AGENDA 2030

OFICIALNE DOKUMENTY C.D.C POTWIERDZAJĄ – NIGDY NIE WYIZOLOWANO ŻADNEGO 🦠.

W zeszłym roku, kiedy sceptycy covid mówili „nie ma czegoś takiego jak 🦠 srowid”, to cały świat słysząc to pukał się w głowę. Rok później okazuje się, że sceptycy mieli rację. Ostrzeżenia ludzi takich jak dr Thomas Cowan, Sally Fallon, dr Andrew Kaufman , Jon Rappoport , David Icke i inni były słuszne. 

 • Brak izolowanych certyfikowanych materiałów referencyjnych dla 🦠 srowid .
 • FDA przyznaje, że testy PCR zostały opracowane bez żadnych wyizolowanych próbek wirusa Covid-19 .
 • Wirusolog dr Judy Mikovitz potwierdza, że ​​powszechne korona🦠 i 🦠 małp są fałszywie oznaczone jako „covid”
 • Dr Jane Ruby wyjaśnia brak jakiegokolwiek izolatu wirusa i dlaczego pandemia opiera się na skoordynowanym oszustwie naukowym.
 • Dokumenty CDC FOIA ujawniają dowód na to, że CDC (Amerykańskie centrum i zapobiegania chorób) nigdy nie wyizolowało covid-19 .
 • Broń biologiczna z białkiem kolczastym jest prawdziwa, a „szczypawki” przeciwko są zabójczym strzałem w celu osiągnięcia depopulacji.

Dr Andrew Kaufman, dr Tom Cowan i Sally Fallon Morell: SARS-CoV-2 NADAL nie udowodniono, że istnieje .

Jak zdałem sobie sprawę, że medycyna i nauka to wszystko sfabrykowała? A więc jakie jest wyjaśnienie tej choroby, której doświadczają obecnie ludzie?

Podzielę się tą historią tutaj, ale w skrócie, 🦠 przeziębienia i fragmenty wirusa małpy są błędnie oznaczane jako „covid”, istnieje uzbrojona broń biologiczna, która jest rozprowadzana poprzez 💉

Nie ma czegoś takiego jak prawdziwy, fizyczny, wyizolowany 🦠 Covid-19, który został zebrany od chorych ludzi. Wygląda na to, że teraz jesteśmy świadkami trzech różnych zjawisk:

 • Mieszanka wirusów przeziębienia, oznaczonych jako „covid”, które krążą i powodują choroby u niektórych osób, najprawdopodobniej z powodu braku ekspozycji układu odpornościowego na wirusy pochodzące od małp.
 • Całkowicie oszukańczy schemat „kazedemii” PCR, który ma na celu oznaczenie prawie każdego przypadku jako „dodatni”, w tym fragmenty materiału genetycznego ze szczypawek przeciw grypie z poprzednich lat.

Te trzy rzeczy – w połączeniu z masową histerią programową mediów – osiągnęły poziom globalnego strachu i psychologicznego terroryzmu, jakiego świat nigdy wcześniej nie widział. 

Dr Judy Mikovitz, autorka Ending Plague , potwierdziła to wszystko w niedawnym wywiadzie. Nie tylko potwierdziła, że ​​nie ma wyizolowanego 🦠 Covid-19, który został zebrany i oczyszczony z chorej osoby i który powoduje chorobę u innej osoby.

Histeria środków masowego przekazu, może skłonić większość populacji do poddania się 💉, które zostały zaprojektowane w celu za 💉 populacji bronią biologiczną z białkiem kolczastym , również opracowanym zgodnie z wytycznymi i dyrektywami finansowymi CDC.

Tak więc prawdziwa historia jest taka, że CDC użyło powszechnych koronawirusów, aby sfałszować pandemię aby jednocześnie wstrzykiwać ludziom prawdziwą broń biologiczną: wzmocnione białko kolczaste 

Co ważne, dr Mikovitz potwierdza, że ​​wszystko to pochodzi z armii Stanów Zjednoczonych, co oznacza, że ​​zarówno amerykańskie, jak i chińskie instytucje wojskowe były zaangażowane w opracowanie i wdrożenie tej globalnej biologicznej broni depopulacji.

Dokumenty CDC FOIA nie ujawniają istnienia wyizolowanego Wirusa „Covid-19”

Wreszcie, pojawiły się nowe dokumenty FOIA, ujawniające, że CDC nigdy nie wyizolowało żadnego 🦠 Covid-19. Kanadyjka Christine Massey złożyła podobno wiele wniosków FOIA w CDC, prosząc o następujące informacje za pośrednictwem Ustawy o wolności informacji:

Prośba o udostępnienie wszystkich badań i/lub raportów będące w posiadaniu, pod opieką lub kontrolą CDC i/lub Agencji ds. Rejestru Substancji Toksycznych i Chorób (ATSDR) opisujące wyizolowanie wirusa „COVID-19” (w tym B.1.1.7), „B.1.351”, „P.1” i wszelkie inne „warianty”) (poprzez macerację, filtrację i użycie ultrawirówki; czasami nazywane również przez niektórych „izolacją”), bezpośrednio z próbki pobranej z chorego człowieka, w którym próbka od pacjenta nie została najpierw połączona z żadnym innym źródłem materiału genetycznego (tj. komórkami nerki małpy, czyli komórkami Vero; płodowa surowica bydlęca).

W liście z odpowiedzią z dnia 7 czerwca 2021 r. CDC odpowiedziało:

Przeszukanie naszych rejestrów nie ujawniło żadnych dokumentów dotyczących Twojej prośby. W szczególności National Center for Immunization and Respiratory Disease informuje, że CDC nie oczyściło ani nie wyizolowało żadnego wirusa COVID-19 w sposób opisany przez wnioskodawcę.

Strona internetowa dr Roberta O. Younga ujawnia dodatkowe dokumenty pokazujące, że CDC nigdy nie wyizolowało i nie oczyściło między innymi wirusa HPV, wirusa odry, wirusa MERS, wirusa Zika czy 🦠 polio.

21 lipca tego roku CDC ogłosiło, że wycofuje autoryzację obecnego testu PCR na Covid-19 , mówiąc, że test PCR nie będzie już uznawany za ważny po 31 grudnia tego roku. Następnie stwierdza, że ​​nowy test PCR „ułatwi wykrywanie i różnicowanie wirusów SARS-CoV-2 i grypy”, co oznacza, że nowy test będzie podobno w stanie odróżnić kovit od przeziębienia. Oznacza to, że obecny test — ten, który służył do popchnięcia globalnej histerii pandemicznej pandemii — nie osiąga takiego zróżnicowania.

W efekcie wydaje się, że CDC od dziesięcioleci fabrykuje naukę stojącą za globalnymi „pandemią” , wykorzystując media do szerzenia masowej histerii. Jednym z najlepszych przykładów jest niedawny 🦠 Zika, w którym media głównego nurtu krzyczały, że dzieci urodzone przez młode matki na Florydzie urodzą się ze skurczoną głową (mikrocefalia) z powodu 🦠 Zika. Podobnie jak w przypadku programu Covid, miliardy dolarów zostały przekazane firmom farmaceutycznym na badania nad szczypawką dla Ziki , co okazało się niczym więcej niż fikcyjnym szumem reklamowym.

Dyrektor CDC Walensky przyznaje, że 💉 nie zapobiega zakażeniu ani przenoszeniu wariantu Delta

Dodając do wyjaśnienia tego oszustwa dotyczącego 💉 przeciw Covid-19, dyrektor CDC, dr Rochelle Walensky, właśnie przyznała coś zadziwiającego w CNN: 💉 przeciw Covid-19 NIE zapobiegają infekcjom COVID-19 . Nie powstrzymują również ludzi przed przenoszeniem „wariantu Delta” tego, co CDC nazywa wirusem Covid.

W efekcie Walensky właśnie przyznał, że paszporty 💉 są bezcelowe i niczego nie dowodzą. Jeśli ktoś, kto jest „w pełni za💉 ” nadal może złapać i przenosić ”chorobę”, to paszport jest niczym innym jak dowodem posłuszeństwa wobec systemu .

Podczas gdy wirus Covid-19 wydaje się być niczym innym jak wirusami przeziębienia lub zwykłymi wirusami małp, toksyczna nanocząsteczka białka kolczastego – teraz wstrzykiwana za pomocą 💉 – jest śmiercionośną bronią biologiczną zainicjowaną w USA, a następnie wzmocnioną w Wuhan za pomocą dolarów amerykańskich podatników .

Wydaje się teraz oczywiste, że celem tej histerii było nakłonienie ludzi do przyjmowania zastrzyków białka kolczastego, które są celowo błędnie nazywane 💉. Te białka kolczaste, powodują skrzepy krwi, urazy neurologiczne, udary, zawały serca, spontaniczne poronienia i powszechne uszkodzenia naczyń.

Białko kolce zostało opracowane jako broń biologiczna w celu wywołania rozległych objawów, które następnie można fałszywie nazwać „covid”, aby wcisnąć jeszcze więcej 💉 zawierających więcej broni biologicznej z białkiem kolczastym. „Wirus” Covid-19 jest po prostu mieszanką wirusów małpich i wirusów przeziębienia. O co w tym wszystkim chodzi ? Oczywiście wyludnienie.

Masowa eksterminację rasy ludzkiej

A to oznacza, że wielu, którzy przyjęli ”strzał”, wkrótce umrze, ponieważ celem tej sfingowanej plandemii było oczyszczenie świata z miliardów istot ludzkich.

Oznacza to również, że każda osoba, która się z tym zgadza, jest współwinna ludobójczego morderstwa i zbrodni przeciwko ludzkości . Dotyczy to dziennikarzy, naukowców, lekarzy, gubernatorów, urzędników, a nawet lokalnych farmaceutów i pielęgniarek, którzy podają zabójcze zastrzyki mężczyznom, kobietom, dzieciom, a nawet osobom starszym. 

Ich zbrodnie przeciwko ludzkości sprawiają, że w porównaniu z nimi Zagłada II wojny światowej wydaje się dziecinną zabawą. 

W skrócie, jesteś świadkiem globalnej kampanii masowej eksterminacji, zamaskowanej jako odpowiedź zdrowia publicznego na pandemię.

Jest to najbardziej złowrogie i diaboliczne oszustwo „naukowe”, jakie kiedykolwiek popełniono w historii znanej cywilizacji. Pod każdym względem jest to globalistyczna próba wytępienia homo sapiens , rodzaj „czystki etnicznej na skalę planetarną”, aby oczyścić świat z ludzi.

Nadszedł czas, aby wszyscy ludzie, którzy chcą zachować rasę ludzką, pokojowo powstali i oparli się tej ludobójczej próbie eksterminacji ludzkości.

To dlatego amerykański senator Rand Paul wzywa teraz Amerykanów do opierania się blokadom i maskowania mandatów , stwierdzając: „”Nie musimy akceptować mandatów, blokad i szkodliwej polityki drobnych tyranów i nieudolnych biurokratów. Możemy po prostu powiedzieć nie, nie ponownie”. On kontynuuje:

Nie mogą nas wszystkich aresztować. Nie mogą zatrzymać wszystkich dzieci w domu. Nie mogą zamknąć wszystkich budynków rządowych – chociaż mam długą listę tych, które powinni. Nie musimy akceptować mandatów, blokad i szkodliwej polityki drobnych tyranów i nieudolnych biurokratów. Możemy po prostu powiedzieć Nie.

Wszyscy zostaliśmy oszukani. Cała ta sprawa nie ma nic wspólnego ze zdrowiem publicznym, ratowaniem życia czy powstrzymaniem jakiejkolwiek pandemii. Jest to wymyślny, skoordynowany teatr, który ma nakłonić ludzi do popełnienia samobójstwa za pomocą zastrzyków z broni biologicznej, aby globaliści mogli usunąć kilka miliardów ludzi z planety, jednocześnie rozwijając swoją tyranię i autorytarną kontrolę nad ocalałymi.

Może również stanowić przykrywkę dla ich planowanego resetu finansowego, który zniszczy światowe fiducjarne waluty, oraz wszystkie aktywa walutowe i skonsoliduje je w ręce globalistycznej elity.

To dlatego rządy na całym świecie przetrzymują teraz własnych obywateli jako zakładników, domagając się 💉 w celu odblokowania ograniczonej „wolności”, która oczywiście zostanie całkowicie cofnięta po zidentyfikowaniu następnego „wariantu”.

Ostatnie wpisy

Kategorie

OFICIALNE DOKUMENTY C.D.C POTWIERDZAJĄ – NIGDY NIE WYIZOLOWANO ŻADNEGO 🦠.

11 sierpnia 2021 / Możliwość komentowania OFICIALNE DOKUMENTY C.D.C POTWIERDZAJĄ – NIGDY NIE WYIZOLOWANO ŻADNEGO 🦠. została wyłączona

Dokumenty CDC FOIA nie ujawniają istnienia wyizolowanego Wirusa „Covid-19”

Wreszcie, pojawiły się nowe dokumenty FOIA, ujawniające, że CDC nigdy nie wyizolowało żadnego 🦠 Covid-19. Kanadyjka Christine Massey złożyła podobno wiele

Dyrektor CDC Walensky przyznaje, że 💉 nie zapobiega zakażeniu ani przenoszeniu wariantu Delta

Dodając do wyjaśnienia tego oszustwa dotyczącego 💉 przeciw Covid-19, dyrektor CDC, dr Rochelle Walensky, właśnie przyznała coś zadziwiającego w CNN: 💉

Masowa eksterminację rasy ludzkiej

A to oznacza, że wielu, którzy przyjęli ”strzał”, wkrótce umrze, ponieważ celem tej sfingowanej plandemii było oczyszczenie świata z miliardów istot ludzkich.

Może Ci się spodobać

ZDANIEM EKSPERTÓW ŚWIATOWE PANDEMIE I POLITYKA JEDNEGO DZIECKA ROZWIĄŻĄ PROBLEM PRZELUDNIENIA NA ŚWIECIE. 22 marca 2020

 • Ostatnie wpisy
 • Kategorie
 • OFICIALNE DOKUMENTY C.D.C POTWIERDZAJĄ – NIGDY NIE WYIZOLOWANO ŻADNEGO 🦠.
 • Dokumenty CDC FOIA nie ujawniają istnienia wyizolowanego Wirusa „Covid-19”
 • Dyrektor CDC Walensky przyznaje, że 💉 nie zapobiega zakażeniu ani przenoszeniu wariantu Delta
 • Masowa eksterminację rasy ludzkiej
 • Może Ci się spodobać