Otwórz oczy

TAJEMNICA ”OSTATNIEJ PROSTEJ” – DO 2030 ROKU CHCĄ PODAĆ POLAKOM 12 DAWEK RÓŻNYCH PREPARATÓW ?

Polacy zacznijcie działać, bo liczenie na to ze jakoś tam będzie, jest błędem. Pamiętajcie o tym, że z informacji, jakie uzyskaliśmy od naszych informatorów Rząd Morawieckiego na polecenie globalistycznych, marksistowskich elit nowego porządku świata wprowadza pięć faz przestrzegania 💉: jesteśmy obecnie w fazie 3, a ostatnia faza obejmuje aresztowania od drzwi do drzwi osób.

Dzięki tym informacjom udało, mam się jeszcze bardziej udoskonalić hierarchię eskalacji przestrzegania 💉, do której dąży reżim. Istnieje pięć odrębnych faz tej eskalacji:

Faza 1 – Dobrowolne (popychane przez propagandę medialną, opłacane wpływowe media reżimowe, społecznościowe, celebrytów, lekarzy itp.). Ta faza usidla tych, którzy są na tyle łatwowierni, że myślą, że wstrzyknięcie w jakiś sposób „uratuje” ich lub uwolni. – WYKONANA

Faza 2 – Zachęty (losy na loterię, darmowe piwo, darmowe pączki itp.). Ta faza usidla tych, którzy są na tyle głupi, by zamienić życie na loterię, piwo i pączki. Tych ludzi jest wielu i nawet globaliści zdają sobie sprawę, że ludzie z tak niskim IQ nie mają nic do wniesienia do ludzkiej cywilizacji. – W TRAKCIE REALIZACJI

Faza 3 – Kary w sektorze prywatnym — na tym etapie wykorzystują korporacje, aby odmówić ludziom dostępu do usług (takich jak podróże lotnicze, statki wycieczkowe, restauracje, imprezy sportowe, koncerty itp.). Mają nadzieję, że ta faza sprawi, że niezaszczepienie będzie wyjątkowo niewygodne. – W FAZIE REALIZACJI

Faza 4 – Grzywny karne lub kara więzienia (sektor rządowy) – ta faza rozpocznie się po tym, jak fałszywe media informują nieszczepionych za ciągłe wybuchy epidemii, które zabijają ludzi.

Rząd planuje, że zostaną uchwalone przepisy, które będą wymagały stałych 💉 i zastrzyków przypominających. Każdy, kto odmówi przestrzegania, zostanie ukarany grzywną lub więzieniem. Możesz spodziewać się, że ten impuls pojawi się w Polsce. – PRZYGOTOWANIA TRWAJĄ I PO TO POWSTAJE DRUK 1449

Faza 5 – Kinetic (sektor wojskowy) – otwarta wojna biologiczna i kinetyczna przeciwko narodowi polskiemu, prowadzona przez wojsko „obudzone” przeciwko polskim obywatelom. Ta faza nastąpi po współpracy Deep State z reżimem w celu zorganizowania masowej tragedii, za którą będą obwinić anty💉owców.

Po przeprowadzeniu tego wydarzenia elity rządowe wezwą do zwrócenia polskiej armii i Policji przeciwko obywatelom w celu przeprowadzenia ogólnokrajowego wymuszenia 💉 przeciwko COVID-19. 

PRZYGOTOWANIA TRWAJĄ I PO TO POWSTAJE DRUK 1449

Jak powiedział przedstawiciel rządu, reżimowi Morawieckiego nakazano osiągnięcie 70% wskaźnika 💉 wśród dorosłych Polaków, bez względu na to, co będzie się działo.

Atak globalistów opracowany przez Deep State posłuży jako narracja „moralnego usprawiedliwienia”, naruszająca jakikolwiek ostatni strzęp praw obywatelskich, praw człowieka lub etyki lekarskiej, jeśli chodzi o atakowanie niewinnych Polaków śmiercionośnymi zastrzykami białkowymi (zwanymi również 💉).

Przypomnij sobie słowa:

Słowa Rojchy: “was Polaków nie będzie, to jest nasza ziemia obiecana”.

Słowa Andrzeja Dudy: “To jest Polin! “

Nie siedź w fotelu, nie przesyłaj wszędzie linków, że stosowana jest segregacji, zrób sam coś w tym kierunku.

Pamiętaj, ze każdy może zawiadomić miejscowo właściwą prokuraturę o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez pracodawcę, jaki zastrasza pracowników nie💉 zwolnieniem z pracy lub koniecznością noszenia maski, lub przez organizatora koncertu, jaki wpuszcza na niego tylko za💉. No, chyba że chcesz, aby w Polsce było tak jak na filmie:

Poświeciłem trochę czasu na przeczytanie tzw. „druku 1449”. [To projekt, nie uchwała.]

Najważniejsze informacje:

1. Rząd zakłada, że tzw Fundusz Kompensacyjny” będzie wypłacał odszkodowania za skutki uboczne po zastrzykach przeciw Covid przez co najmniej 10 lat. Oznacza to, że rząd zakłada, że do 2030 roku uda się Polakom wstrzyknąć 12 dawek różnych preparatów przeciw Covid-19 (str. 78 druku 1449).

2. Od 2022 roku z Funduszu Kompensacyjnego mają być również wypłacane odszkodowania za skutki uboczne, spowodowane przez tzw „💉 obowiązkowe”.

3. Rząd zakłada, że koszt wypłaty odszkodowań wyniosą ok. 9,4 miliona rocznie. Koszty obsługi odszkodowań ( pensje, opłaty za przesyłki i inne administracyjne) mają wynieść ok 850 tys. rocznie.

4. Wprowadzenie kary administracyjnej dla obywatela do 30 000 zł, a nieudzielenie na żądanie inspektora sanitarnego, posiadanych według inspektora przez obywatela informacji na temat np. osób podejrzanych o zarażenie (str. 22 druku). W ten sposób inspektor sanitarny ma uzyskać prawo do przesłuchiwania obywateli i w przypadku niezadowolenia z zeznań natychmiastowego karania.

5. Rozpoznanie choroby zakaźnej przez lekarza u danej osoby nie będzie już wymagać żadnych badań laboratoryjnych lub diagnostycznych. Według projektu wystarczy, że w celu stwierdzenia danej choroby zakaźnej lekarz popatrzy na obywatela i zbada go.

Ponieważ choroba Covid-19 nie ma żadnych swoistych objawów klinicznych oznacza to wprost, że tzw diagnostyka Covid-19 ma według rządu przybrać formy kabaretowe. Byłoby to nawet śmieszne, ale innym miejscu projektu jest zapis, że osobę podejrzaną o chorobę zakaźną można przymusić do odbycia nawet 30 dniowej kwarantanny (str. 19 druku).

Druk 1449 dostępny jest TUTAJ.

Więc jeśli będziesz biernie siedział i się przyglądał, a nie działa za chwile będziemy w IV fazie. Przypomnij sobie jak, było z kagańcami, co wielu mówiło na chwile w sklepie wole założyć, zakładam, bo boje się mandatu, nie chce chodzić po Sądach. A teraz, co często przymus 💉 zakładach pracy, bo maska była testem na ile sobie mogą pozwolić.

Źródło: https://legaartis.pl/blog/

Ostatnie wpisy

Kategorie

TAJEMNICA ”OSTATNIEJ PROSTEJ” – DO 2030 ROKU CHCĄ PODAĆ POLAKOM 12 DAWEK RÓŻNYCH PREPARATÓW ?

19 sierpnia 2021 / Możliwość komentowania TAJEMNICA ”OSTATNIEJ PROSTEJ” – DO 2030 ROKU CHCĄ PODAĆ POLAKOM 12 DAWEK RÓŻNYCH PREPARATÓW

PRZYGOTOWANIA TRWAJĄ I PO TO POWSTAJE DRUK 1449

Jak powiedział przedstawiciel rządu, reżimowi Morawieckiego nakazano osiągnięcie 70% wskaźnika 💉 wśród dorosłych Polaków, bez względu na to, co będzie się działo.

Może Ci się spodobać

GATES PROMUJE ”METAVERSE” WZYWA ELITY DO CENZURY INTERNETU I CELEBRUJE ”NOWĄ NORMALNOŚĆ” NA 2022 ROK 30 grudnia 2021

  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • TAJEMNICA ”OSTATNIEJ PROSTEJ” – DO 2030 ROKU CHCĄ PODAĆ POLAKOM 12 DAWEK RÓŻNYCH PREPARATÓW ?
  • PRZYGOTOWANIA TRWAJĄ I PO TO POWSTAJE DRUK 1449
  • Może Ci się spodobać