Czarna Szlachta

KIM CHCIAŁ ZOSTAĆ KSIĄŻĘ FILIP PO ŚMIERCI ?” – ”LUDZIE TO LISTA BEZUŻYTECZNYCH ZJADACZY CHLEBA”

Zmarł niesławny książę Filip, W tv głównego ścieku i w kilku pseudo katolickich portalach ochy i achy jaki to cudowny mąż stanu i szlachcic opuścił ten łez padół. Prawda o tym człowieku jednak jest zupełnie inna..

Nie od dziś wiadomo, że książę Filip zdradzał królową. O jego partnerkach pisano wielokrotnie, a biografowie piszą wprost, że nie pozostawał obojętny na urodę znanych kobiet. Mówiono, że Elżbieta II w pełni poświęciła się wówczas służbie państwu. Niewielu jednak wie, że u swego boku przez lata miała mężczyzn, którzy gotowi byli zrobić dla niej wszystko. Królowa Elżbieta II miała słabość do nadwornych koniuszych…

Pomijając jego rozwiązłe życie prywatne, książę miał też ciekawy pogląd dotyczący tego jak widzi świat i co sądzi o swoich bliźnich na ziemi.

Książę Filip mówi coś takiego: „Jeśli miałbym tu wrócić po reinkarnacji, to życzyłbym sobie zostać wirusem zabójcą, aby zmniejszyć poziom populacji ludzkiej”.

Książę Filip mówi, co należy zrobić z kwestią „przeludnienia”.

Jak donosi London Telegraph, Attenborough koncentruje wysiłki nad Etiopią i mówi: „w Etiopii jest głód, oto co tam się dzieje. Jest tam zbyt wielu ludzi. Dlatego nie mogą się wyżywić – i to jest nieludzkie, że tak powiem”.

Albo ograniczymy wzrost populacji albo przyroda zrobi to za nas i świat natury robi to za nas już w tej chwili„, mówi Attenborough. W dniu 10 marca 2011, Attenborough otrzymał doroczną nagrodę the Royal Society for the Encouragement of Arts (RSA), którego prezesem jest Książę Filip.

Książę osobiście przewodniczył uroczystości i nazwał Attenborough’a, „przyrodnikiem„, powiedział również: „Teraz zdajemy sobie sprawę, że klęski żywiołowe, jakie w dalszym ciągu coraz bardziej nękają świat przyrody mają jeden i ten sam wspólny element, który łączy je wszystkie – bezprecedensowy wzrost liczby ludzi na tej planecie”.

The Optimum Population Trust, utworzony w 1991 roku, odpowiada za zamordowanie od 3 do 5 miliardów ludzi w okresie do końca 2050 roku. OPT ściśle współpracuje z fundacją World Wildlife Fund (WWF – nadmienimy, iż to twór księcia Filipa), która wraz z „partnerami” w szajce kryminalnej pod nazwą „Global Network Footprint” publikuje od dwóch lat coroczny raport pod nazwą „Living Planet”.

Lista bezużytecznych zjadaczy chleba

Popęd Rockefellerów i ich sojuszników do stworzenia jednego światowego rządu, łączącego superkapitalizm z komunizmem pod tą samą strzechą, to wszystko jest pod ich kontrolą …. Czy mam na myśli spisek? Tak, tak właśnie myślę. Jestem przekonany, że istnieje taki spisek, ma zasięg międzynarodowy, planowany od pokoleń, który ma niewiarygodnie złe zamiary.

– Prince Philip

„Jeśli miałbym tu wrócić po reinkarnacji, to życzyłbym sobie zostać wirusem zabójcą, aby zmniejszyć poziom populacji ludzkiej”

– Prince Philip

Społeczeństwo nie ma żadnego interesu w tym, aby umożliwiać degenerację w celu odtworzenia gatunku.

– Prince Philip

Musimy mówić jaśniej na temat seksualności, antykoncepcji, aborcji, o wartościach, które przyczyniają się do kontroli ludnościowej, ponieważ kryzys ekologiczny, w skrócie, jest wynikiem kryzysu populacji. Wytnij populacji w 90% i nie ma wystarczającej liczby osób, która narobi tyle szkód ekologicznych.

– Prince Philip

Jego koledzy z elitarnej kliki Masońskiej twierdzą podobnie:

W celu stabilizacji liczby ludności na świecie, musimy eliminować 350.000 osób dziennie. To jest straszna rzecz, gdy się to mówi, ale gorzej jest tego nie powiedzieć. – J. Cousteau, podróżnik i przedstawiciel UNESCO.

– Ted Turner, w wywiadzie dla magazynu Audubon

Całkowita populacja świata to 250-300 mln ludzi, 95% spadek w porównaniu z dniem dzisiejszym, byłaby wtedy idealna.

– Ted Turner, w wywiadzie dla magazynu Audubon

Władza jest ostatecznym afrodyzjakiem” i „Osoby starsze są bezużytecznymi konsumentami. 

– Henry Kissinger

Światowa populacja musi być zmniejszona o 50%.

– Henry Kissinger

Depopulacja powinna być priorytetem polityki zagranicznej wobec krajów trzeciego świata, ponieważ gospodarka USA będzie wymagać coraz większej ilości minerałów z zagranicy, zwłaszcza z krajów mniej rozwiniętych.

To, co nielegalne można zrobić natychmiast. To, co niezgodne z konstytucją potrwa trochę dłużej.

Dzisiaj, Ameryka byłaby oburzona, gdyby oddziały zbrojne ONZ weszły do Los Angeles, aby przywrócić porządek. Ale jutro będą nam wdzięczni! Jest to szczególnie ważne wtedy, gdyby powiedziano, że groźba pochodzi z zewnątrz, prawdziwa czy rozgłoszona, takie coś zagraża podstawom naszej egzystencji. Wtedy wszystkie narody świata będą błagać, aby zabrać od nich to zło. Jedna rzecz, której obawia się każdy człowiek to lęk przed nieznanym. Gdy będzie zastosowany taki scenariusz, wtedy indywidualne prawa będą dobrowolnie oddane na rzecz gwarancji dobrego samopoczucia przyznanych przez Rząd Światowy.

– Henry Kissinger

„Utrzymuj ludzkość na poziomie poniżej 500 mln w wieczystej równowadze z naturą„. – zlecone anonimowo dla programu Georgia Guidestones

źródło: http://www.helpfreetheearth.com/news711_eugenics.html

Ostatnie wpisy

Kategorie

KIM CHCIAŁ ZOSTAĆ KSIĄŻĘ FILIP PO ŚMIERCI ?” – ”LUDZIE TO LISTA BEZUŻYTECZNYCH ZJADACZY CHLEBA”

10 kwietnia 2021 / Możliwość komentowania KIM CHCIAŁ ZOSTAĆ KSIĄŻĘ FILIP PO ŚMIERCI ?” – ”LUDZIE TO LISTA BEZUŻYTECZNYCH ZJADACZY

Może Ci się spodobać

WYWIAD Z KRÓLEWSKĄ RODZINĄ SATANIZMU – ADRENOCHROM I TAJEMNICE MUZYKI ROCKOWEJ. 29 kwietnia 2021

  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • KIM CHCIAŁ ZOSTAĆ KSIĄŻĘ FILIP PO ŚMIERCI ?” – ”LUDZIE TO LISTA BEZUŻYTECZNYCH ZJADACZY CHLEBA”
  • Może Ci się spodobać