Otwórz oczy

”CHRISLAM” – TO NIE ŻART, POŁĄCZENIE ŚWIATOWYCH RELIGI JUŻ W 2022 ROKU ?

”CHRISLAM” – TO NIE ŻART, POŁĄCZENIE ŚWIATOWYCH RELIGI JUŻ W 2022 ROKU ?

Ogłoszenie domu rodzinnego Abrahamic na wyspie Saadiyat w Abu Dhabi jest następstwem lutowej wizyty papieża Franciszka w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, pierwszej papieża na Półwyspie Arabskim. Podczas podróży papież podpisał wspólną deklarację z wielkim imamem al-Azhar, dr Ahmedem el-Tayebem, wzywającą do tolerancji religijnej i dialogu. W wyniku deklaracji powstała międzywyznaniowa rada do nadzorowania projektów promujących tolerancję i nazwana Wyższym Komitetem Bractwa Ludzkiego. Pierwsza inicjatywa to Dom Rodzinny Abrahamów.

KATOLICKO-MUZUŁMAŃSKA RADA MIĘDZYWIARNA UTWORZONA PRZEZ PAPIEŻA FRANCISZKA OGŁASZA OTWARCIE NOWEJ SIEDZIBY CHRISLAM W 2022 ROKU, KTÓRA POŁĄCZY MECZET I KOŚCIÓŁ ZGODNIE Z PODPISANYM PRZYMIERZEM.

Zjednoczone Emiraty Arabskie zbudują nową synagogę jako część międzywyznaniowego kompleksu Chrislam, w którym będzie również mieścił się meczet i kościół, i podobno ma zostać otwarty w 2022 roku.

Jeśli chodzi o postęp na osi czasu czasów ostatecznych, rok 2019 był sztandarowym rokiem dla papieża Franciszka i nadchodzącej jednej religii świata. W lutym powiedzieliśmy wam, że papież udał się do Abu Zabi, gdzie spotkał się z sunnickim przywódcą muzułmańskim szejkiem Ahmedem al-Tayebem. 

Tam dwaj mężczyźni podpisali globalne przymierze pokojowe pod nazwą Dokument o ludzkim braterstwie dla światowego pokoju. Na mocy tego przymierza utworzono Wyższy Komitet Bractwa Ludzkiego, aby wprowadzić w życie traktat pokoju religijnego w czasach ostatecznych. Teraz ta komisja ogłosiła, że ​​dla tego przedsięwzięcia powstanie nowa, wymyślna siedziba. Błyszczące, nowe centrum globalnego Chrislam otwarte w 2022 roku.

„Ponieważ powiedzieliście: Zawarliśmy przymierze ze śmiercią iz piekłem jesteśmy zgodni; gdy przyjdzie plaga wezbrana, nie przyjdzie do nas; albowiem kłamstwo uczyniliśmy naszą ucieczką i pod fałszem ukryliśmy się. Dlatego tak mówi Pan Bóg: Oto kładę na Syjonie kamień fundamentowy, wypróbowany kamień, drogocenny  kamień węgielny , pewny fundament: kto wierzy, nie będzie się śpieszył”. Izajasza 28:15,16 (KJV)

Czasy ostateczne rozwijają się na naszych oczach, ludzie, sprawy przyśpieszają bardzo szybko, jeśli mrugniesz, przeoczysz to. To może być Chrislam, nowy fundament nadchodzącej Jednej Religii Świata, o której Biblia mówi, że zgromadzi się w dniach ostatecznych. Kościół katolicki może zarządzić, a islam zapewni mięśnie dziesiątkom milionów wojowników dżihadu, teraz będą męczennikami za Chrislam pod dowództwem rzymskiego króla. Ale niech tak będzie,

Jednak fundament Boży jest pewny, mając tę ​​pieczęć, Pan zna tych, którzy są jego. I niech każdy, kto nazywa imię Chrystusa, odejdzie od nieprawości. 2 Tymoteusza 2:19

Animacja domu rodzinnego Chrislam Abrahamic

Jedna światowa religia

Jedna religia światowa odnosi się do połączenia wszystkich istniejących religii w celu ustanowienia jednej religii globalnej. Na powyższym zdjęciu papież Franciszek spotyka się z przywódcami religijnymi z całego świata, wzywając ich do wspólnego budowania przyszłości albo jej nie będzie wcale. Wielu przedmilenialistycznych chrześcijan wierzy, że Antychryst ustanowi jedną światową religię, opartą na satanizmie i okultyzmie, połączoną z jednym światowym rządem. 

W ROME REPORTS artykuł opublikowany 3 kwietnia 2019 r. ujawnia, że ​​papież Franciszek rozmawiał z audiencją muzułmanów, mówiąc im, że Bóg chce braterstwa wśród muzułmanów i katolików. „Nawrócenie nie jest twoją misją, mówi papież katolikom w Maroku”, zgodnie z artykułem w REUTERS. Zachęca wszystkich do życia w braterstwie z innymi wyznaniami, co jest przeciwieństwem tego, czego naucza Biblia.

Jedna światowa waluta

W Wall STREET JOURNAL wspomina się, jak banki centralne zbliżają się do emisji własnej waluty cyfrowej, co oznacza, że ​​dolar może stanąć w obliczu konkurencji jako dominująca waluta na świecie. Banki centralne, takie jak Rezerwa Federalna, już emitują cyfrowe pieniądze z bankami komercyjnymi, które mają w nich rachunki. W przypadku waluty cyfrowej transakcje mogą odbywać się w czasie rzeczywistym, a opłaty byłyby niższe lub nie istniałyby. 

Mark Carney, gubernator Banku Anglii, powiedział, że rozwój technologiczny stwarza możliwość pojawienia się takiego świata, ale także zwrócił uwagę na zagrożenia związane z obecnym systemem zdominowanym przez dolara oraz na to, jak wiele dużych narodów eksperymentowało z eksploracją cyfrowej waluty.

Jeden rząd światowy

Koncepcja jednego rządu światowego polega na tym, że może istnieć jeden wspólny autorytet polityczny dla całej ludzkości. Taki rząd może mieć jurysdykcję na całym świecie. Ten rodzaj rządu może być tworzony siłą lub pokojowo i dobrowolnie. 

Globaliści wierzą, że zjednoczenie ludzi ze wszystkich narodów zapobiegnie konfliktom i wojnom, tworząc utopię dla ludzkości. Konserwatywni chrześcijanie wierzą, że rząd jednego świata jest buntem przeciwko Bogu, prowadzącym do antychrysta. Niezależnie od tego, że wszystkie religie nie czczą tego samego Boga, więc nacisk na „Jedność” budzi wątpliwości.

Udostępnij

”CHRISLAM” – TO NIE ŻART, POŁĄCZENIE ŚWIATOWYCH RELIGI JUŻ W 2022 ROKU ?

Globalna Świadomość10 listopada 20216 sierpnia 2023

Animacja domu rodzinnego Chrislam Abrahamic

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykuł”META” – FACEBOOK PRZYNIESIE NAM ”ŚMIERĆ” NORMALNEJ EGZYSTENCJI ORAZ WIRTUALNE ŻYCIE W ”CYBERNETYCZNEJ SKÓŻE”Następny artykułWIKILEAKS PUBLIKUJE NAGRANIE POTWIERDZJĄCE, ŻE

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

WEF : ”MOŻLIWOŚĆ PODRÓŻOWANIA W 2024 ROKU ZOSTANIE DRASTYCZNIE ZMNIEJSZONA” 3 LATA PÓŹNIEJ – CZY WYNALAZCA TECHNOLOGI mRNA MIAŁ RACJĘ

Ostatnie wpisy

TAJEMNICA CHEMTRAILS – CZY PILOCI WIEDZĄ CO ROBIĄ ? JAK POWSTAJĄ ELITY – KTO WSTĘPUJE DO TAJNYCH STOWARZYSZEŃ? CZY PRZY

Kategorie

AGENDA 2030 (209) Alternatywna historia świata (176) Bez kategorii (11) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (180) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • ”CHRISLAM” – TO NIE ŻART, POŁĄCZENIE ŚWIATOWYCH RELIGI JUŻ W 2022 ROKU ?
  • Animacja domu rodzinnego Chrislam Abrahamic
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?