AGENDA 2030

MASOWE OSZUSTWO I ZATAJANIE DANYCH – JAKA JEST PRAWDZIWA ILOŚĆ NOP’ÓW PO💉 ?

Alex Berenson, były reporter New York Times, 6 sierpnia: „Producent szczepionek Covid Moderna otrzymała 300 000 zgłoszeń o skutkach ubocznych po szczepieniach w ciągu trzech miesięcy od premiery swojego zastrzyku, zgodnie z wewnętrznym raportem firmy, która pomaga Modernie sporządzić raporty.”„Liczba ta jest znacznie wyższa niż liczba raportów o skutkach ubocznych dotyczących 💉 Mod/erna publicznie dostępnej w systemie federalnym, który śledzi takie niepożądane zdarzenia”.

Warianty Delta, testy PCR i dysonans poznawczy

300 000 niepożądanych skutków 💉 NIE zgłoszono do VAERS, federalnej bazy danych. Berenson: „Liczba 300 000 pochodzi z wewnętrznej aktualizacji dostarczonej pracownikom przez IQVIA, mało znaną, ale ogromną firmę, która pomaga producentom leków zarządzać badaniami klinicznymi. IQVIA z siedzibą w Północnej Karolinie zatrudnia 74 000 pracowników na całym świecie i osiągnęła w zeszłym roku sprzedaż w wysokości 11 miliardów dolarów”.

Na początku tego tygodnia Richard Staub, prezes działu rozwiązań badawczo-rozwojowych IQVIA, wysłał ’Aktualizację na drugi kwartał 2021 r.’, która została oznaczona jako ’Poufne – tylko do dystrybucji wewnętrznej’”. „Osoba mająca dostęp do prezentacji dostarczyła zrzuty ekranu z odpowiedniego slajdu, co jasno wyjaśnia, że 300 000 zgłoszeń o skutkach ubocznych otrzymano w ciągu„ trzech miesięcy” – a nie od wprowadzenia szczepionki w grudniu…

Niezależna badaczka Virginia Stoner opublikowała oszałamiający nowy raport na temat liczb VAERS i wysiłków naukowców głównego nurtu, aby zminimalizować destrukcyjne skutki 💉. Oto kluczowe cytaty z jej raportu: 

„Do VAERS zgłoszono więcej zgonów w wyniku 💉 niż w przypadku wszystkich innych szczepionek łącznie w ciągu ostatnich 30 lat”. 

„Istnieje kodeks milczenia chroniący przed ogromnym wzrostem liczby zgonów (i innych poważnych obrażeń) zgłoszonych do VAERS w wyniku tych zastrzyków. Strony internetowe CDC i komunikaty prasowe nie tylko pomijają ten niewygodny fakt – badania nad 💉 również go pomijają”.

List otwarty od lekarzy ds. etyki COVID, oskarżający rządy i media o okłamywanie ludzi:

„Oficjalne źródła, a mianowicie EudraVigilance (UE, EOG, Szwajcaria), MHRA (Wielka Brytania) i VAERS (USA), odnotowały teraz więcej obrażeń i zgonów w wyniku wprowadzenia szczepionki „Covid” niż w przypadku wszystkich poprzednich szczepionek połączonych od początku historii. ”

„OGÓŁEM dla UE/Wielkiej Brytanii/USA – 34 052 zgonów związanych ze wstrzyknięciem Covid-19 i ponad 5,46 miliona obrażeń zgłoszonych na dzień 1 sierpnia 2021 r.”

Ważne jest, aby mieć świadomość, że powyższe oficjalne dane (przekazywane władzom ds. zdrowia) to tylko niewielki procent rzeczywistych danych. Co więcej, ludzie nadal umierają (i doznają obrażeń) z powodu zastrzyków z każdym mijającym dniem.

Ta katastrofalna sytuacja nie została zgłoszona przez media głównego nurtu, mimo że powyższe oficjalne dane są publicznie dostępne”. „Sygnał szkody jest teraz bezdyskusyjnie przytłaczający i, zgodnie z powszechnie przyjętymi standardami etycznymi dla badań klinicznych, Doctors for Covid Ethics domaga się natychmiastowego wstrzymania programu szczepień„ Covid. 

Kontynuacja programu w pełnej wiedzy o trwającej poważnej krzywdzie i śmierci zarówno dorosłym, jak i dzieciom stanowi przestępstwo przeciwko ludzkości / ludobójstwo, za które osoby uznane za odpowiedzialne lub współwinne ostatecznie poniosą osobistą odpowiedzialność.

„Rządy na całym świecie okłamują was, ludzi, populacje, którym rzekomo służą”. „Powyższe liczby pokazują, że 💉 mRNA są śmiertelne”.

W dobrze znanym badaniu VAERS z 2010 r. przeprowadzonym przez Harvard Pilgrim Health Care, Inc. bez ogródek stwierdzono: „Zdarzenia niepożądane związane ze 💉 są częste, ale niedostatecznie zgłaszane, a do Agencji ds. Żywności i Leków (FDA) zgłaszano mniej niż jeden procent.

Niskie wskaźniki zgłaszania wykluczają lub opóźniają identyfikację „problemowych” 💉, potencjalnie zagrażając zdrowiu społeczeństwa”. Po odkryciu tego badania należy pomnożyć liczbę zgłoszonych obrażeń po💉 przez 100, aby uzyskać odpowiednią liczbę.

Rozumiejąc to, rząd, media i przestępcy korporacyjni zwiększają nakazy szczepień, gdziekolwiek i jak mogą, aby wbić igłę w twoje ramię. „Masz świadomość, że nasz produkt jest wysoce niebezpieczny i destrukcyjny? Zmusimy cię do tego.

Parafrazując słynny żart ówczesnego kandydata na prezydenta Billa Clintona w debacie ze swoim republikańskim przeciwnikiem w 1992 roku: „To 💉, głupcze!” Codzienna narracja mediów głównego nurtu i narracja rządowa, którą jesteśmy zalewani na całym świecie, jest dla większości myląca, delikatnie mówiąc.

Tak zwana odmiana delta lub „indyjska” rozprzestrzenia się jak ospa wietrzna, ale nie co oznacza to „rozprzestrzenianie”. Nie💉 są oskarżani o rozprzestrzenianie COVID-19 wśród osób rzekomo za💉. USA, Wielka Brytania i UE prowadzą tę mylącą i śmiertelną narrację.

Polityczni wyznawcy mówią dzieciom, że mają otrzymać 💉 pomimo oficjalnego zalecenia WHO i krajowych organów medycznych, takich jak STIKO w Niemczech, aby czekały. Testy PCR, które definiują zasady, ale które nie mówią nic o posiadaniu określonego wirusa, są traktowane jako „złoty standard” infekcji.

Jednak w chwili pisania tego tekstu żadne laboratorium nie wyizolowało z powodzeniem oczyszczonych próbek rzekomego wirusa SARS-CoV-2, który rzekomo powoduje chorobę COVID-19. Jak można skalibrować testy PCR, jeśli zgłoszony patogen nie jest jasny? Jeśli cofniemy się o krok, staje się jasne, że jesteśmy poddawani świadomej ogólnoświatowej operacji dysonansu poznawczego, którego zamierzone konsekwencje dla przyszłości naszej cywilizacji nie są nam znane.

Rozwiązywanie dysonansu

Dysonans poznawczy jest terminem w psychologii na doświadczanie przez osobę dwóch sprzecznych lub niespójnych doświadczeń, których niespójność powoduje wielki stres. Stres jest rozwiązywany w mózgu przez osobę grającą nieświadome sztuczki w celu rozwiązania sprzeczności. Przychodzi mi na myśl syndrom sztokholmski.

W tym przypadku jest to tradycyjne zaufanie do Władzy – rządów, WHO, CDC, RKI, Billa Gatesa i innych samozwańczych ekspertów epidemiologicznych, w wielu przypadkach bez wykształcenia medycznego. Władze te narzucają drakońskie blokady, maskowanie i ograniczenia w podróżowaniu oraz to, co szybko staje się de facto przymusowymi 💉 i nieprzetestowanymi 💉, których negatywne skutki są obecnie liczone w milionach w UE i USA.

Zwykły mózg mówi: „Dlaczego władze miałyby nas skrzywdzić? Czy nie chcą tego, co najlepsze dla nas, kraju lub świata? Prawdziwe doświadczenia z ostatnich 18 miesięcy, odkąd Światowa Organizacja Zdrowia ogłosiła pandemię w związku z domniemanym wirusem ogłoszonym po raz pierwszy w Wuhan w Chinach, sugerują, że politycy i urzędnicy służby zdrowia na całym świecie postradali zmysły, są celowo źli, umyślnie destrukcyjni lub po prostu skorumpowani.

Aby rozwiązać tę przerażającą sprzeczność, miliony z nas przyjmują eksperymentalną miksturę znaną jako substancja zmodyfikowana genetycznie mRNA, zakładając, że są chronieni przed infekcją lub ciężką chorobą przed rzekomym śmiertelnym patogenem zwanym COVID-19. Niektórzy atakują nawet tych wokół nich, którzy inaczej postrzegają dysonans i którzy odrzucają szczepionkę z nieufności i ostrożności.

Jednak nawet wszechobecny dr.Fauci w Waszyngtonie przyznaje, że nowe szczepionki mRNA nie zapobiegają zarażeniu domniemanej choroby lub zakaźności, a jedynie pomagają zmniejszyć jej wpływ. To nie jest szczepionka, ale coś innego.

Wariant Delta?

W tym momencie warto przyjrzeć się kilku zademonstrowanym faktom dotyczącym tego koronawirusa i jego pozornie nieograniczonych „wariantów”. Obecnym zagrożeniem w Wielkiej Brytanii i UE oraz USA jest tak zwany wariant Delta koronawirusa. Jedyny problem polega na tym, że odpowiednie władze nie mówią nam nic użytecznego na temat tego wariantu.
Ponieważ rzekomy wariant Delta rzekomego, ale nigdzie nie udowodnionego naukowo nowego koronawirusa z Wuhan jest wykorzystywany do uzasadnienia nowej rundy drakońskich blokad i presji na szczepienie, warto przyjrzeć się testowi, aby ustalić, czy wariant Delta jest obecny u badanej osoby przetestowany standardowym testem PCR zalecanym przez WHO.

Wariant Delta w maju był pierwotnie nazywany wariantem indyjskim. Wkrótce obwiniano ją za do 90% nowych pozytywnych testów na COVID-19 w Wielkiej Brytanii, która ma również znaczną populację indyjską. Nie mówi się jednak, że w ciągu zaledwie dwóch miesięcy liczba rzekomych dodatnich wyników delta w Indiach drastycznie spadła z 400 tys. dziennie w maju do 40 tys. w lipcu.

Mówiono, że objawy są podejrzanie podobne do zwykłego kataru siennego, więc WHO szybko zmieniło nazwę na wariant Delta zgodnie z alfabetem greckim, aby bardziej zabłocić wody. Podobne spadki Delta miały miejsce w Wielkiej Brytanii. „Eksperci” twierdzili, że to dlatego, że przerażeni Indianie zostali w domu, ponieważ zaszczepiono zaledwie 1-3% populacji. Eksperci z Wielkiej Brytanii twierdzili, że to dlatego, że tak wiele zostało za💉, że liczba przypadków Delta spadła. Jeśli odniesiesz wrażenie, że wymyślają oni tylko wyjaśnienia, aby podsycić narrację o szczepionkach, nie jesteś sam.

Pogarsza się. Praktycznie nikt w Wielkiej Brytanii, Indiach, UE lub USA, u których twierdzi się, że uzyskał pozytywny wynik testu na Delta, nie miał konkretnego testu wariantu Delta, ponieważ taki bezpośredni test wariantu nie istnieje. Twierdzi się, że istnieją złożone i bardzo kosztowne testy, ale nie ma dowodów na to, że są one wykorzystywane do twierdzenia, że „90% przypadków w Wielkiej Brytanii to Delta…

Laboratoria na całym świecie po prostu wykonują standardowe, bardzo niedokładne testy PCR i badania zdrowotne władze deklarują, że jest to „Delta”. Nie ma prostego testu dla Delta ani żadnego innego wariantu. Gdyby to nie było prawdą, CDC lub WHO lub inne instytuty zdrowia powinny szczegółowo wyjaśnić te testy. Nie. Zapytaj odpowiednich „ekspertów” zajmujących się zdrowiem, jak udowodnili obecność wariantu wirusa Delta. Oni nie mogą. Laboratoria testujące w USA przyznają, że nie testują żadnych wariantów.

Bezwartościowe testy PCR

Nawet sam test PCR nie jest testem na żadnego wirusa lub chorobę. Naukowiec, który zdobył Nagrodę Nobla za wynalezienie testu PCR, dr Kary Mullis, zaatakował w telewizji szef NIAID, Tony Fauci, jako niekompetentny do twierdzenia, że testy PCR mogą wykryć jakikolwiek patogen lub chorobę.

Nie został zaprojektowany do tego celu, ale raczej jako laboratoryjne narzędzie analityczne do badań. Testy PCR nie mogą określić ostrej infekcji, trwającej zakaźności ani rzeczywistej choroby . Test PCR nie jest tak naprawdę zaprojektowany do identyfikacji aktywnej choroby zakaźnej, zamiast tego identyfikuje materiał genetyczny, czy to częściowy, żywy, czy nawet martwy.

Opublikowany 21 stycznia 2020 r. artykuł dwóch Niemców, Cormana i Drostena, został wykorzystany do stworzenia testu PCR natychmiast przyjętego przez WHO jako światowy standard wykrywania przypadków nowego koronawirusa z Wuhan.

W tym momencie zidentyfikowano zaledwie sześć osób z nowym koronawirusem. W listopadzie 2020 r. grupa naukowców z zewnątrz dokonała przeglądu artykułu Drosten i znalazła niesamowitą liczbę poważnych błędów naukowych, a także bezczelny konflikt interesów ze strony Drostena i współpracowników.

Naukowcy zauważyli, że projekt i artykuł Drosten PCR zawierały „liczne błędy techniczne i naukowe, w tym niewystarczający projekt startera, problematyczny i niewystarczający protokół RT-qPCR oraz brak dokładnej walidacji testu.Ani prezentowany test, ani sam rękopis nie spełniają wymogów akceptowalnej publikacji naukowej.

Ponadto nie wspomina się o poważnych konfliktach interesów autorów. Wreszcie… systematyczny proces recenzowania albo nie został tutaj przeprowadzony, albo problematycznej złej jakości .” Jednak projekt Drosten PCR został natychmiast zarekomendowany przez WHO jako światowy test koronowy.

PCR amplifikuje materiał genetyczny, stosując cykle amplifikacji, aż osiągnie tak zwany próg cyklu (Ct), liczbę amplifikacji do wykrycia materiału genetycznego, zanim próbka stanie się bezwartościowa. Mullis powiedział kiedyś, że jeśli wzmocnisz wystarczającą liczbę cykli, możesz znaleźć prawie wszystko w każdym, ponieważ nasze ciała niosą ogromną liczbę różnych wirusów i bakterii, najbardziej nieszkodliwych.

Nawet dr Fauci w wywiadach z 2020 r. stwierdził, że od 35 lub więcej jest bezwartościowy. Uważa się jednak, że CDC zaleca laboratoriom testowym stosowanie CT od 37 do 40! Na tym poziomie prawdopodobnie 97% pozytywnych wyników COVID jest prawdopodobnie fałszywych .

Ani CDC, ani WHO nie publikują swoich zaleceń Ct, ale doniesienia mówią, że CDC zaleca teraz niższy próg Ct dla testów zaszczepionych, aby zminimalizować dodatnie wyniki COVID u zaszczepionych, podczas gdy zaleca Ct powyżej 35 dla nieszczepionych, kryminalna manipulacja Jeśli to prawda.

Dla zainteresowanych ewolucją wypaczania testów PCR w celu rzekomego zdiagnozowania określonej obecności choroby, przyjrzyj się obskurnej historii Fauciego i jego ówczesnego podwładnego, dr Roberta Gallo z NIAID, wykorzystujących technologię PCR Mullisa do błędnego twierdzenie, że dana osoba jest nosicielem wirusa HIV, kryminalne przedsięwzięcie, które spowodowało niepotrzebną śmierć dziesiątek lub setek tysięcy ludzi .

Zwłaszcza prawie każdy znany orędownik szczepionek na COVID, od Fauciego do szefa WHO Tedrosa, wyszedł z bagna HIV/AIDS i jego fałszywych testów PCR. Wszystkie środki paniki nałożone na całym świecie od 2020 roku opierają się na fałszywym założeniu, że „pozytywny” test RT-PCR oznacza chorobę lub zakażenie COVID.

Strach związany z COVID-19, który emanował z Wuhan w Chinach w grudniu 2019 roku, jest pandemią testów, jak zauważyło wielu lekarzy. Nie ma dowodów na to, że test wykrywa patogennego wirusa. Nie ma też sprawdzonej wartości odniesienia lub „złotego standardu” do określenia pozytywnego. To czysto arbitralne. Przeprowadź badania, a znajdziesz to.

Przepychanie eksperymentalnych szczepionek

Jeśli jest tak, że zniszczyliśmy biliony dolarów w światowej gospodarce od początku 2020 roku i zrujnowaliśmy niezliczone życia w oparciu o bezwartościowe testy PCR, a teraz to samo oszustwo rozszerza szaleństwo rzekomego wariantu Delta, jasny wniosek jest taki, że niektóre bardzo wpływowe aktorzy wykorzystują ten strach do tworzenia eksperymentalnych szczepionek genetycznych, które nigdy wcześniej nie były testowane na ludziach ani szeroko na zwierzętach.

Jednak oficjalna liczba zgonów związanych ze szczepionkami w UE i USA nadal bije rekordy. W chwili pisania tego tekstu, zgodnie z oficjalną bazą danych UE do rejestrowania obrażeń po💉, EduraVigilance, do 2 sierpnia zgłoszono łącznie 20 595 zgonów osób, które wcześniej otrzymały eksperymentalne wstrzyknięcia genetycznego mRNA! Takich liczb nigdy wcześniej nie widziano.

Ponadto zgłoszono 1 960 607 urazów, a 50% z nich było poważnych, w tym zakrzepy krwi, zawały serca, nieregularne miesiączki, paraliż, wszystkie po wstrzyknięciach mRNA COVID-19. Dane z USA w bazie danych CDC VAERS są otwarcie manipulowane, ale nawet one pokazują ponad 11 000 zgonów po 💉 mRNA. Główne media nigdy o tym nie wspominają.

Władze i politycy odpowiadają, że nie ma dowodów na to, że zgony lub obrażenia były związane ze 💉. Ale nie mogą udowodnić, że tak nie było, ponieważ zabraniają lekarzom wykonywania jakiejkolwiek sekcji zwłok. Jeśli każą nam podążać za nauką, dlaczego urzędnicy służby zdrowia mówią lekarzom, aby nie przeprowadzali sekcji zwłok pacjentów, którzy zmarli PO otrzymaniu dwóch 💉 mRNA?

Po tysiącach zgonów związanych ze szczepionką zgłoszono tylko jedną sekcję zwłok, w Niemczech, a wyniki były przerażające. Białko kolce mRNA rozprzestrzeniło się po całym ciele. CDC przestało monitorować łagodne przypadki COVID-19 wśród za💉 osób w maju. To ukrywa alarmującą liczbę za💉, którzy poważnie chorują.

Coś jest strasznie nie tak, gdy szanowani doświadczeni eksperci medyczni zostają zbanowani za sugerowanie alternatywnych hipotez do całego dramatu COVID. Kiedy inni naukowcy wyznający oficjalną linię wzywają do jakiejkolwiek krytyki Tony’ego Fauciego lub innych lekarzy głównego nurtu COVID, mają zostać nazwani „przestępstwami z nienawiści”.

Albo gdy tanie i sprawdzone środki zaradcze są zakazane na rzecz kosztownych, śmiercionośnych 💉 mRNA, w których NIAID Fauci ma interes finansowy. Już teraz zwolennicy 💉, tacy jak Fauci, mówią o potrzebie zastrzyków przypominających mRNA i ostrzegają przed zbliżającym się nowym „wariantem Lambda”. Jak będą to sprawdzać? Czy też mamy przyjąć to na wiarę, ponieważ CNN lub BBC mówi o nim, że jest „szanowanym autorytetem”? Jak bardzo rozsądni obywatele pozwolą, by ten dysonans poznawczy zniszczył nasze życie?

ŹRÓDŁA:
substack.com/p/some-actual-news
virginiastoner.com/…e-coverup-plus-jak-oszacowac-ryzyko-lepiej-niz-cdc
globalresearch.ca/…ide-są-leżą-to-cie-ludzie-to-populacji-oni-podobno służą/5750650
ahrq.gov/…blic-health-vaccine-adverse-event-reporting-system
statnews.com/2021/07/20/stany-are-sitting-on-millions-of-surplus-covid-19-vaccine-doses-as-expiration-dates-proach/
Autor – Jon Rappoport nomorefakenews.com

Ostatnie wpisy

Kategorie

MASOWE OSZUSTWO I ZATAJANIE DANYCH – JAKA JEST PRAWDZIWA ILOŚĆ NOP’ÓW PO💉 ?

4 września 2021 / Możliwość komentowania MASOWE OSZUSTWO I ZATAJANIE DANYCH – JAKA JEST PRAWDZIWA ILOŚĆ NOP’ÓW PO💉 ? została

Warianty Delta, testy PCR i dysonans poznawczy

300 000 niepożądanych skutków 💉 NIE zgłoszono do VAERS, federalnej bazy danych. Berenson: „Liczba 300 000 pochodzi z wewnętrznej aktualizacji

Rozwiązywanie dysonansu

Dysonans poznawczy jest terminem w psychologii na doświadczanie przez osobę dwóch sprzecznych lub niespójnych doświadczeń, których niespójność powoduje wielki stres.

Wariant Delta?

W tym momencie warto przyjrzeć się kilku zademonstrowanym faktom dotyczącym tego koronawirusa i jego pozornie nieograniczonych „wariantów”. Obecnym zagrożeniem w

Bezwartościowe testy PCR

Nawet sam test PCR nie jest testem na żadnego wirusa lub chorobę. Naukowiec, który zdobył Nagrodę Nobla za wynalezienie testu

Przepychanie eksperymentalnych szczepionek

Jeśli jest tak, że zniszczyliśmy biliony dolarów w światowej gospodarce od początku 2020 roku i zrujnowaliśmy niezliczone życia w oparciu

Może Ci się spodobać

JAK WŁADZA ZASZCZEPI NARODY NA SarsCov/2. 6 listopada 2020

  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • MASOWE OSZUSTWO I ZATAJANIE DANYCH – JAKA JEST PRAWDZIWA ILOŚĆ NOP’ÓW PO💉 ?
  • Warianty Delta, testy PCR i dysonans poznawczy
  • Rozwiązywanie dysonansu
  • Wariant Delta?
  • Bezwartościowe testy PCR
  • Przepychanie eksperymentalnych szczepionek
  • Może Ci się spodobać