klientów dziennie i zaraziła się wirusem HIV.

W Azji zjawisko prostytucji dziecięcej jest tak poważny, że popyt na jej usługi musi mieć także inne, znacznie poważniejsze źródło. Najbardziej pożądane są dziewice za które klienci płacą wygórowane ceny. Spis ludności w Indiach wykazał miliony zaginionych dziewczynek; niektóre zostały usunięte już z łona matki, inne zabite po urodzeniu, a jeszcze inne zmarły w dzieciństwie z powodu zaniedbania. Według statystyk w Azji Południowej zaginęło 74 miliony dziewczynek i kobiet.

Właściciele domów publicznych na terenie Azji nie szczędzą wysiłków, by przygotować najmłodsze dziewczęta do współżycia płciowego. W Kalkucie jednolitą masę rdzeniem łodygi rośliny, pęczniejącym pod wpływem wody, poszerza się waginę dziewcząt mających spółkować z dorosłymi mężczyznami.

Czy kontrowersyjny reżyser swoją nową produkcją naraża się pewnym kręgom wpływów? Czas pokaże.


Ostatnie wpisy

Kategorie

”SMALL WORLD” – OKULTYSTYCZNA PEDOFILA I HANDEL DZIEĆMI, CZY PATRYK VEGA SWOIM NOWYM FILMEM NARAŻA SIĘ ELITOM ?

26 marca 2021 / Możliwość komentowania ”SMALL WORLD” – OKULTYSTYCZNA PEDOFILA I HANDEL DZIEĆMI, CZY PATRYK VEGA SWOIM NOWYM FILMEM

Może Ci się spodobać

PRZEMYSŁ WYKORZYSTYWANIA DZIECI ”NIC SIĘ NIE STAŁO”. FILM SYLWESTRA LATKOWSKIEGO KOLEJNYM TROPEM W POLSKIM ”PIZZAGATE” 21 maja 2020

  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • ”SMALL WORLD” – OKULTYSTYCZNA PEDOFILA I HANDEL DZIEĆMI, CZY PATRYK VEGA SWOIM NOWYM FILMEM NARAŻA SIĘ ELITOM ?
  • Może Ci się spodobać