Przekraczając Rubikon

MARK PASSIO – BYŁY OKULTYSTA UDOWADNIA ŻE WSZYSCY JESTEŚMY SATANISTAMI.

MARK PASSIO – BYŁY OKULTYSTA UDOWADNIA ŻE WSZYSCY JESTEŚMY SATANISTAMI.

Mark Passio, były kapłan Kościoła Szatana, demaskuje praktyczne zastosowania dogmatów religii LaVeyańskiego Satanizmu w kontroli umysłu i zniewalaniu ludzkości. Wg. Passio, wielu z nas praktykuje religię satanizmu nie zdając sobie nawet z tego sprawy, praktykuję ją dumnie nazywając siebie Chrześijaninem, Żydem, czy Muzułmaninem.

Jak to zatem możliwe? Czyżbyśmy byli aż tak bardzo zagubieni, że nie potrafimy tego dostrzec?Odpowiedź leży w ludzkiej naturze, a ściślej mówiąc – w naturze, którą wmawia się ludziom, że jest ludzka. Wraz z rozwojem technologii, techniki manipulacji i kontroli zyskały nowy wymiar, nie tylko poprzez zwiekszenie zasięgu, ale poprzez odciągnięcie uwagi i przyzwyczajenie do „wygody”.

Wygoda ta jest jednak czystą iluzją, bo stanowi konieczność, jeśli chcemy nadążyć z płaceniem rachunków. To wszystko jest częścią większego planu zniewolenia, utrzymania nas w stanie niewiedzy, ignorancji, hedonizmu i intelektualnego zacofania. Mamy być jedynie wymienialnymi „bateryjkami” zasilającymi system, nie zaś indywidualnymi myślącymi istotami ludzkimi.

Wszyscy jesteśmy satanistami

Bez wględu na to, czy jest to dla kogoś realne zagrożenie czy teoria spiskowa, jest to niezaprzeczalny fakt, mający wyraz w tak wielu dziedzinach naszego życia, że przestajemy już na to zwracać uwagę. Wróćmy jednak do satanizmu – dlaczego wielu z nas jest satanistami w praktyce?

Passio zawarł religię Kościoła Szatana w czterech założeniach. Są to:

 • Ochrona siebie
 • Relatywizm moralny
 • Społeczny darwinizm
 • Eugenika

Teraz zastanówmy się, w jaki sposób stosujemy te założenia w życiu codziennym.

 • Ochrona siebie to egoistyczne skupienie się na własnej osobie i potrzebach, często kosztem innych. „Dlaczego miałbym się przejmować losem kogoś, kto żyje na drugim końcu świata?”, „Mną nikt się nie przejmuje, więc też mam w dupie innych!”, „Tutaj chodzi o przetrwanie, więc dotrę do celu choćby po trupach!”, „Zrozum, to nic osobistego – to tylko biznes.”, „Kariera jest najważniejsza!”, „Mam w dupie czy jej się to podobało – ja jestem zadowolony!”, „Liczy się tylko to, czego JA doświadczam, wszystko inne to nie moja sprawa”.
 • Relatywizm moralny to przeświadczenie o braku istnienia uniwersalnych zasad etycznych i moralnych, to odrzucenie granicy pomiędzy tym, co dobre i tym co złe. To ucieczka przed koniecznością podjęcia wyboru. Nasze czyny mogą być jednocześnie dobre, jak i złe, w zależności jak na nie spojrzeć. „Jestem żołnierzem – zabijam w imię większego dobra!”, „W tym kraju kara śmierci obowiązuje, ale w tym już nie.”, „Zabiłem go bo myślałem, że ma broń!”, „Ale to czarny dzieciak! Co mnie obchodzi, że umiera z głodu?”, „Tak długo jak mnie to nie dotyczy, mam to gdzieś.”, „Płód to nie życie.”
 • Socjalny darwinizm to zasada selekcji naturalnej stosowana w społeczeństwie. Tutaj wszystkie chwyty są dozwolone, jeśli chodzi o przetrwanie i „sukces” – w końcu jesteśmy tylko zwierzętami walczącymi o utrzymanie gatunku. „Życie to ciągła walka o byt, a przetrwa tylko najsilniejszy.”, „Muszę ciężej pracować, inaczej nie przetrwam!”, „Niestety muszę cię zwolnić by przetrwać kryzys.”, „Ale to JA awansowałem, nie ty, dlatego to JA jestem lepszy!”
 • Eugenika to najgorsze z założeń, jednak ma ono oparcie w trzech powyższych. To świadome odtrącanie i odrzucanie ludzi uznanych subiektywnie za „gorszych” od innych. Eugenika praktykowana była wielokrotnie przez środowiska socjalistyczne i nazistowskie. „Prawo do życia posiadają jedynie jednostki silne i bez defektów, ale to my decydujemy CO jest siłą i defektem”, „Nie pasujesz tutaj!”, „My jesteśmy wybrańcami, dlatego mamy większe prawa, niż ty.”, „Jesteś inny, dlatego powinniśmy się ciebie pozbyć”, „Starcy są tylko obciążeniem!”Czy powyższe przykłady nie brzmią znajomo? Czy jeśli żyjemy według tych zasad, czyni nas to satanistami?

Według Passio – tak. Co zatem możemy zrobić by to zmienić? Rozwiązaniem są dokładne antytezy założeń Satanizmu, antytezy, które odzwierciedla tzw. prawo naturalne. Jest to prawo nadane człowiekowi od zawiązania życia, prawo, którego nikt nie może mu odebrać, nie może przekłamać, zmanipulować. To prawo oparte na moralności, empatii i współistnieniu.

Wg Passio, podążać ścieżką prawa naturalnego znaczy postępować według zgodnych z sumieniem norm moralnych pozwalających na podjęcie mądrych i etycznych decyzji, nienaruszających fundamentalnych praw każdego istnienia. To umiejętność jasnego określenia, co jest dobre, a co złe, to skupienie się na odczuciach innych, nie swoich. To pomoc słabszym, kultywowanie różnorodności, szacunek i miłość do każdego istnienia, odrzucenie podziałów.

Mimo, że socjotechniczno-medialne kajdany, w które nas zakuto bardzo skutecznie piętnują wszelkie przejawy empatii i moralności, wyrwanie się z ich okowów jest jak najbardziej możliwe. Wystarczy pamiętać o tym, czego oczekuje od nas satanistyczny system i przeć w przeciwnym kierunku.Pamiętajmy jednak, by zmianę zacząć od siebie.

What On Earth Is Happening

Mark podjął się ogromnej ilości poszukiwań w dziedzinie badań metafizyki, okultyzmu, duchowości , symboliki i świadomości . W 2007 roku, Mark rozpoczął przedstawianie informacji w formie serii prezentacji pt „What On Earth Is Happening”, z zamiarem rozpropagowania tego zasobu wiedzy do zwiększenia świadomości publicznej. Mark założył własną stronę internetową w 2008 roku w WhatOnEarthIsHappening.com.

W 2010 roku, Mark rozpoczął hosting własnego tygodniowego internetowego programu radiowego, zwanego także „What On Earth Is Happening”, która trwa do dnia dzisiejszego w formie podcastów na stronie Marka. Mark jest także jednym z współtwórców oraz gospodarzy konferencji „Free Your Mind”, która odbywa się w Filadelfii a poświęconej zagadnieniom związanym ze świadomością, kontrolą umysłu i okultyzmem.

Z biegiem lat, Mark ściśle współpracował z grupami aktywistów w swojej dziedzinie , takich jak „Tesla Science Foundation” , „Truth, Freedom, Property” oraz „Survive & Thrive Philadelphia”. Ostatnim przedsięwzięciem Marka było prowadzenie intensywnego seminarium pod nazwą „Natural Law: The Real Law Of Attraction & How To Apply It In Your Life”.

W wyniku wieloletnich badań dzieł starożytnych filozofów, kultur, etymologii słów i własnych obserwacji sformułował zasady rządzące światem. Nazwał je „Prawami Naturalnymi”. 

Wiedzy tej nie sposób pominąć na własnej drodze rozwoju, jeśli chcesz być świadom, jak działa ludzka świadomość, jak działa ludzka motywacja, jak działa ludzka percepcja i jak ludzie mogą być manipulowani! 

Podczas swoich wykładów i wystąpień Passio dokładnie opisuje zasady działania Praw Naturalnych, które jego zdaniem są jedynym prawdziwym prawem przyciągania.

 Poznanie i stosowanie tych praw gwarantuje ludzkości życie pozbawione cierpienia i negatywności.Prawa natury stanowią jedyną prawdę, jaka istnieje. 

Wiedzę, którą prezentuje nazywa wiedzą okultystyczną, co oznacza tajemną, ukrytą przed wzrokiem. 

Okultyzm to zasób wiedzy, który został ukryty z konkretnych powodów. Jest w posiadaniu wąskiej grupy ludzi po to, aby utrzymać różnicę w poziomach władzy. Zdaniem Passio ludzie będący u szczytu zrobią wszystko, żeby ograniczyć ludzkości znajomość tych praw, gdyż wysoki poziom świadomości społeczeństw uniemożliwiłby ich kontrolę. Sam, jak twierdzi, należał przez wiele lat do najbardziej mrocznych organizacji okultystycznych, stosujących ten system kontroli.

Najbardziej zdumiewający jest fakt, że informacje dotyczące omawianych praw rządzących światem nie są dziś wcale ukrywane, są powszechnie dostępne, niemal w zasięgu ręki i za darmo. Jednak mechanizmy manipulacji, jakie są stosowane przez najwyższe organizacje (rządy, religie, giganty korporacyjne) mają na celu odciągnięcie ludzi od tych informacji – od poszukiwania prawdy.

Istnieje wiele narzędzi jak media, czy system edukacji, za pomocą których tak naprawdę tylko szuka się metod na kontrolę ludzkiego postrzegania inaczej mówiąc kontroli umysłu. Cała dezinformacja serwisów informacyjnych, gry komputerowe, programy telewizyjne ogłupiające i pozbawione treści, sport to wszystko zostało stworzone w jednym celu. Aby zająć ludzi i nie dać im poznać i zrozumieć tej wiedzy. 

Poniżej przedstawiamy fascynujące wykłady tego nietuzinkowego człowieka !

Udostępnij

MARK PASSIO – BYŁY OKULTYSTA UDOWADNIA ŻE WSZYSCY JESTEŚMY SATANISTAMI.

Globalna Świadomość5 lipca 20216 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułTAJEMNICE IV RZESZY – BRAMY DO INNYCH ŚWIATÓW, CZARNE SŁOŃCE, PROJEKT ”LATARNIK”.Następny artykułREŻYSER JAMES CAMERON ODKRYWA ”ZAGINIONY GRÓB RODZINY

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

PRÓBA ROZBICIA FIRMAMENTU – TAJEMNICA MASOŃSKIEGO PROJEKTU ”ARTEMIS” ELONA MUSKA ŚWIĘTY GRZYB I KRZYŻ – JAK NAPRAWDĘ POWSTAŁO CHRZEŚCIJAŃSTWO ?

Ostatnie wpisy

TAJEMNICA CHEMTRAILS – CZY PILOCI WIEDZĄ CO ROBIĄ ? JAK POWSTAJĄ ELITY – KTO WSTĘPUJE DO TAJNYCH STOWARZYSZEŃ? CZY PRZY

Kategorie

AGENDA 2030 (209) Alternatywna historia świata (176) Bez kategorii (11) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (180) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

 • MARK PASSIO – BYŁY OKULTYSTA UDOWADNIA ŻE WSZYSCY JESTEŚMY SATANISTAMI.
 • Nawigacja wpisu
 • Globalna Świadomość
 • Podobne wpisy
 • Ostatnie wpisy
 • Kategorie
 • O czym myślisz?