Skok w króliczą norę

ANONYMOUS UJAWNIAJĄ PRAWDĘ O ŚMIERCI DIANY – OKULTYSTYCZNE ELITY KRÓLEWSKIE I HANDEL LUDZIMI

ANONYMOUS UJAWNIAJĄ PRAWDĘ O ŚMIERCI DIANY – OKULTYSTYCZNE ELITY KRÓLEWSKIE I HANDEL LUDZIMI

Przy tej okazji chcemy wyraźnie napisać, że lekcja z wyżej opisywanej sytuacji jest również i taka: ​​monarchie wciąż istnieją na widoku, ale nie jest łatwo stwierdzić, kto tak naprawdę ma prawdziwą władzę w danym rządzie i de facto o to w tym chodzi. Najpotężniejsi i najbogatsi przedstawiciele prastarych rodów, cechujący się chciwością prawdopodobnie istnieją jeszcze bardziej skryci, niż nam się wydaje.

Jeśli uważasz, że obsesja na punkcie różnych działań rodziny królewskiej była ograniczona tylko i wyłącznie do osób urodzonych w krajach Wspólnoty Narodów, to pomyśl raz jeszcze. W 1997 roku Księżna Diana, o której mówiono w mediach, że jest gwiazdą, przemierza wszystkie wspólnoty narodów, Stany Zjednoczone i cały świat, nagle ginie w tragicznym wypadku samochodowym. Przez lata omawiano wszelkiego rodzaju teorie na temat możliwych przyczyn tej tragedii.

jeżeli zainteresujemy się bliżej śmiercią księżnej Diany to szybko będziemy mogli zaobserwować różnego rodzaju dziwne fakty dotyczące tego zdarzenia. Po pierwsze, księżna Diana napisała notatkę, która przez lata była utrzymywana w tajemnicy, sugerując jej ówczesnemu byłemu mężowi księciu Karolowi, że ten ma ponure plany zakładające spowodowanie wypadku w jej samochodzie, który uniemożliwiłby księżniczce funkcjonowanie lub doprowadziłby nawet do jej „nieszczęśliwej” śmierci.

Powyższa notatka została napisana zaledwie dziesięć miesięcy przed śmiercią księżnej Diany. Księżna kontynuowała w nim, że jej śmierć lub niezdolność do funkcjonowania pozwolą mężowi poślubić kogoś innego. List został skierowany do Paula Burrella, jej byłego lokaja.

Notatka nie została publicznie udostępniona, dopóki mężczyzna, pan Burrell, nie ujawnił jej istnienia w swojej książce A Royal Duty, gdzie dodał, że owa notatka służyła mu jako polisa ubezpieczeniowa. Zatem w 1996 roku Diana rozwiodła się z księciem Karolem, a już w 1997 roku nie żyła.

W notatce Księżna wyraźnie stwierdziła, że ​​jej zdaniem istnieje plan prowadzący do wypadku samochodowego z jej udziałem. W sierpniu 1997 roku księżna Diana, podróżując Mercedesem wraz z ochroniarzem oraz szoferem prowadzącym samochód, rozbija się w przejściu podziemnym Pont De l’Alma. 

Księżna Diana i ochroniarz zostali ciężko ranni i niezwłocznie przewiezieni do szpitala. Lekarze stwierdzili, że księżna doznała poważnego zawału serca na miejscu wypadku samochodowego, a później zmarła w szpitalu. Tak przedstawia się historia księżnej Diany.

Jednak na koniec przy tej okazji chcemy wyraźnie napisać, że lekcja z wyżej opisywanej sytuacji jest również i taka: ​​monarchie wciąż istnieją na widoku, ale nie jest łatwo stwierdzić, kto tak naprawdę ma prawdziwą władzę w danym rządzie i de facto o to w tym chodzi. Najpotężniejsi i najbogatsi przedstawiciele prastarych rodów, cechujący się chciwością prawdopodobnie istnieją jeszcze bardziej skryci, niż nam się wydaje.

W gruncie rzeczy możemy nawet nie znać imion i twarzy najbardziej zamożnych i potężnych osób na naszej planecie. Jednak dostrzegając a następnie rozumiejąc, że niektóre monarchie chowają się na widoku, możemy wówczas zacząć spoglądać poza poziom kultów celebrytów królewskich, głębiej do zrozumienia tajnych stowarzyszeń i wielowarstwowych klik władzy.

Zacznijmy od tego, dlaczego uważam że to było planowane zabójstwo. Diana od początku nie stosowała się zasad królewskich, była „niewygodna”, udzielała wywiadów w których mówiła że wcale nie jest tak kolorowo w rodzinie królewskiej.

Na początku lat 90 przyjaciel poinformował ją że dowiedział się że służby specjalne planują zamach na jej życie, bo wiedziała za dużo. Diana była przerażona i napisała wtedy testament. Teoria mówi, że nagrała taśmę z jednym z pracowników rodziny Królewskiej w którym ta osoba przyznaje się że Elżbieta II handluje ludźmi

Taśmę podarowała znajomemu ale od 2002 jest uważana za zaginioną. Poza tym, miała wiele więcej brudów na rodzinę królewska i Elżbieta bała się że zacznie gadać, a jak wiadomo królowa jest „najwyżej” więc nawet gdyby zabiła człowieka nie trafilaby do więzienia.

Teraz wypadek. kierowca z pewnością był pijany, potwierdzono że w kieszeni miał kopertę z pieniędzmi co daje nam kolejny dowód na to że zabójstwo było planowane. auto którym jechali zostało skradzione 3msc wcześniej i pasy zostały uszkodzone, przez co Diana, jej partner.

Ochroniarz i kierowca się nie zapieli, a Diana nie należy do osób które by się nie zapięły. Faktycznie auto mogło uderzyć w drugie, przez co wylądowało w filarze i przy takiej prędkości wszyscy ucierpieli. tylko tu pojawiają się pytania bez odpowiedzi. dlaczego akurat tej nocy.

W tunelu nie działały kamery? dlaczego nikt z 30/40 goniących paparazzi nie nagrał wypadku i nie pomógł tylko stał obok? dodatkowo służby ratownicze przyjechały po długim czasie! strażak wyznał że Diana była przytomna i wogole nie krwawila, tylko ciągle powtarzała.

Co się stało?”, później przestała oddychać więc podjęto reanimację i znów zaczęła oddychać. Szpital do którego trafiła Diana był oddalony o 10/15 minut od tunelu więc dlaczego do szpitala trafiła koło godziny 4 gdy wypadek miał miejsce około godziny 00:40? potwierdzono że zgon spowodowała pęknięta żyłka w płucu.

Ale po latach lekarze którzy udzielali pomocy potwierdzili że gdyby zapięte pasy, Diana dwa dni później pojawiłaby się publicznie obolała ze złamana ręką i żebrem, ale powiedzieli też że gdyby Diana trafiła chociaż godzinę szybciej

Do szpitala na 100% by przeżyła. Po jej śmierci Elżbieta wydała komunikat o jej śmierci, ale mówiła go bez emocji a na dodatek czytała go z kartki, potwierdzono też że Elżbieta cieszyła się ze śmierci Diany bo była dla niej uciążliwa i niewygodna. Jeszcze wracając do początku lat 90.

Wtedy gdy Diana dowiedziała się o planowanym zamachu pewnego dnia gdy wracała do domu z siłowni ktoś naruszył hamulec w wyniku czego na szczęście miała lekką stłuczkę z ogrodzeniem. w ostatnich miesiącach życia mówiła bliskim że czuje ze ktos na nią poluje i że chce ją zabić, niestety miała rację:( oficjalna wersja jest taka że odpowiedzialność ponosi kierowca i że to jest tylko i wyłącznie jego wina, ale ojciec partnera Diany nie dał za wygrana i walczył dalej, ze 1059 stron teorii Elżbieta uznała około 150 za „ściśle tajne”.

Niedawno w czerwcu 2020 grupa hakerów Anonymous potwierdzilo że Diana miała rację wobec handlu ludźmi i że jej śmierć to nie był nieszczęśliwy wypadek. Według informacji Anonymous, pracownik królowej, winny dwukrotnego gwałtu, wciąż współpracuje z księciem Karolem

Co więcej, ofierze zapłacono za milczenie. w 2002 roku na łamach „The Guardian” opublikowano informację o owej taśmie, którą posiadała Lady Di. Mówiono, że zarejestrowany na niej, został gwałt w pałacu. Pisano także, że księżna ukryła nagrania w swoich apartamentach, Jak twierdzi grupa Anonymous, po raz ostatni taśma widziana była w rękach byłego lokaja Diany Paula Burrella.

Ten jednak zaprzecza, że jest w jej posiadaniu. Jego zdaniem zaginęła. Niestety do dziś nie wiadomo jaka jest prawda, snują się różne teorie jak np że wypadek był upozorowany i że Diana wraz z partnerem uciekli z kraju, ale nie wierzę w to że zostawiłaby synów:( mam tylko nadzieję, że pewnego dnia poznamy prawdę bo zasługujemy na to, Diana zasługuje na prawdę taka jest moja teoria, dziękuję za przeczytanie! a wy jak uważacie?

Istotne jest też to, że to stało się rok po rozwodzie, a jak wiadomo dopóki poprzedni małżonek żyje Karol nie mógł wziąć ślubu z Camilla, więc jakby nie patrzeć każdemu z rodziny królewskiej śmierć Diany przyniosła korzyści. No i podczas pogrzebu Diany nikt z rodziny królewskiej nie prowadził nabożeństwa ani nie wygłaszał mowy a z biografii Diany można wyczytać ,że podejrzewała Karola o to ze ten planuje ją zabić.

Udostępnij

ANONYMOUS UJAWNIAJĄ PRAWDĘ O ŚMIERCI DIANY – OKULTYSTYCZNE ELITY KRÓLEWSKIE I HANDEL LUDZIMI

Globalna Świadomość24 października 20216 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułRESET AFRYKI – CZY SAHARA ZOSTAŁA STWORZONA SZTUCZNIE PRZEZ TAJEMNICZY KATAKLIZM ?Następny artykułNA TROPIE POLSKIEGO ”PIZZAGATE” ? – DZIWNE

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

”TUNELE RABINA” – TYSIĄCE DZIECI ZNIKAJĄ KAŻDEGO MIESIĄCA CO SKRYWAJĄ TAJNE TUNELE POD SYNAGOGĄ W NOWYM JORKU ? GŁĘBOKIE AKTA

Ostatnie wpisy

PRAWDZIWE PRZYCZYNY PROTESTÓW – ”WOJNA Z ROLNIKAMI ” TO OSZUSTWO DEPOPULACYJNE FLUORESTENCYJNE WÓŁKNA WYCHODZĄ Z OSÓB PODDANYCH TERAPI GENOWEJ !

Kategorie

AGENDA 2030 (238) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (183) Filmoteka świadomych (32) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • ANONYMOUS UJAWNIAJĄ PRAWDĘ O ŚMIERCI DIANY – OKULTYSTYCZNE ELITY KRÓLEWSKIE I HANDEL LUDZIMI
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?