Mistyczny 11/09/2001

DWIE WIEŻE – OKULTYSTYCZNY RYTUAŁ 11 WRZEŚNIA 2001

DWIE WIEŻE – OKULTYSTYCZNY RYTUAŁ 11 WRZEŚNIA 2001

Badacz okultystycznej i świętej geometrii Scott Onstott na swojej stronie internetowej: www.secretsinplainsight.com dokonał również fascynujących odkryć związanych ze starożytnością, zabytkami, geografią, matematyką i architekturą . Szczególną uwagę poświęcił badaniu numerologii i matematyki niektórych z naszych najświętszych miejsc na świecie, a także zagłębieniu się w World Trade Center i nowe One World Trade Center i odkrył kilka interesujących szczegółów.

Zaprzyjaźniony architekt, który miał „przeczucie”, zasugerował, że sprawdzi, czy oryginalne Bliźniacze Wieże mogą pasować do proporcji kolumn wspomnianych biblijnych filarów Boaza i Jachina, które były częścią mitycznej świątyni Salomona i zawarte w symbolice każdego masońskiego złożyć na świecie. Rzeczywiście, Onstott odkrył, że kiedy Twin Towers są nałożone jako prostokąty, narysowane w rzeczywistych proporcjach, idealnie pasują.

jochinboazwtc

Symbol bliźniaczych filarów tworzących bramę jest jednym z najczęstszych symboli w okultystycznej wiedzy. Jest używany przez bankierów, handel, architektów i masonów i od dawna jest włączony do architektury chrześcijańskiej. Autor Zen Gardner przypomina nam o „kodzie katedralnym” jako przesłaniu „od samych masonów, zakodowanym w kamieniu i ukrytym na widoku”. 

„Tablica” masonerii jest kluczem do symboliki w gotyckich fasadach zachodnich, działając zarówno jako plan architektoniczny, jak i metafizyczny portal lub drzwi symbolizujące inicjację wyższej (lub, w tym przypadku, niższej świadomości) na cześć entropii lub droga do pierwotnej materii: satanizm. Aby bowiem osiągnąć stan twórczej równowagi, wykuć oczyszczoną i przemienioną istotę ludzką.

Wszechwidzące Oko to egipskie „Oko Horusa” ustawione między nimi i określa wynik bitwy między światłem wyższej świadomości a pierwotną materią. Jest to jeden z najważniejszych symboli w tradycjach masonerii i różokrzyżowców od setek lat. Być może właśnie dlatego masz ją jako Piramidę Wielkiej Pieczęci na każdym amerykańskim banknocie, aby zaszczepić sugestię, że Ameryka podąża ścieżką „nosiciela światła”, który jest inaczej znany jako „Lucis” lub „Lucyfer”. 

Ideologia Nowego Porządku Świata wywodzi się z totalitaryzmu i niewolnictwa lewickiego Babilonu, wszczepionego w mity Imperium Egipskiego, które pierwotnie nazywano w tradycji masońskiej: „Religią Światła”. Lucyfer zostaje przerobiony na wyzwoliciela ludzkości.

NA ten przykład Waszyngton jest wylęgarnią architektonicznej symboliki okultystycznej, przez ostatnie sto lat przechodziły proces objawiania przypominający wykopaliska archeologiczne, a najintensywniej w ciągu ostatniej dekady wraz z pojawieniem się technologii satelitarnej i Google Earth. 

Na przykład, wielu badaczy okultyzmu wykazało, że Centrum Rządowe Washington Mall jest Sefirotowym Drzewem Życia i „trumną masońską”; Pentagram ”Głowy Kozła Mendes” znajduje się w układzie ulic, który obejmuje Biały Dom i pięcioboczną strukturę Pentagonu Departamentu Obrony. Nie zapominajmy o ogrodach i ulicach, które tworzą obraz sowy, mityczne nawiązanie do bogini Lilith i część rytuałów odprawianych w dzisiejszym stowarzyszeniu Bohemian Grove.

W ten sam sposób kompleks World Trade Center, jak zobaczymy, jest również owinięty okultystyczną symboliką. Silverstein Propertiesw w miejscu atakó na WTC wybudował budynek, który został nazwany „Wieżą Wolności” i miał zostać w pełni ukończony do 21 grudnia 2012 r. (Ktoś z Proroctwa Majów?), ale w rzeczywistości został ukończony 10 maja 2013 r.

Co prowadzi nas do numeru 33.

Pobawmy się trochę i zobaczmy, co wyjdzie z 11 września i rokiem pamięci 2011:

11.09.2011: 9 + 11 + 2 + 0 + 11 = 33.

Liczba 33 wydaje się być dość mocno zaznaczona zarówno w 9/11, zachodniej kulturze popularnej, jak i światowych pomnikach. Ma ważne znaczenie w okultystycznych tajnych stowarzyszeniach i masonerii szkockiego rytu i oznacza najwyższy stopień nadany wtajemniczonym. Jeśli pomnożymy potęgę Kabały jedenaście przez trzy, otrzymamy 33. Gdy 11 do kwadratu dzielimy przez phi. (1 razy 1; 5 minus 3) dostarcza kod 353535, który odnosi się do nieskończonej mocy. 

Wszechwidzące Oko Piramidy jest potęgą nagromadzonej energii. Stąd obsesja 33 i Wielkiej Piramidy, z której wywodzi się podstawa psychopatycznego okultyzmu. Z trójkątem skierowanym w niebo i trójkątem skierowanym w dół w kierunku Ziemi masz 3 = 33. Co ważniejsze„…mamy grono ludzi, którzy bawią się matematyką, świętą geometrią i bawią się wyższa wiedza, zasadniczo jako ciągła aktywność, aby odwrócić ich uwagę na poziomie ludzkim od faktu, że są manipulowani na wyższym poziomie”.

Oto kilka innych odkryć Onsotta dotyczących czczonego 33 :

 • Disney’s The Magic Kingdom ma tajemniczą prywatną organizację o nazwie Club 33. Może to nic dziwnego, ponieważ sam Walt Disney był masonem 33 stopnia, chociaż zmarł tuż przed otwarciem Club 33.
 • Na jednym skrzydle znajdują się 32 pióra, a na drugim 33 pióra rewersu wielkiej pieczęci Stanów Zjednoczonych.
 • Adres Banku Rezerwy Federalnej w Nowym Jorku to 33 Liberty Street. [To] podobno posiada 25 procent istniejącego złota na świecie (335 miliardów dolarów w kwietniu 2011), co czyni go największym znanym skarbcem na świecie. Jednak Fed nie może być skontrolowany.
 • Na zewnątrz Biblioteki Kongresu wyrzeźbiono 33 „Głowy Etnologiczne”.
 • Organizacja Narodów Zjednoczonych Flaga i godło ONZ dzieli Ziemię na 33 sektory.
 • City of London jest otoczone przez 32 gminy, tworząc 33 jurysdykcje.
 • Phoenix Arizona rozciąga się na 33° N. Aglomeracja Phoenix nazywana jest Doliną Słońca. Heliopolis oznacza Miasto Słońca.
 • Około 1200 roku pne Dzieci Dana osiedliły się na dalekiej północy współczesnego Izraela w cieniu góry Hermon. Góra Hermon znajduje się 33° na północ od równika i 33° na wschód od południka zerowego Paryża.
 • Mówi się, że Jezus został ukrzyżowany w wieku 33 lat. Król Dawid (ojciec Sol-Amun) rządził przez 33 lata.
 • Jakub miał trzydziestu trzech synów i córki.
 • Kabała – Drzewo Życia z mistycyzmu żydowskiego koduje 33.
 • Kamień węgielny wewnątrz Kopuły na Skale na Wzgórzu Świątynnym w Jerozolimie jest omphalos lub światowym punktem centralnym. Odległość od kamienia fundamentowego (FS) do morza wynosi dokładnie 33 mile. Odległość od kamienia węgielnego do obelisku Cherhill wynosi 33,0 stopnie.
 • Kręgosłup człowieka W kręgosłupie znajdują się 33 kręgi, jeśli policzymy poszczególne zrośnięte kości w dolnej części kręgosłupa.
 • Rdzeń Słońca podobno obraca się raz na 33 dni, a naukowcy właśnie to odkryli na Uniwersytecie Stanforda. Masa Słońca jest 333 000 razy większa od masy Ziemi. 

Po zwróceniu uwagi na One World Trade Center Onstott obejrzał współrzędne szerokości i długości geograficznej pokazują nam w stopniach/minutach/sekundach lub stopniach dziesiętnych za pośrednictwem Google Earth tylko po to, aby odkryć, że następujące współrzędne określające lokalizację Freedom Tower to: Szerokość 40,713° i długość geograficzna -74,013°. Dodając wartości szerokości i długości geograficznej, Onstott uzyskał łatwo weryfikowalne: 40,713° -74,013° = 33,300 °.

Więc masz obraz. 33 wydaje się być ważne. I jak można sobie wyobrazić na tym etapie, na tym się nie kończy.

One World Center lub Freedom Tower to najwyższy budynek w Stanach Zjednoczonych (i na półkuli zachodniej) o wysokości 1776 stóp, łącznie z masztem. 4 lipca 1776 był oczywiście datą podpisania Deklaracji Niepodległości. A wraz z nałożeniem kapelusza na samego Wielkiego Mistrza, rok 1776 był również rokiem założenia bawarskich iluminatów natomiast Memoriał 9/11 został otwarty w 10. rocznicę 9/11/2011: 9+11+2+0+11 = 33 .

640px-OneWorldTradeCenter

Trójkąt Freedom Tower odzwierciedla Wszechwidzące Oko Horusa na szczycie masońskiej piramidy, która zajmuje poczesne miejsce na banknotach dolarowych. Jest to odpowiedni hołd dla kulminacji rytualnej ofiary dla ich bogów Saturna/Słońca i nadejścia „New Age”/„Jednego Świata”.

Znamienne jest również to, że tablica trzymana przez Statuę Wolności wyryła cyframi rzymskimi 4 lipca 1776 roku datę Deklaracji Niepodległości i, jak już stwierdziliśmy, założenie Iluminatów. Potem jest sprawa Syriusza: „Płonąca Gwiazda” inaczej znana jako „Psia Gwiazda”, która odgrywała centralną rolę w masońskich rytuałach z przeszłości i teraźniejszości. 

Astronomowie mówią nam, że Syriusz jest w rzeczywistości układem podwójnym, składającym się z pasma gwiazd o nazwie „Syrius A” i białego karła (pozostałości gwiezdnej) towarzysza o nazwie „Syrius B”. Nazwana Srebrną Gwiazdą adeptom Crowleya i Różokrzyżowcom, jest tradycyjnie kojarzona z Thotem, Hermesem i Merkurym, z powiązaniami z prawie każdym Bogiem i Boginią. Jednak, podobnie jak w przypadku wszystkich rzeczy yin i yang, wszystko ma alter-ego lub biegunowe przeciwieństwo i Syriusz nie jest inny.

Według Heleny Bławatskiej, założycielki ruchu teozoficznego Hermes, Bóg Mądrości był również nazywany „Thoth, Tat, Set i Sat-an; (Saturn) i że był postrzegany pod jego złym wyglądem, Tyfonem, egipskim Szatanem, który również był Setem”.  Crowley potwierdza również, że Syriusz lub „ Srebrna Gwiazda” jest: „… kluczem do obecnego eonu Horusa, ponieważ reprezentuje energię Szatana, która przeniknie ziemię podczas obecnego cyklu. ” 

Jeśli Thoth (jako Saturn) i egipski bóg magii, pomiaru i regulacji wydarzeń i czasu – nawet tworząc same matryce Nieba – to jest szczególnie interesujące, że możemy zobaczyć Syriusza jako ważny węzeł w kierowaniu energii Saturna dla współczesne kapłaństwo globalizmu. Po raz kolejny wracamy do naszej tablicy kreślarskiej, filarów Joachina i Boaza oraz trójkątów Gwiazdy Saturna lub sześcioramiennej gwiazdy „Dawida”. 

Saturn działa jako klucz do całego okultnego rytuału z 11 września. Ujawnia, że ​​egipski Nowy Rok był pierwotnie naznaczony świtem Saturna w przesileniu letnim, z dzisiejszym kalendarzem koptyjskim opartym na starożytnym kalendarzu egipskim nadal używanym w Egipcie. Pierwszy dzień Nowego Roku jest nazywany „Thout” nazwany Thot, którego data zbiega się z 11 września w kalendarzu gregoriańskim, który jest nie tylko dniem Nowego Roku, ale: „symboliczną lub obserwowaną datą helikalnego wschodu Saturna”.

Tak więc ogromna ofiara rytualna z 11 września została przeprowadzona w Nowy Rok według kalendarza pochodzącego ze starożytnego kalendarza egipskiego, w miesiącu nazwanym na cześć Thota, egipskiego Boga Czasu. Okultystyczne znaczenie tego połączenia wywodzi się z: „data … powiązana bezpośrednio z Saturnem w najpotężniejszy sposób, z zamiarem sprowadzenia wydarzeń całego dnia pod mroczne energie Saturna i przywołania błogosławieństwa Lucyfera, który tam mieszka.”

W odniesieniu do Statuy Wolności, która wydaje się nadzorować ten Wielki Rytuał, znaczenie napisu ma głębsze znaczenie: „W epoce nowożytnej data, którą Syriusz łączy ze Słońcem, która ezoterycznie jest uważana za objęcie naszego fizycznego i duchowe Słońca, jest … 04 lipca. Napis na tabliczce Statuy Wolności to… zaszyfrowany hołd dla Saturna. 

Francuski mason i projektant Statuy Wolności był masonem, podobnie jak jego komisarze. Poprzez skojarzenia z Boginią Izydą, to Lucyfer jest symbolizowany przez „pochodnię iluminacji ”, przewodnią latarnię z własną koroną promieni słonecznych, głównym symbolem iluminizmu i ich kultu Ognia. Zamiast Statuy Wolności jako „Oświecającej Świat”, jest ona nosicielem Światła Lucyfera, reprezentującym zbawienie dla niewielu wybranych. 

Biorąc pod uwagę to, co wiemy do tej pory o okultystycznych rytualnych wydarzeniach z 11 września można śmiało powiedzieć, że inwokacja prawdopodobnie była skierowana do bóstwa samego Lucyfera. Bain zwraca naszą uwagę na projekt Bliźniaczych Wież i istnienie trójzębu jako symbolu okultyzmu i jednocześnie symbolu ognia „… Śiwa, Posejdon Szatan” W rzeczywistości trójząb jest bronią diabła, która tak się złożyło, że był to projekt wspierający u podstawy Bliźniaczych Wież, działający jako „Twin Mega Talizmany”, które były „dosłownie owinięte w satanistyczny symbol”.

trójzęby
640px-Statua_of_Liberty_7

Statua Wolności: Saturn, Isis, Thoth, Lucyfer i Saturn w jednym.

Saturn zapoczątkował całe cztery epoki mitologii człowieka i jako taki przewodził ogromnym zmianom w przeznaczeniu ludzkości. Dlatego warto odkryć, że astrolodzy badali pozycję planety Saturn i Pluton, które miały miejsce w czasie ataków. Jak wiemy, Saturn kojarzony jest ze śmiercią, strukturą, materializmem i załamaniem starego porządku na rzecz wprowadzenia nowego od Złotego Wieku szczytowego katastrofizmu. 

Pluton może symbolizować śmierć, odrodzenie, transformacyjną moc, podczas gdy tradycyjnie rządzi Zaświatami. Oba wskazują na zniszczenie, aby zrobić miejsce dla pozytywnej zmiany lub, w zależności od twojej polaryzacji, większego zniszczenia i kontroli. Wraz z koniunkcją Saturna i Plutona w kręgach astrologicznych było już wiadomo, że nadciąga coś złego,

„dwaj Władcy Śmierci zbliżyli się do siebie w kilku astrologicznych domach, które wzmocniły ich złowrogie charaktery co sprawiło, że był to wspaniały dzień, by poświęcić ponad 3000 osób Księciu Ciemności”. 

Przypomnijmy, że liczba 7 jest również kolejną boską liczbą w okultyzmie. Rządzi mikrokosmicznymi (ciało) makrokosmicznymi (światowymi) cyklami mocy i ich rytmiczną perfekcją. Może ona uważana za najbardziej Najświętszego liczba wszystkich ezoterycznych wielu grup i w ten sposób na równi z 9 i 11 (London 7/7 Bombings po tej samej trajektorii utajoną ), 47-piętrowym (4 + 7 = 11 ) World Trade Center 7 zostało ukończone w 1987 roku (1+9+8+7 = 25 2+5 = 7 ) zlokalizowane tuż obok Bliźniaczych Wież i pokryte czerwonym granitem na zewnątrz w kształcie trapezu. 

Bank inwestycyjny ”Bracia Salomon” podpisali długoterminową dzierżawę w 1988 roku, po której WTC 7 był znany jako Budynek Salomona. Jeśli Bliźniacze Wieże symbolizowały Jachina i Boaza, Kolejnym okultystycznym drogowskazem były dwa filary masonerii, które znajdowały się przed świątynią króla Salomona, a następnie lokalizacja budynku Salomona i braci Salomonów jako dzierżawców. 

światowecentrumfinansowe1

Biblijny król Dawid podał dokładne wymiary i specyfikacje Świątyni Salomona: „…ponieważ budynek był zwodniczo prostą, ale potężną, nowoczesną okultystyczno-masońską konstrukcją. Jego kształt i 47 pięter były architektonicznym ucieleśnieniem 47 twierdzeń Pitagorasa”, zasady, która miała ogromne znaczenie dla wierzeń masońskich.

Trapezoidalny projekt budynku jest również istotny jako uznany okultystyczno-masoński konstrukt, często kojarzony ze wzmacnianiem rytuałów inwokacji. Rzeczywiście, Anton LaVey, założyciel Kościoła Szatana, odnosi się do okultystycznej zasady znanej jako „Prawo trapezu”, kształty te odnajdziemy min: pokoju medytacyjnym Organizacji Narodów Zjednoczonych wraz z innymi okultystycznymi odniesieniami. 

Były członek satanistycznego kultu Bill Schnoebelen uważa, że ​​trapezowy kształt ma na celu stworzenie „… duchowej 'chmury’ pewnego rodzaju, w której [okultysta] może śledzić odciski kopyt demonów, których chce przywoływać. Uważa się, że jest to idealna atmosfera do manifestacji bezbożnych i przeklętych”.

„Rewitalizacja” obszaru Manhattanu – w szczególności projekt WTC – była prowadzona przez Davida i Nelsona Rockefellerów z rodziny, która w magiczny sposób pojawia się we wszystkim, co ma związek z psychopatią finansową, społeczną i okultystyczną na dużą skalę. 

Jak skomentował to okultystyczny badacz Mark Passio,, czy to możliwe, że kompleks One World Trade Center jest rzeczywiście ogromnym miejscem ceremonialnym usianym przedmiotami o rytualnym znaczeniu? Z pewnością tak by się wydawało, gdyby spojrzeć z lotu ptaka na światowe centrum finansowe, leżące w bezpośrednim sąsiedztwie i na zachód od World Trade Center. Tam znajdujemy niedokończoną piramidę, piramida schodkową i  kwadratową piramida z kopułą.

Tego słonecznego wtorkowego poranka wszystkie czynności numerologiczne, logistyczne i operacyjne nie były przypadkowe. A świat w w większości dalej wierzy w oficjalną bajkę 11 wrześna.

Udostępnij

DWIE WIEŻE – OKULTYSTYCZNY RYTUAŁ 11 WRZEŚNIA 2001

Globalna Świadomość15 września 20216 sierpnia 2023

Co prowadzi nas do numeru 33.

Pobawmy się trochę i zobaczmy, co wyjdzie z 11 września i rokiem pamięci 2011:

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułNASA STRASZY CYFROWĄ APOKALIPSĄ – CZY JESTEŚMY U PROGU UTRATY INTERNETU ?Następny artykułCZY ”POWRÓT DO PRZESZŁOŚCI PRZEWIDZIAŁ ZAMACHY Z

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

TAJEMNICA GROUND ZERO – JAK ZBURZONO DWIE WIEŻE W NOWYM JORKU ? 20 LAT PO 11 WRZEŚNIA – KTO STAŁ

Ostatnie wpisy

TAJNA BROŃ ELIT ODNALEZIONA NA ANTARKTYDZIE ! KINIEC ERY 'KALI YUGI’ – CO OBECNIE CZEKA NASZĄ CYWILIZACJĘ ? ZAĆMIENIE SŁOŃCA

Kategorie

AGENDA 2030 (256) Alternatywna historia świata (184) Bez kategorii (16) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

 • DWIE WIEŻE – OKULTYSTYCZNY RYTUAŁ 11 WRZEŚNIA 2001
 • Co prowadzi nas do numeru 33.
 • Nawigacja wpisu
 • Globalna Świadomość
 • Podobne wpisy
 • Ostatnie wpisy
 • Kategorie
 • O czym myślisz?