Przekraczając Rubikon

ARMAGEDON I GADZIA INWAZJA NA ZIEMIĘ

ARMAGEDON I GADZIA INWAZJA NA ZIEMIĘ

Czy przeżywamy ostatnią fazę Nowego Porządku Świata po inwazji gadów? Około pięć tysięcy pięćset lat temu nasza kosmiczna pamięć (rdzeń stworzenia) została wymazana przez gatunek gadów. Na szczęście pamięć, częstotliwość i energia wracają i nie mogą tego zatrzymać. Te gadzie istoty wierzą, że mają pełne prawo tu być. Czują, że mają pełne prawo zniewolić resztę z nas, ponieważ nie możemy sobą rządzić. Potęga gadzi tkwi kieruje najpotężniejszymi strukturami masońskimi na świecie, i są to ci sami, którzy zrobią wszystko, by zniewolić ludzkość na wszystkie możliwe i niewyobrażalne sposoby.

Gady zapomniały również, że są częścią świadomości wszechświata. Kiedy nastąpiła inwazja, była to inwazja piątego wymiaru, co oznacza, że ​​energie gadów począwszy od piątego wymiaru stworzyły pewną dziurę lub tunel czasoprzestrzenny i w ten sposób weszły. A kiedy to zrobili, przeszukali nasz alfabet komórkowy.

Oznacza to, że nasze DNA zostało odłączone, centralne źródło energii, które znajdowało się w centrum naszej planety i z kolei połączone z wszechświatem zostało odłączone  .

Nasza planeta jest oczywiście świadomą, żyjącą, oddychającą istotą. Żelazny rdzeń naszej planety ma w sobie czarną dziurę, oddycha źródłem od wewnątrz, ale pożywienie zabiera ją ze wszechświata, kosmosu. Pola różnych sieci energetycznych, które w rzeczywistości zostały zniekształcone przez tę inwazję, oddzieliły to szczególne źródło energii od naszej planety. Jeśli spojrzymy na dzisiejszy świat w trzecim wymiarze, zobaczymy, że ludzkość straciła swoje człowieczeństwo. Żyjemy w strukturze antyludzkiej.

Wynik obrazu dla sumeryjskich rzeźb Anunnaki Hybrid Aliens DNA Reptilian Statues

Gadzia świadomość musi zrozumieć, że jej czas kontroli na tej planecie się skończył. Dziś przeżywamy Armagedon, walkę dobra ze złem!!

Kiedy gady nas zaatakowały, zinfiltrowały Sakkarę w Egipcie. Stworzyli „wydarzenie wyzwalające”, co oznacza, że ​​stworzyli kolejne wydarzenia, które doprowadziły do ​​tego, co widzimy dzisiaj na naszej planecie. To są wybory, których dokonaliśmy jako gatunek, ponieważ nie rozumieliśmy, co się wtedy działo.

Różne teksty religijne na tej planecie mają negatywną narrację na temat gadów. Istoty gadzie zasadniczo stały się najwyższą arogancją ich kultu i stworzyły dla nas struktury oparte na rodzaju zbawczego myślenia, opartego na myśleniu o odkupieniu, że jesteśmy małymi i samotnymi „robaczkami”, które muszą wyjść z grzechu, co jest całkowicie błędne.

To opóźniło ewolucję człowieka o około pięć tysięcy lat. Nauki, które są częścią ludzkiej historii i należą do ludzkości, zostały ominięte, wypaczone i zniekształcone. Aktualnym planem tej inwazji jest kontrola umysłu. Ale kiedy naprawdę zaczniemy wykraczać poza programy mentalne, nie będą w stanie nas kontrolować, ponieważ nie wiedzą, czym jest świadomość i nie rozumieją ludzkich emocji.

Rozumieją tylko programowanie mentalne, które było bardzo skuteczne, gdy zostało wdrożone w naszym społeczeństwie, do naszego stylu życia, abyśmy mogli być łatwo kontrolowani, pracując jak automaty na rodzinę i kredyt hipoteczny.

Powiązany obraz

To jest jeden z filarów utrzymywania nas w tym samym cyklu. Wielu z nas jest prześladowanych, ponieważ szukamy innej drogi i cały czas wiedząc, że wszystko, czego pragniemy, to wyzwolenie. Kontrola umysłu odbywa się na wielu poziomach poprzez telewizję, filmy, media, nasze dolne trzy czakry i technologię elektromagnetycznej kontroli umysłu, której nie możemy nawet zobaczyć gołym okiem, chyba że jesteśmy mentalnie przebudzeni i świadomi.

To antyludzki program oparty na dominacji i niewolnictwie. Kontrola umysłu nasiliła się od 2012 roku, ponieważ gady czują, że tracą kontrolę. Gadzia świadomość stworzyła na tej planecie antyludzką strukturę, z której korzystają tylko nieliczni uprzywilejowani – elita. Gady wierzą w hierarchię.

Początki gadów sięgają milionów lat temu na planecie w pobliżu konstelacji Draco. Program gadów ma na celu zepsucie naszej planety oraz myśli i serc jej mieszkańców. W ten sposób czerpią swe siły, absorbując naszą negatywną energię. A obecne wzniesienie świadomości jest dosłownie podróżą poza tę negatywną przestrzeń.

Aby oddzielić się od kontroli umysłu, musimy mieć duchowe połączenie i świadomość, że jesteśmy chronieni i wspierani w boskiej esencji. Istnieją istoty światła, które zawsze były obecne i manifestowały się po naszej stronie przez kilka lat, aby wspólnie stoczyć bitwę, którą nazywamy Arnmageddonem, bitwę między dobrem a złem, między światłem a ciemnością mocy przez gady. Świadomości nie da się kontrolować mentalnie. 

Udostępnij

ARMAGEDON I GADZIA INWAZJA NA ZIEMIĘ

Globalna Świadomość28 lipca 20216 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułRESET XIX WIEKU – TAJEMNICA WIELKIEJ BŁOTNEJ POWODZI.Następny artykułCZY CZEKA NAS HOLOKAUST – TAK DZIAŁA TLENEK GRAFENU ZAWARTY W

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

OSTATNIE CHWILE MATTHEW PERRY – CZY PADŁ OFIARĄ OKULTYSTYCZNEJ OFIARY ? KANYE WEST UJAWNIA JAK DZIAŁA ”MK ULTRA” W HOLLYWOOD

Ostatnie wpisy

OSTATNIE CHWILE MATTHEW PERRY – CZY PADŁ OFIARĄ OKULTYSTYCZNEJ OFIARY ? TEMAT ADRENOCHROMU TRAFIŁ DO MEDIÓW – TURCJA I BUŁGARIA

Kategorie

AGENDA 2030 (211) Alternatywna historia świata (177) Bez kategorii (11) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (180) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • ARMAGEDON I GADZIA INWAZJA NA ZIEMIĘ
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?