Mistyczny 11/09/2001

11/9/2001 – JAK W 18 MINUT SPREPAROWANO NAGRANIA ATAKÓW NA WTC.

11/9/2001 – JAK W 18 MINUT SPREPAROWANO NAGRANIA ATAKÓW NA WTC.

Czy widziałeś kiedyś film o napadzie na bank, w którym przestępcy umieścili zdjęcie skarbca bankowego przed kamerą bezpieczeństwa, aby oszukać strażników, by myśleli, że skarbiec jest w porządku, podczas gdy jest rabowany? Sprytni przestępcy po prostu ukrywają swoje działania. Działa za każdym razem (przynajmniej w Hollywood). 

 Istnieją dwa podstawowe warianty edycji obrazu

The ”Polaroid Punk” — Bohaterowie robią natychmiastowe zdjęcie z perspektywy aparatu, a następnie umieszczają je przed aparatem. Może to wymagać zablokowania lub usunięcia kamery w trakcie proces. To, czy (lub dokładnie jak długo) to działa, zależy od wielu czynników.

Takich jak to, czy kamera bezpieczeństwa jest w stanie ustawić ostrość tak blisko własnego obiektywu (w przeciwnym razie zdjęcie będzie strasznie rozmyte), jak dobrze oświetlony obraz jest (zwłaszcza w porównaniu ze sceną, którą imituje) i czy występuje jakikolwiek ruch otoczenia. Istnieje również kwestia oświetlenia: zdjęcie może, ale nie musi być prawidłowo oświetlone, aby naśladować jasność otoczenia, lub aparat może rzucić swój własny cień na zdjęcie.

The ”Splice and Dice” — Technika polegająca na infiltracji lub hakowaniu, przechwytywanie pewnej ilości materiału z kamery na żywo, a następnie przesyła nagrany materiał do monitorów bezpieczeństwa. Pozwala to uniknąć niektórych problemów związanych z robieniem nieruchomego zdjęcia, ale jeśli nagranie zawiera jakąkolwiek aktywność strażnik może w końcu zauważyć, że ta sama aktywność zapętla się w kółko i chwyta.

W dniu 11 września my, ludzie, byliśmy strażnikami, a nasze telewizory monitorami bezpieczeństwa. Przestępcy (kompleks medialny/wojskowy/przemysłowy/kongresowy) „połączyli i pokroili” nagrany materiał filmowy fałszywych samolotów na naszym kanale bezpieczeństwa. Zrobili to z tego samego powodu, dla którego robią to w filmach; aby ukryć faktyczne przestępstwo w toku.   

11 września to jako nic innego jak „sztuczka”, w którą my, ludzie wszystkich narodów, uwierzyliśmy, ponieważ nie spodziewaliśmy się, że zostaniemy tak rażąco okłamani.  

Zanim będą mogli „splatać i kroić” zapętlony materiał, muszą najpierw przechwycić materiał. Nie transmitując katastrofy na żywo. 

To, co uważamy za telewizję „na żywo”, nie jest „na żywo”. Zawsze występuje opóźnienie transmisji o tyle sekund, ile jest wymagane, aby ktoś mógł zareagować na czas, aby przejść do reklamy. W ten sposób sieci zapobiegają opóźnieniom w wysyłanej treści.

Ale to opóźnienie można również wykorzystać do dodawania treści, które chcą emitować. Wszystko, co musieli zrobić, to przećwiczyć garść ujęć, które planowali transmitować „na żywo”, i stworzyć animację CGI samolotu pasującą do każdej perspektywy. 

W ten sposób mieli gotową warstwę animacji odrzutowej, gdy nagrywali warstwę na żywo z bardzo rzeczywistej eksplozji. Nałożenie wcześniej nagranego samolotu CGI na rzeczywistą warstwę eksplozji byłoby proste, co zajęłoby tylko kilka sekund; zadanie łatwe do wykonania w oknie opóźnienia emisji. 

Założenie, że zbyt wiele osób musiałoby być zaangażowanych, jest naiwne; tego rodzaju fałszerstwo wymagałoby jedynie współudziału kilku potentatów medialnych. Gdy wojsko, media, rządy i środowisko akademickie większości narodów świata podążą w ich ślady, kto z nas nie uwierzyłby w to „Wielkie Kłamstwo?”

Ujęcia na żywo były wcześniej nagranymi animacjami samolotów CGI nałożonymi na telewizję niemal na żywo z powodu opóźnienia transmisji. Ale aby zmontować zbliżenia katastrofy, potrzebowali znacznie więcej czasu, więc te 18 minut między pierwszą eksplozją w Wieży Północnej a filmami „na żywo” z eksplozji.

Atak na Wieże Południową miał tylko kupić czas aby propagandyści mogli nagrać materiał z tego, co się faktycznie wydarzyło. Nazwę to rzeczywistym materiałem filmowym. Po nagraniu rzeczywistego materiału filmowego zabrali się do pracy, aby wyedytować to, co naprawdę wycięło dziurę w wieży i wmontować tam samoloty. 

Celem 18-minutowej przerwy między pierwszym a drugim uderzeniem było prawdopodobnie umożliwienie fotografom uchwycenia materiału potrzebnego do ”spoofingu” nagranego obrazu .

Po tym, jak kamera sfałszowała „na żywo” ujęcia z samolotem CGI przelatującym za wieżami, fałszowali „amatorskie” ujęcia katastrofy w mniej więcej ten sam sposób. Mając pełną kontrolę nad mediami, nie było żadnego wysiłku, aby „splecić i pokroić” rzeczywisty materiał filmowy, aby dodać wszystkie inne animacje odrzutowców, które znamy z nagrań (od Hezarkhani po Courchesne ).  

18 minut to było dla nich mnóstwo czasu na nagranie całego materiału, którego potrzebowali. Żaden z tych materiałów nie musiał zostać wydany w najbliższym czasie. Media już bombardowały nasze zmysły przerażającymi obrazami „na żywo” lotu 175. Zanim „amatorska” edycja rzeczywistego materiału została ukończona i zaczęli upubliczniać go, byliśmy w ich rękach. Większość ludzi wierzyła, że ​​widzi to wszystko na żywo.

Podobnie jak w filmach, w których przestępcy przyklejają przed kamerą zdjęcie sejfu, który zamierzają włamać, 11 września zrobili to samo. Ale zamiast polaroidu był to zapętlony materiał, który zrobili podczas tej 18-minutowej przerwy.  

Jak sfałszowali „na żywo” ujęcia lotu 175:

 • Nagranie garść perspektyw lotu 175, które będą transmitowane na żywo. 
 • Kula ognia wybuchnie z południowej ściany Południowej Wieży. 
 • Przećwiczone perspektywy były z północnej ściany Wieży Północnej (naprzeciwko ognistej kuli).

Z założenia te przećwiczone „na żywo” perspektywy nie pozwolą uchwycić katastrofy rzekomego samolotu. 

 • Utworzyli animację CGI odrzutowca z przezroczystym tłem, aby dopasować do każdeg z przećwiczonych ujęć.

W wielki dzień: z tej samej przećwiczonej perspektywy nagraj materiał wideo przedstawiający kulę ognia, która wybuchła z południowej ściany Południowej Wieży.

Telewizja na żywo nigdy nie jest na żywo; zawsze występuje opóźnienie transmisji, aby zapobiec wyemitowaniu niechcianych treści. Wykorzystując opóźnienie transmisji o ile sekund było potrzebne.

 • nałożenie animacje CGI na wideo na żywo z kuli ognia. 
 • Spłaszczyli warstwy wideo samolotów CGI i żywej kuli ognia.   

Jak sfałszowali „amatorskie” filmy (nie na żywo)

 • Rozmieścili dziesiątki fotografów, aby pozowali na amatorów.
 • Przećwiczyli każdą z ich perspektyw i stwórz animację CGI odrzutowca z dopasowanym przezroczystym tłem.
 • Dziesiątki „amatorskich” kamer nagrywają filmy z południowej ściany Południowej Wieży.
 • Sieci transmitują na żywo wideo pokazujące, jak wygląda samolot rozbijający się o wieże; świat jest przerażony.
 • Każdy z „amatorskich” nagrań edytuje swoje wideo, usuwając to, co naprawdę wycięło dziurę w Południowej Wieży i dodając samolot.

Organy propagandowe publikują te filmy okresowo przez kolejne dni, tygodnie, miesiące i lata.

Temat ten wyjaśnia świetnie film pt.: 9/11 ”wielka opera psychologiczna”. Link do cda poniżej

https://www.cda.pl/video/2308729b

Udostępnij

11/9/2001 – JAK W 18 MINUT SPREPAROWANO NAGRANIA ATAKÓW NA WTC.

Globalna Świadomość12 września 20216 sierpnia 2023

 Istnieją dwa podstawowe warianty edycji obrazu

The ”Polaroid Punk” — Bohaterowie robią natychmiastowe zdjęcie z perspektywy aparatu, a następnie umieszczają je przed aparatem. Może to wymagać zablokowania

Jak sfałszowali „na żywo” ujęcia lotu 175:

Nagranie garść perspektyw lotu 175, które będą transmitowane na żywo. 

Jak sfałszowali „amatorskie” filmy (nie na żywo)

Rozmieścili dziesiątki fotografów, aby pozowali na amatorów.

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułALERTY BEZPIECZEŃSTWA, WYŁĄCZONE ALARMY PRZECIWPOŻAROWE DZIWNE RUCHY W BUDYNKU – PODEJRZANE ZDARZENIA W WTC PRZED 11 WRZEŚNIA.Następny artykułNASA STRASZY

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

TAJEMNICA GROUND ZERO – JAK ZBURZONO DWIE WIEŻE W NOWYM JORKU ? 20 LAT PO 11 WRZEŚNIA – KTO STAŁ

Ostatnie wpisy

TAJNY KOD BIBLII – CZYM NAPRAWDĘ JEST SZYSZYNKA ? DLACZEGO WSZYSTKIE PRZEPOWIEDNIE I AGENDA ELIT WSKAZUJE NA 2030 ROK ?

Kategorie

AGENDA 2030 (259) Alternatywna historia świata (185) Bez kategorii (17) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

 • 11/9/2001 – JAK W 18 MINUT SPREPAROWANO NAGRANIA ATAKÓW NA WTC.
 •  Istnieją dwa podstawowe warianty edycji obrazu
 • Jak sfałszowali „na żywo” ujęcia lotu 175:
 • Jak sfałszowali „amatorskie” filmy (nie na żywo)
 • Nawigacja wpisu
 • Globalna Świadomość
 • Podobne wpisy
 • Ostatnie wpisy
 • Kategorie
 • O czym myślisz?