Przekraczając Rubikon

PRAWDZIWA SYMBOLIKA I ZNACZENIE KRZYŻA – CZYM BYŁO UKRZYŻOWANIE ”MESJASZA”

PRAWDZIWA SYMBOLIKA I ZNACZENIE KRZYŻA – CZYM BYŁO UKRZYŻOWANIE ”MESJASZA”

Golgota, Irol’-go-tha (gr. fr. hebr.) – czaszka; miejsce czaszki, czyli okrągłe, w kształcie głowy. Miejsce tuż za Jerozolimą, wzgórze, na którym ukrzyżowano Jezusa (Mt 27:3). Jest również nazywany Kalwarią.Kiedy przeszukujemy Pismo Święte, aby znaleźć miejsce, w którym odbywa się ukrzyżowanie, zostajemy zapoznani z symboliką nietrudną do zinterpretowania. Golgota w języku aramejsko-hebrajskim oznacza miejsce czaszki.

Czaszka jest miejscem przekreślenia intelektu, aby Duch mógł zdobyć wieczną przewagę. Jezus (intelektualista) został ukrzyżowany w miejscu czaszki, aby Chrystus (Prawda) mógł stać się wszystkim we wszystkich. Siedzibą świadomego umysłu jest przedni mózg i tam wola ustanowiła swoje panowanie. Tam wszystkie rzeczy, które wpływają na ciało, są albo przyjmowane, albo odrzucane.

Nawet duchowa Prawda musi zostać przepuszczona przez te drzwi, zanim stanie się częścią świadomości. To tam trzeba przekreślić ludzką wolę, aby dać wolę Bożą wolną ekspresję. Zachariasza 14:4 -A jego nogi staną w owym dniu na Górze Oliwnej, która jest przed Jerozolimą na wschodzie i Górą Oliwną. Gdy energia wznosi się w górę kręgosłupa, uderza w strukturę zwaną ciałem oliwkowym przed szyszynką lub trzecim okiem.Wschód = jest prawą stroną mózgu lub stroną duchową.

Dwóch złodziei jest również bardzo ważne w procesie ukrzyżowania: Dwaj złodzieje = nasze fizyczne oczy, podczas gdy Chrystus = nasze jedyne oko pomiędzy dwoma złodziejami. Istnieje powszechne określenie „nasze oczy nas oszukują”. Myślimy, że pokazują nam prawdę, ale tak nie jest. Tak więc dwóch złodziei musi zostać ukrzyżowanych, pozostawiając jedyne oko, którym jest Chrystus.

Dwaj złodzieje symbolizują również prądy energii Ida i Pingala kręgosłupa i kradną energię z centralnego kanału Sushumna, który przenosi energię kundalini do trzeciego oka, utrzymując w ten sposób Chrystusa „Ukrzyżowanego” i szczątki kundalini zwinięte u podstawy kręgosłup.

Chrystus może zmartwychwstać tylko wtedy, gdy kundalini wzniesie się, aby obudzić wyższe czakry.W czaszce znajduje się część mózgu zwana rogiem Ammona. Ammon to inna nazwa dla Amen (Amon (również Amon, Amen, greckie Ἄμμων Ámmōn, Ἅμμων Hámmōn)W Księdze Objawienia Jezus nazywa siebie Amen, więc znajduje się w czaszce, gdzie ma miejsce ukrzyżowanie.Również tam w Księdze Objawienia odnosi się do białego konia, który pojawia się na niebie:Objawienie 6:2 -I ujrzałem, a oto biały koń, a siedzący na nim miał łuk i dano mu koronę, i wyruszył zwycięsko, i podbija.Będąc greckim dokumentem, łatwo zrozumieć, że Biblia odnosi się do Pegaza.

Jedynego białego konia, którego miejscem jest niebo, ale Pegaz nie ogranicza się do nieba. W ludzkim ciele miejscem pamięci jest zwany „hipokampem”. Hipokamp = zdefiniowany przez słownik medyczny Steadmansa jako przyśrodkowy brzeg (rąbek) korowego zewnętrznego płaszcza (ubrania).Tak więc w Ewangelii Mateusza 27:35 ubranie odnosi się do hipokampu mózgu.S łowo hipokamp oznacza konika morskiego. Ojcem Pegaza był Posejdon, bóg morza. Ponadto Słownik Medyczny Stedmana definiuje hipokamp mózgu jako białą eminencję.

Tak więc Pegaz jest białym koniem morskim z Apokalipsy i koniem z Morza Białego na niebie, a ponadto koniem pamięci z Morza Białego w tobie. Jest to jeden z wielu przypadków, w których istnieje bezpośrednia korelacja między makrokosmosem a mikrokosmosem.Z powyższego możemy wywnioskować: Hazard z szatą Jezusa = dla dobra systemu są gotowi przegrać swoją duchową ścieżkę, ponieważ hipokamp jest powiązany z Białym Koniem, na którym Chrystus miał powrócić w Księdze Objawienia.

Mateusza 27:50- Jezus, ponownie zawołał donośnym głosem i oddał ducha. tzn. odbyło się ukrzyżowanie i Jezus nie żyje.Słońce umiera w grudniu (zima) i wynurza się w Wielkanoc (wiosna). Zmiana pór roku w oparciu o nasze Słoneczne Źródło świadomości, naszą Gwiazdę Dnia. Mitologia to symbolizm kosmologiczny.

Jest 12 uczniów i jeden zdradzony Jezus i 12 nerwów czaszkowych w mózgu.nerw odwodzący = szósty nerw czaszkowy = kontroluje określone ruchy gałek ocznych, widzenie.nerw językowo-gardłowy = dziewiąty nerw czaszkowy = kontrola języka, mowy ustnej.6. godzina = 6. nerw = wizja lub brak = ciemność medytacji.

Nie możemy zobaczyć świętości miejsc naszymi fizycznymi oczami.9. godzina = 9. nerw = mowa lub brak wypowiadanego słowa. Słowa Bożego nie można wypowiedzieć. Słychać go wewnątrz jako boskie światło i dźwięk, a także w postaci wielu hierarchicznych istot, które w tym czasie służą duchowemu podniesieniu planety.Tak więc Ukrzyżowanie odbywa się w obu przypadkach. W mikrokosmosie (w człowieku)W makrokosmosie (fizycznie we wszechświecie)

Jezus wyjawił swoim uczniom, że niższy świat znajduje się pod kontrolą wielkiej duchowej istoty, która ukształtowała go zgodnie z wolą Wiecznego Ojca. Umysł tego wielkiego anioła był zarówno umysłem świata, jak i umysłem tego świata. Aby ludzie nie umierali ze światowości, Wieczny Ojciec posłał do stworzenia najstarszą i najwznioślejszą ze Swych mocy – Boski Umysł.

Ten Boski Umysł złożył Siebie jako żywą ofiarę i został rozbity i zjedzony przez świat. Oddając swojego ducha i swoje ciało podczas sekretnej i świętej wieczerzy dwunastu sposobom rozumnych stworzeń, ten Boski Umysł stał się częścią każdej żywej istoty. W ten sposób człowiek mógł używać tej mocy jako mostu, przez który może przejść i osiągnąć nieśmiertelność.

Ten, który wzniósł swoją duszę do tego Boskiego Umysłu i Mu służył, był sprawiedliwy i osiągnąwszy sprawiedliwość, wyzwolił ten Boski Umysł, który następnie powrócił w chwale do Swojego własnego boskiego źródła. A ponieważ przyniósł im tę wiedzę, uczniowie mówili jeden do drugiego: „Oto On sam jest uosobionym Umysłem”

Udostępnij

PRAWDZIWA SYMBOLIKA I ZNACZENIE KRZYŻA – CZYM BYŁO UKRZYŻOWANIE ”MESJASZA”

Globalna Świadomość30 listopada 20216 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułTAJEMNICE BIG PHARMY – POZNAJ PRAWDZIWE POWODY DLACZEGO ŚWIAT JEST TAKI CHORYNastępny artykułPEDOFILIA ELIT – DLACZEGO PAPIEŻ BŁOGOSŁAWIŁ EPSTEINA

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

25 LAT MATRIXA – UKRYWANA PRAWDA O POWSTANIU FILMU ! CZY 'PLANDEMIA’ BYŁA OKULRYSTYCZNYM RYTUAŁEM O PODŁOŻU SATANISTYCZNYM ? CZY

Ostatnie wpisy

TAJNY KOD BIBLII – CZYM NAPRAWDĘ JEST SZYSZYNKA ? DLACZEGO WSZYSTKIE PRZEPOWIEDNIE I AGENDA ELIT WSKAZUJE NA 2030 ROK ?

Kategorie

AGENDA 2030 (259) Alternatywna historia świata (185) Bez kategorii (17) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • PRAWDZIWA SYMBOLIKA I ZNACZENIE KRZYŻA – CZYM BYŁO UKRZYŻOWANIE ”MESJASZA”
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?