Otwórz oczy

ZNANA AKTORKA ZAORAŁA PREZENTERKI TVN – ”OSTATNIE 2 LATA TO WALKA ELIT Z LUDŹMI”

Prawdziwą plagą są kłamstwa i manipulacje jakimi jesteśmy karmieni. Za obecny stan nieświadomości większości społeczeństwa odpowiedzialne są media, to one kreują nam rzeczywistość, iluzję. Chcą byśmy się bali, byśmy wykonywali idiotyczne rozkazy płynące z kręgów rządowych i korporacji.

Zaciemniają nam prawdziwy obraz rzeczywistości, bo doskonale wiedzą, że gdy zdamy sobie sprawę z tego co się tak naprawdę dzieje to obudzi się w nas nieprzerwany bunt. Boją się buntu i nieposłuszeństwa, boją się utraty władzy i korzyści jakie z tego wynikają. Medialni architekci kontroli są tak samo odpowiedzialni za obecny stan rzeczy jak politycy i lobby, które za nimi stoi.

Z czym Wam się kojarzy słowo telewizja? Albo dziennikarz? Wierzycie im czy może jednak zamiast wiary wolicie wiedzieć coś i być tego przynajmniej w 99% pewnym? Ludzie muszą iść pod prąd choć dla niektórych to jest w ogóle nie do pomyślenia. Bunt? Przeciwko czemu?

Przeciwko ukrytej władzy tej, która nie wychodzi na mównicę sejmową, to jest prawdziwa zaraza – ukryta władza. Świat jest rządzony przez całkiem innych ludzi, niż nam się to mówi. Każdy nazywa ich inaczej, jednych to bawi inni są obojętni, a jeszcze inni chcą ujawnienia prawdy.

Mamy dość kłamstw i sztucznie kreowanych opinii przez opłaconych ekspertów. Żyjemy na tej planecie wszyscy razem i wszyscy niezależnie od rasy czy wyznania jesteśmy odpowiedzialni za przyszłość naszego gatunku, naszych dzieci.

Mówi się nam, że na nic nie mamy wpływu, ale to tylko kolejna iluzja. Możemy zrobić bardzo dużo w swoim własnym życiu i wokół siebie zmienić środowisko, znajomych i przestać tańczyć tak jak nam zagrają. Możemy zrobić wiele dobrych rzeczy dla innych i nie patrzeć się na to co powiedzą inni.

To Twoje życie i sam decydujesz jak je przeżyjesz. Chyba, że wolisz świat pełen kontroli gdzie każdy Twój najmniejszy ruch będzie ściśle monitorowany, a gdy tylko się wychylisz poniesiesz konsekwencje. Taki świat nas czeka, bo ta ukryta zaraz władzy dąży do tego by odebrać nam resztki wolności. Chcą byśmy jak kolektyw ślepo podążali za ich szalonym planem teraz nazywają to Wielkim Resetem, wcześniej mówili Nowy Porządek Świata.

Czy chcecie tak żyć? Czy może czasami zrobić choćby ten mały krok do przodu i pokazać, że się z tym nie zgadzamy. Trochę odwagi, a rzeczywistość wokół Was może się zmienić. Nie można żyć w ciągłym strachu, że zostanie się nazwanym szurem. Ludzie, którzy tak pochopnie oceniają kogoś zwyczajnie gówno wiedzą i będą drwić z innych by usprawiedliwić swoją niewiedzę.

Oni są częścią systemu i jest im bardzo dobrze tak jak jest. To jest trochę jak ta historia z wróblem, który całe życie mieszkał w klatce i gdy otwarto mu drzwiczki to ten nie odważył się wyfrunąć. Jemu tam było dobrze i dla niego ta klatka była całym światem.

Rzeczywistość jednak pokazuje, że mamy coś więcej niż tylko „klatkę” piękny świat, pełen niesamowitych ludzi. Niestety elita rządząca podzieliła nas i mamy co mamy. Niszczą wartości rodzinne, tradycję, kulturę, narzucają nam schematy jak mamy żyć i co mamy robić, a jak ktoś się chce wyłamać i opuścić klatkę jest traktowany jak dziwak, odmieniec.

Ale właśnie ci odmieńcy są impulsem do tego, że jeszcze nie straciliśmy człowieczeństwa. I darzę niesamowitym szacunkiem każdego, kto ma odwagę wyłamać się z systemu. Sam to przechodziłem i wiem jakie to jest cholernie trudne. Obserwuję, że coraz więcej ludzi podąża tą drogą i to daje mi ogromną nadzieję, że jednak było warto poświęcić część swojego życia na głupie pisanie.

Na przykład, podstawowym argumentem kultu kowida i establishmentu na rzecz paszportów szczepionkowych jest fantazja o „umowie społecznej”. Twierdzą oni, że ponieważ „żyjemy w społeczeństwie”, wszystko, co robimy, wpływa w jakiś sposób na wszystkich innych, a ponieważ wszyscy jesteśmy połączeni w naszym „kolektywie”, jesteśmy zatem zobowiązani wobec kolektywu. Innymi słowy, kolektyw ma „prawo” do mikrozarządzania życiem jednostki, ponieważ jeśli pozwoli się jednostce na podejmowanie własnych decyzji, mogą one potencjalnie zaszkodzić całej grupie.

Na wypadek, gdybyście nie byli zaznajomieni z tą filozofią, jest ona przedłużeniem socjalizmu i marksizmu kulturowego, i leży u podstaw propagandy szczepionkowego paszportu. W przeszłości prowadziłem publiczne debaty z ludźmi o poglądach prosocjalistycznych, którzy próbowali bronić zalet socjalizmu i za każdym razem argument sprowadzał się do jednego jedynego punktu zaczepienia – twierdzę, że jeśli grupa ludzi chce odejść i założyć własną małą społeczność socjalistyczną, ma do tego pełne prawo… tak długo, jak jest to dobrowolne. Wtedy, jeśli to się nie uda i upadnie, nie ma to znaczenia, ponieważ nie ma to wpływu na mnie ani na nikogo innego, kto nie chciał w tym uczestniczyć.

Problem polega na tym, że ci socjaliści/komuniści/marksiści/kolektywiści po prostu nie pojmują pojęcia dobrowolności. Wierzą, że ludzie muszą być zmuszani do robienia dobrych rzeczy lub pomagania innym, a oni są ludźmi, którzy decydują, co jest dobre i kto otrzyma pomoc. To oni decydują, jakie swobody są akceptowalne, a jakie niewygodne dla ich programu. Kiedy mówią: „Żyjemy w społeczeństwie…”, tak naprawdę mają na myśli: „Żyjecie w NASZYM społeczeństwie, a MY ustalimy, co jest dla was najlepsze”.

Kiedy twierdzę, że społeczność socjalistyczna powinna być dobrowolna, oni nieuchronnie argumentują, że ludzie nie zaangażują się w taki system dobrowolnie, więc trzeba ich zmusić do robienia tego, co jest najlepsze dla „większego dobra”.Jeśli chodzi o paszporty szczepionkowe, kolektywistyczna umowa społeczna jest kluczowym elementem. Twierdzą oni, że bycie niezaszczepionym nie jest wolnością osobistą, ponieważ osoby niezaszczepione stanowią zagrożenie dla życia wszystkich innych. Umowa społeczna jest zatem naruszona, ponieważ dokonując osobistego wyboru życiowego, narażasz prawa innych.

Interesujące jest to, że kult kowida składa się z ludzi, którzy nie stosują tej samej logiki do innych kwestii zdrowotnych, takich jak aborcja. Chodzi mi o to, że nie ma żadnych potwierdzonych dowodów na poparcie twierdzenia, że nieszczepieni ludzie są większym zagrożeniem dla życia innych niż ludzie zaszczepieni, a my zajmiemy się tym za chwilę. Ale kiedy mówimy o aborcji, mówimy o osobistej decyzji medycznej, która prowadzi do bezpośredniej i obserwowalnej śmierci innej niewinnej istoty ludzkiej z jej własnymi prawami.

Bożena Dykiel wywołała szok oraz konsternację prowadzących podczas programu „Dzień Dobry TVN”. Znana aktorka, zamiast zgodnie ze scenariuszem, wpisać się w propandemiczną narrację i oddać pokłon covidiańskim bożkom, bez ogródek skrytykowała „pandemiczny cyrk”.

Zaszokowane prowadzące były w stanie wydobywać z siebie tylko niedowierzające „yhy”, gdy Bożena Dykiel mówiła:

Ostatnie dwa lata to jest walka świata z ludźmi – z bogaczami, którzy chcą nami rządzić. Takie jest moje przeświadczenie. Bo jeżeli nas się zastrasza, jeżeli ciągle nas się lockdownuje, nie pozwala spotykać… Grypa szalała przez tyle lat i mnóstwo ludzi umierało, nawet więcej niż w tej pandemii. A ta pandemia jest dla nas jakimś obozem.

W tym momencie jedna z prowadzących paniuś nerwowo wtrąciła:

A jednak śmiertelność przy grypie nie była tak wysoka.

Była, była. – uświadamiała ją niezrażona aktorka. – Ja czytałam takie liczby… Na grypę zmarło więcej ludzi niż na „pandemię”.

A potem jeszcze Bożena Dykiel kilka razy zakpiła sobie ewidentnie z prowadzących, czym doprowadziła je do szewskiej pasji, co zaowocowała przedwczesnym zakończeniem rozmowy. Jak to w TVN, który daje możliwość wypowiedzi gościom tylko wtedy, gdy mówią to, co paniusie z tej stacji chcą usłyszeć.

Ostatnie wpisy

Kategorie

ZNANA AKTORKA ZAORAŁA PREZENTERKI TVN – ”OSTATNIE 2 LATA TO WALKA ELIT Z LUDŹMI”

26 października 2021 / Możliwość komentowania ZNANA AKTORKA ZAORAŁA PREZENTERKI TVN – ”OSTATNIE 2 LATA TO WALKA ELIT Z LUDŹMI”

Może Ci się spodobać

DLACZEGO LUDZKOŚĆ W OBLICZU KRYZYSU ZACHOWUJE SIĘ JAK PRZEDSZKOLE? CZYLI JAK WYPRANO NAM MÓZGI. 9 kwietnia 2020

  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • ZNANA AKTORKA ZAORAŁA PREZENTERKI TVN – ”OSTATNIE 2 LATA TO WALKA ELIT Z LUDŹMI”
  • Może Ci się spodobać