Otwórz oczy

CZY JESTEŚMY ŚWIADKAMI NARODZIN NOWEGO, ŚWIATOWEGO RUCHU OPORU ?

Choć może się wydawać, że w tej wiecznie zmieniającej się hali dymu i luster zwanej Covid, “każdy radzi sobie sam”, w rzeczywistości tuż pod powierzchnią zachodzi proces scalania, który zwiastuje pojawienie się tego, co nazywam “nowym oporem”.

Ten nowy opór powstaje jako odrzut przeciwko nieustannej presji, aby dostosować się do stanu zaprojektowanego chaosu i kontroli, który przekształcił słowo “oszustwo” w zupełnie nowy wymiar toksyczności, który niewielu jest w stanie pojąć.

Jesteśmy przecież skonfrontowani ze starannie przygotowanym globalnym planem, całkowicie skonstruowanym wokół i na kłamstwach – od początku do końca. Pierwszym i najważniejszym z nich jest ogłoszenie jego celu jako “ratowanie ludzkości przed zjadliwą pandemią”, która nigdy nie istniała.

Stopień zniekształcenia kłamstw jest tak duży, że dla ogromnej większości niemożliwe okazało się uznanie, że to wszystko może być zaplanowanym napadem, którego ledwie zamaskowanym ukrytym motywem jest masowa depopulacja, od dawna zaplanowana przez protagonistów Nowego Porządku Świata, obecnie znanego jako “Wielki Reset“.

Plan redukcji populacji został niebezpiecznie uwodzicielsko podkręcony poprzez dołączenie go do “zielonej misji zbawiciela”, rzekomo mającej na celu uratowanie gatunku przed “globalnym ociepleniem”, wielkim oszustwem, które zapoczątkowało coraz bardziej perwersyjną “kulę u nogi” około pięćdziesiąt lat temu w Klubie Rzymskim.

Po półtora roku nieustannej propagandy Covida na temat “plandemii”, mającej na celu wystraszenie każdego śmiertelnika na Ziemi, dotarliśmy do zbiegu reakcji. Ci, których wyobraźnia nie są tak szerokie, by pojąć głębię oszustwa, oraz ci, którzy rozpoznali grę jako to, czym jest, dzielą się teraz swoją wiedzą i planami odparcia z innymi.

Nowy Ruch Oporu jest tworzony przez tę drugą grupę, która obejmuje w swoich szeregach odważniejszych lekarzy, pielęgniarki, prawników, naukowców i niewielką liczbę artystów, którzy uznają, że przyszłość samego życia jest zagrożona w tej makabrycznej wojnie przeciwko ludzkości.

Na drodze do wielkiego demaskowania i kluczowych działań prawnych, mających na celu uwięzienie głównych bohaterów Covida, stoi cała polityczna “elita”, rodzina królewska, prasa, przywódcy osławionych instytucji i imperiów bankowych, które zarządzają globalną agendą polityczną, garstka multimilionerów i setki milionów obywateli różnych krajów, którzy wolą “żyć w kłamstwie” niż skonfrontować się z prawdą.

Zadaniem Nowego Ruchu Oporu jest przebicie się przez ten mur zaprzeczenia poprzez znalezienie jego słabych punktów i zainicjowanie działań mających na celu publiczne ujawnienie zbrodniczych działań głównych bohaterów. Tych, którzy są zaangażowani w ludobójstwo z premedytacją na niespotykaną skalę.

Kluczem do sukcesu tej operacji będzie pojawienie się wielu innych demaskatorów. Tych, którzy posiadają wewnętrzną wiedzę i mają odwagę ujawnić się i otwarcie o tym mówić. Już wielu profesjonalistów podjęło ten odważny krok, a wielu innych bez wątpienia rozważa zrobienie tego samego. Nie powinni się długo zastanawiać, ale wejść na platformę i sprawić, by ich głos został usłyszany.

Ponieważ żaden z redaktorów mediów głównego nurtu nie odważył się wyrwać ze swojego prostego kaftana bezpieczeństwa, jakim jest zgodność z kłamstwem, przekazywanie prawdy jest zadaniem trudnym.

Jednakże, rozwijające się alternatywne media dokonują inwazji na terytorium głównego nurtu, a kładąc nacisk na trzymanie wysoko flagi racjonalnej obserwacji i uczciwego raportowania, kawałek po kawałku przebijają mur oszustwa i indoktrynacji “fake news”, który uwiódł i kontroluje umysł tak dużej części globalnej populacji.

Co każdy z nas może zrobić, aby przyspieszyć szansę na przełom?

Oto przypomnienie bezpośrednich działań, które można wprowadzić w życie przy minimalnych kosztach:

Po pierwsze, i jako zasada ogólna, buduj większą samodeterminację, by nie współpracować z systemem, który zamierza cię zniszczyć!

Po drugie, praktykuj “obywatelskie nieposłuszeństwo”, gdziekolwiek jesteś manipulowany i przymuszany do robienia czegoś, co jest sprzeczne z twoimi najgłębszymi instynktami samozachowawczymi i przekonaniami. Mocne trwanie przy tym, w co się wierzy, jest kluczem do wszystkich udanych ruchów oporu.

Po trzecie, otwarcie kwestionujcie prawo, gdy stajecie w obliczu władz, które twierdzą, że musicie zrobić to czy tamto. Większość nakazów Covida jest nielegalna na mocy kluczowych konwencji międzynarodowych, takich jak Konwencja Genewska i Konwencja Norymberska. Skorzystaj z wielu doskonałych stron internetowych, które doradzają jak bronić swoich praw!

Bez wątpienia będziecie mieli dalsze kreatywne pomysły, jak stworzyć żywotne komórki oporu i stać się częścią wielkiego odepchnięcia, którego rosnący impet ostatecznie obali przestępczych kierowców niewolników, którzy wypowiedzieli wojnę ludzkości i nielegalnie okupują miejsca władzy w tym czasie.

Nasza pasja życia nie pozwoli nam po prostu siedzieć z założonymi rękami i biernie przyglądać się, jak niezastąpione kluczowe cechy życia rozpadają się na naszych oczach. Teraz nadeszła godzina naszego wspólnego powołania do odważnego i zbiorowego działania na rzecz przyszłości życia na Ziemi.

Nikt nie będzie wart życia, jeśli nie staniemy na wysokości zadania i nie pokonamy bezdusznych agentów ludobójstwa, którzy trzymają nasz świat dla okupu.

źródło: http://internationaltimes.it/forming-the-cells-of-the-global-resistance

Ostatnie wpisy

Kategorie

CZY JESTEŚMY ŚWIADKAMI NARODZIN NOWEGO, ŚWIATOWEGO RUCHU OPORU ?

18 sierpnia 2021 / Możliwość komentowania CZY JESTEŚMY ŚWIADKAMI NARODZIN NOWEGO, ŚWIATOWEGO RUCHU OPORU ? została wyłączona

Co każdy z nas może zrobić, aby przyspieszyć szansę na przełom?

Oto przypomnienie bezpośrednich działań, które można wprowadzić w życie przy minimalnych kosztach:

Może Ci się spodobać

KONIEC PIENIĄDZA JAKIEGO ZNAMY – CZEKA NAS WYCOFANIE GOTÓWKI I CYFROWA WALUTA BANKU CENTRALNEGO. 6 marca 2021

  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • CZY JESTEŚMY ŚWIADKAMI NARODZIN NOWEGO, ŚWIATOWEGO RUCHU OPORU ?
  • Co każdy z nas może zrobić, aby przyspieszyć szansę na przełom?
  • Może Ci się spodobać