Przekraczając Rubikon

WIELKIE OTWARCIE WRÓT – JAKIE TAJEMNICE SKRYWA TUNEL GOTARDA ?

WIELKIE OTWARCIE WRÓT – JAKIE TAJEMNICE SKRYWA TUNEL GOTARDA ?

W 2017 roku czołowi przywódcy szwajcarscy i europejscy, w tym kanclerz Niemiec Angela Merkel, prezydent Francji Francois Hollande, premier Włoch Matteo Renzi, premier Liechtensteinu Adrian Hasler i kanclerz Austrii Christian Kern wzięli udział w otwarciu najdłuższego i najgłębszego na świecie tunelu kolejowego Świętego Gotarda, ciągnącego się 57 km pod Alpami. Historyczne wydarzenie przyćmiła wulgarna i satanistyczna ceremonia otwarcia.

Chrześcijański portal TruNews, a także liczne blogi donoszą o skandalicznych występach, które towarzyszyły otwarciu tunelu. W środku, jak i na zewnątrz podziemnej trasy odbyły się widowiska pełne aluzji seksualnych i odwołujące się wprost do symboli satanistycznych.

Skąpo ubrani tancerze i tancerki wulgarnie symulowali akty homoseksualne. Tancerze oddawali cześć osobnikowi z głową kozy, uosabiającemu szatana. Skandalicznemu „widowisku” towarzyszyła wyjątkowo niemiła, kakofoniczna muzyka, przerażający płacz i krzyki. Demoniczne postaci symulowały akty seksualne z męskimi i żeńskimi tancerzami, z których wielu wyglądało jak androgeniczne postaci. Na dużym ekranie wyświetlano oblicze demona z kręgiem oczu rzucających napastliwe spojrzenie. Przedstawienie wyreżyserował Niemiec Volker Hesse.

Rytuał, nazwany przez BBC „wyjątkowym spektaklem” miał zaprezentować różne aspekty kultury szwajcarskiej. Wzięło w nim udział 600 tancerzy, akrobatów i aktorów. Występ rozpoczął się od grupy górników ubranych w pomarańczowe kombinezony maszerujących jak zombie w kierunku wejścia do tunelu, przedstawionego na ekranie.

Górnicy zginęli i pojawili się jako duchy reprezentowane przez tancerzy w bieliźnie z białymi welonami ślubnymi. Nagle pośród nich wyskoczył aktor ubrany jak koza, oddając się rytualnym tańcom. Potem do tancerzy dołączyli druidzi i postaci w ciemnych ubraniach z gniazdami, krzewami i liśćmi na głowie. Na ziemi wokół nich położono postać z kozią głową. Aktorzy śpiewali piosenki starogermańskie i włoskie.

Ceremonia kończy się „wskrzeszeniem” demonicznej postaci, której wszyscy tancerze zaczynają oddawać cześć. Postać z głową kozy niejako wchodzi do świata technologii, przemysłu i „nowoczesnego” społeczeństwa, które uosabiały skąpo ubrane „nierządnice”, włóczędzy i inne dziwne postaci. Aktorki przebrane za kobiety lekkich obyczajów w przedstawieniu prezentowanym na zewnątrz tunelu podbiegły do publiczności, nachalnie ją napastując, co budziło zażenowanie niektórych dygnitarzy.  

Tunel – przy drążeniu którego życie straciło 9 górników, którego budowa trwała 17 lat i kosztował 12,3 mld dolarów – „poświęcili” pastor Martin Werlen, rabin Marcel Yair Ebel, imam Bekim Alimi, szef wydziału bezpieczeństwa federalnego urzędu transportu Pieter Zeilstra, reprezentujący ateistów oraz ksiądz Somina Rauch.

BBC, a także kilka dużych stacji telewizyjnych prowadziło transmisję na żywo z uroczystości. 2 czerwca Thomas Stephens ze szwajcarskiej Broadcasting Corporation opublikował artykuł, cytując francuską publikację „Le Matin”, która określiła nowo otwarty tunel kolejowy – „niewidzialną katedrą”. Publicysta zauważył, że wiele mediów w francuskojęzycznej części Szwajcarii było pełnych podziwu dla osiągnięć technicznych i symboliki tunelu.

Wyjątkowo niesmaczne „widowiska” z okazji otwarcia najdłuższej trasy podziemnej na świecie obejrzało już setki tysięcy osób. Odbywają się one w  Erstfeld i Rynächt w kantonie Uri, jak również w Pollegio i Biasca w Ticino.

Satanizm to obecnie najszybciej rozwijająca się religia w Stanach Zjednoczonych, należy zauważyć, że jeden na dziesięciu amerykanów jest satanistą bardziej lub mniej tego świadomym. Ta religia ma długą historię, ale dosłownie eksplodowała w ciągu ostatnich lat. Jestem prawie pewien, że teraz, co najmniej 20 procent amerykańskiej populacji głęboko zakorzeniła swoje życie w magii i okultyzmie. Mam tutaj na myśli zarówno kobiety jak i mężczyzn z różnych środowisk.

Dr. James Phillips. Wykładowca na Uniwersytecie Oksfordzkim w Anglii.

Tak jak religia chrześcijańska posiada swoje obrzędy i jawne formy sakralne, tak inne religie również działają w podobny sposób (abstrahuje w tym momencie od tego, która religia jest prawdziwa, bardziej prawdziwa bądź po prostu fałszywa, chodzi mi przede wszystkim o schemat działania). Identyczna sytuacja ma miejsce w przypadku satanizmu, który jest religią tego świata, religią, o której wiele się nie mówi a jednak jest to religia bardzo szybko się rozwijająca.

Ceremonii stricte satanistycznych na naszym świecie było bardzo wiele, do nich możemy zaliczyć koncerty niektórych „gwiazd” show biznesu jak Katy Perry czy Madonna. Do takich ceremonii możemy także zaliczyć ceremonię otwarcia Igrzysk Olimpijskich w 2012 roku, o czym pisaliśmy szerzej w artykule z dnia 26-04-2020 rok, pod tytułem: „Udostępniamy szokujący film ukazujący mroczną ceremonię otwarcia Olimpiady w 2012 r. Zapowiadała ona pandemię SARS-CoV-2”. Tego typu ceremonii jest coraz więcej, a ich ukryty przekaz nie dla każdego jest w pełni widoczny.

Dziś chcemy opisać właśnie tego typu satanistyczną ceremonię, o której zapewne niewielu z was słyszało, ale to tylko dowód na to, że satanizm rośnie w siłę, szczególnie w obecnym wieku. Jego siła jest już na tyle potężna, że społeczeństwa nie zauważają emanacji satanizmu, ponieważ jego obecność w świecie XXI wieku, stała się czymś całkowicie normalnym, stała się również czymś szalenie pożądanym, szczególnie przez zdeprawowane kręgi władzy, elitę finansjery i świat show biznesu (np. Hollywood).

Szanowni Państwo, 1 czerwca 2016 roku, siedemnaście lat po pierwszym wybuchu w głównym szybie, oficjalnie otwarto najdłuższy na świecie tunel kolejowy. Gotthard Base Tunnel to tunel kolejowy przez Alpy w Szwajcarii. Z długością trasy 57,09 km (35,5 mil) i łącznie 151,84 km (94,3 mil) tuneli, szybów i przejść, jest on najdłuższym i najgłębszym na świecie tunelem komunikacyjnym i pierwszą płaską, niskopoziomową trasą przez Alpy.

Jest to również pierwsza płaska trasa przez Alpy lub inne duże pasmo górskie o maksymalnej wysokości 549 metrów (1801 stóp) nad poziomem morza. Jest to, zatem najgłębszy tunel kolejowy na świecie, o maksymalnej głębokości około 2300 metrów (7500 stóp), porównywalnej z najgłębszymi kopalniami na Ziemi. Bez wentylacji temperatura wewnątrz góry osiąga 46 ° C (115 ° F). Aby uczcić tę doniosłą okazję, władze polityczne zaprosiły gości honorowych ze Szwajcarii i zagranicy na bardzo dziwną ceremonię otwarcia.

To, co zobaczyli, to parada robotników kopalni zombie, upadłe skrzydlate anioły torturujące zagubione dusze oraz niekończąca się kawalkada demonicznych obrazów i odniesień. A wszystko to na imprezie firmowej na wysokim szczeblu politycznym i gospodarczym. Drodzy Czytelnicy, to nie był jakiś pokaz artystycznej sztuki na rogu ulicy dowolnego miasta, to był pokaz wyprodukowany i wystawiony przez globalną elitę rządzącą.

Dlaczego więc, u licha, budowniczowie największego i najgłębszego tunelu świata chcieliby, żebyś kojarzył go ze śmiercią, zombie i diabłem czy wręcz szeroko pojętym satanizmem? Odpowiedzią może być pewna hipoteza sygnalizowana przez niektórych publicystów świeckich oraz religijnych. Otóż dzieje się tak, dlatego ponieważ siły zamieszkujące ten zapomniany przez Boga świat podziemny przygotowują się do wyjścia na powierzchnię w czasie wielkiego ucisku, który ujawni się w czasach ostatecznych (eschatologicznych).

Zatem możemy obserwować, jak „ten świat” przygotowuje się do przejścia przez czas „Wielkiego Ucisku”, w którym to, co nadprzyrodzone, ponownie będzie widoczne i fizycznie oczywiste. Gdziekolwiek nie spojrzysz, cywilizacja XXI wieku ma coraz większą obsesję na punkcie satanizmu, okultyzmu, zombie i ciemności. To jest czas, który rzeczywiście nadchodzi, dlatego też unikaj tego śmierdzącego bałaganu (bagna).

Do czego jest potrzebny tunel Ghottharda ?

Może jest to wskazówka, do czego tak naprawdę był potrzeby tunel św. Gotarda. Bo na pewno nie po to, aby skrócić o 1 godzinę czas podróży do Mediolanu???

„Organizacje wywiadowcze z Unii Europejskiej przyjęły niedawno do eksploatacji największe w zachodniej Europie centrum nadzoru elektronicznego. Znajduje się ono na głębokości 800 metrów poniżej gór Gotthard, niedaleko miejscowości Sedrun. Budowa została przeprowadzona jednocześnie z budową tunelu kolejowego Gotthard, co pomogło utrzymać istnienie obiektu w tajemnicy. Co kryją wnętrzności Mount Saint Gotthard?

Obiekt jest ogromny. Znajduje się na czterech poziomach, składa się z pięciu bloków. Całkowita długość tuneli – ponad 50 km. Bloki są odizolowane od siebie, łączy je Underground Railroad. Istnieje także zaopatrzenie w żywność, studnie artezyjskie, autonomiczny system zasilania.


Każdego dnia pracuje w nim około 3500 osób – i to nie tylko oficerowie wywiadu z Unii Europejskiej.
Jest tam i sekcja obsługiwana przez rosyjskie służby specjalne (FSB, CBS, BSTM, MIA). Są tam pokoje USA i praca wywiadowcza NSA. Rodzaj „szpiegowskiej międzynarodówki”.

Wydajne urządzenia analizują strumienie danych na podstawie słów kluczowych. Analitycy przez całą dobę tworzą oceny. Oczywiście, nikt tu nawet nie myśli o takich „drobiazgach” jak prawa obywateli do prywatności. Zastrzeżenia te odrzucono, ponieważ ośrodek w St Gotthard nie jest zaznaczony na żadnej mapie świata, w żadnym schemacie międzynarodowego systemu telekomunikacyjnego, w rzeczywistości działa poza przestrzenią prawną.

Utworzenie centrum jest modelem elektronicznego nadzoru na najwyższym poziomie sztuki wojennej i największą demonstracją cynizmu. Europejscy politycy z pianą na ustach popularyzują Internet, twierdząc, że jest „prawdziwym narzędziem demokracji”. Ale w rzeczywistości w tworzenie systemów nadzoru elektronicznego inwestowane są ogromne fundusze. Budowa obiektu w ramach pasma górskiego Gotthard kosztowała 9,8 miliardów franków szwajcarskich. Pieniądze przyznane zostały przez europejskie rządy w tajemnicy, bez publicznej dyskusji.

A ciemnogród klaszcze z zachwytem, podziwiając fantastyczne przedstawienie. Przypomnę tylko, że w języku angielskim kozioł to goat, jasne jest więc o jakiego świętego gottharda chodzi.

Udostępnij

WIELKIE OTWARCIE WRÓT – JAKIE TAJEMNICE SKRYWA TUNEL GOTARDA ?

Globalna Świadomość3 czerwca 20216 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułBIBLIA I AGENDA 2030 – CO PISMO ŚWIĘTE MÓWI O DEPOPULACJI LUDZKOŚCI ?Następny artykułDLACZEGO UFO WLATUJE DO WULKANÓW ?

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

OSTATNIE CHWILE MATTHEW PERRY – CZY PADŁ OFIARĄ OKULTYSTYCZNEJ OFIARY ? KANYE WEST UJAWNIA JAK DZIAŁA ”MK ULTRA” W HOLLYWOOD

Ostatnie wpisy

OSTATNIE CHWILE MATTHEW PERRY – CZY PADŁ OFIARĄ OKULTYSTYCZNEJ OFIARY ? TEMAT ADRENOCHROMU TRAFIŁ DO MEDIÓW – TURCJA I BUŁGARIA

Kategorie

AGENDA 2030 (211) Alternatywna historia świata (177) Bez kategorii (11) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (180) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • WIELKIE OTWARCIE WRÓT – JAKIE TAJEMNICE SKRYWA TUNEL GOTARDA ?
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?