Przekraczając Rubikon

”D.U.M.B.S” – CZY SETKI TAJNYCH MILTARNYCH KOMPLEKSÓW DLA ELIT NAPRAWDĘ ISTNIEJĄ ?

”D.U.M.B.S” – CZY SETKI TAJNYCH MILTARNYCH KOMPLEKSÓW DLA ELIT NAPRAWDĘ ISTNIEJĄ ?

D.U.M.B.S – pewnie niewielu z Was wie, co oznacza ten akronim. Po rozszyfrowaniu to Deep Underground Military Bases, czyli Głębokie Podziemne Bazy Wojskowe. Cała historia ze spiskowymi teoriami wokół tego tematu zaczyna się w 1994 roku. Wtedy na scenę wchodzi Phil Schneider ze swoimi informacjami.

Phil Schneider

Prze kilkanaście lat pracował na rządowym kontrakcie jako geolog. Jego praca polegała na braniu udziału w konstruowaniu sieci podziemnych baz wojskowych na terenie USA. Był odpowiedzialny za przygotowywanie materiałów wybuchowych służących do tworzenia jam, sztucznych jaskiń pod budowę wojskowych kompleksów podziemnych.

Gdy zaczął w połowie lat dziewięćdziesiątych opowiadać o tym co wiedział, jego historie zawierały też bardziej dramatyczny wątek. Opowiadał on o układzie z 1954 roku, który rzekomo zawarł rząd Eisenhovera z Obcymi. Istoty pozaziemskie dzieliły się z nami swoją technologią w zamian za możliwość przeprowadzania eksperymentów na ludziach i krowach.

Układ został jednak pogwałcony, a jakże, przez obcych, którzy rozzuchwalili się w sowich eksperymentach i zaczęli porywać coraz większą ilość ludzi. W wyniku tego powstał konflikt, w którym zginęło wielu ludzi. Scheinder, rzekomo, brał udział w jednej z potyczek, gdy podczas konstrukcji bazy pod ziemią, przebili się do bunkra obcych i zostali przez nich zaatakowani.

Podobno obcy żyją na ziemi nawet od miliona lat. Do rewelacji Schneidera powoli dochodziły kolejne watki – NWO (New World Order – Nowy Porządek Świata), bombardowania baz obcych na Pacyfiku, sponsorowanym terroryzmie czy ekstrakcji egzotycznych pierwiastków i technologii z przechwyconych UFO. Przez kilkanaście miesięcy wygłaszał odczyty i przemawiał, jednak nigdy nie przedstawił żadnych dowodów na swoje tezy.

Nie wiadomo też, skąd naprawdę czerpał te informacje. Istnieje teoria, że był jednym z ogniw dezinformacji – pojawiało się mnóstwo „pracowników rządowych”, którzy ogłaszali podobne rewelacje i budowali wokół rządu i wojska aurę spisku i tajemnic. Schneider został znaleziony martwy w swoim domu w 1996 roku. Według części zwolenników został uciszony, bo głosił prawdę. Na pewno jednak jego śmierć przysłużyła się jego legendzie.

Bazy Wojskowe

Na istnienie ukrytych, podziemnych kompleksów są dowody. W maju 2015 zarząd lotniska i burmistrz Denver (drugie największe lotnisko świata) ogłosił stworzenie aerotropolis, czyli kompleksu biznesowo-mieszkalnego z lotniskiem jako centrum. Jak jednak twierdzą okoliczni mieszkańcy, lotnisko i jego okolice są placem ogromnej budowy już od lat dziewięćdziesiątych i na fakt istnienia podziemnego kompleksu wskazuje kilkanaście faktów.

Kwarantanny pomieszczeń piwnicznych lotnika, przyłączanie kolejnych działek do terenu lotniska wbrew planom miejskim, dziwne tunele i śluzy w VIPowskich częściach lotniska i kilka innych. Wszystkie możecie poznać czytając artykuł na portalu IntelliHub.com.

To jeden ze świeższych przykładów. Zapewne takich poszlakowych dowodów jest całe mnóstwo w dziesiątkach miejsc w USA i na całym świecie.  Rodzi to jednak w moim spojrzeniu pytanie – czy są jakiekolwiek dowody, że te miejsca, jeśli istnieją, mają związek z wojskiem, armią czy globalnymi planami dominacji czy oczekiwanego/planowanego kataklizmu?

Naoczni świadkowie twierdzą, że DUMBS mają od 10-30 mil szerokości, niektóre sięgają również do 4 mil wgłąb ziemi. Szacuje się, że istnieje ok. 140 DUMBS, baz które zaczęto budować już w latach 40-tych. Większość tuneli znajduje się pod bazami wojskowymi, wszystkie informacje na ich temat są ściśle tajne. To sprawia, że weryfikacja informacji na ich temat jest bardzo trudna, teoretycznie niemożliwe, jednak nawet w ich przypadku pewne informacje zdołały ujrzeć światło dzienne.

Informatorzy w rodzaju Jamesa Casbolta, Tima Weinera, Fletchera Prouty i Philipa Schneidera – wszyscy mówili publicznie o tych potężnych, podziemnych instalacjach, zlokalizowanych pod amerykańskimi bazami wojskowymi, lotniczymi, bazami marynarki, obozami FEMA, ośrodkami DHS, Strefą 51, placówką Northrop w Antelope Valley, oraz instalacjami Lockhead niedaleko Edwards w stanie Kalifornia.

Byli pracownicy donosili również, że te „podziemne miasta” posiadają tunele, w których poruszają się super-szybkie, wykorzystujące pole magnetyczne pociągi, poruszające się z prędkością nawet 1500 mil na godzinę (Zastanawiam się skąd oni mają taką technologię).

Norwegia, Turcja, Rosja, Izrael, Chiny, Iran – wszystkie te kraje przyznały otwarcie że posiadają podziemne miasta, dlaczego w Ameryce miałoby być inaczej? Różnica polega na tym, że nasz rząd chce utrzymywać ich istnienie w tajemnicy. Dlaczego? To jest dobre pytanie.

Philip Schneider, jeden z najsłynniejszych informatorów w tematyce DUMBS, wygłosił [ostatni] publiczny wykład na temat swoich odkryć w roku 1995. Pracował kiedyś dla rządu, jako inżynier uczestniczący w budowie tych podziemnych baz wojskowych.

Nie tylko ujawnił istnienie DUMBS, ale twierdził również, że znajdują się w nich kosmici, znani też jako Nefilim. Z powodu swoich wykładów, znalazł się na celowniku elit, i 17-tego stycznia 1996 roku znaleziono go martwego w jego mieszkaniu, ze struną fortepianową owiniętą wokół szyi. Ktoś nie chciał by dalej o tym mówił.

Poniżej fragment jego wystąpienia, cała prelekcja znajduje się tutaj:

(Proszę pamiętać że „obcy” o których mówi to Nefilim. Jakość nagrania jest słaba, wszystko nagrywano w 1995 r.)

Nie tylko Philip Schneider ujawniał informacje o UFO/Nefilim żyjących w tych bazach, był jeszcze pewien człowiek, były oficer armii kanadyjskiej, przedstawiający się jako „Timothy”, który wypowiedział się w tej kwestii. Timothy służył jako młodszy oficer Canadian Armed Forces, przy projekcie lotów aerokosmicznych, na terenie ściśle tajnej, podziemnej bazy wojskowej w kanadyjskim Cold Lake.

Pisał on:

“Nie zamierzam podawać swojego imienia i ryzykować więzieniem, ponieważ ujawniam tajemnice państwowe. Ponad 3000 ludzi zostało zamordowanych za ujawnianie prawdy o tym, co dzieje się w tych podziemnych bazach. W zasadzie, to jest wyrok śmierci

Wyjaśniał dalej, że sieć baz podziemnych ukrywa „nieludzkie formy życia”, które otwarcie dzielą się swoją „technologią obcych” z rządem USA (więcej na temat jego świadectwa tutaj).

James Casbolt, były agent MI6 pracujący przy „Czarnych Projektach” w Londynie (lata 1995-1999), był kolejnym świadkiem widzącym „żyjących obcych” w tych bazach. Twierdził że podziemne miasta są wielkości średnich rozmiarów miast na powierzchni (tutaj całe jego wystąpienie).

Jeśli zawierzyć świadectwom tych ludzi, fotografiom dokumentującym istnienie DUMBS, oraz biblijnym informacjom na temat Nefilim – sumując to wszystko, możemy wysnuć przypuszczenie, że Nefilim przebywają właśnie we wnętrzu takich baz. Wg Biblii Nefilim mogły przeżyć i działać również dzisiaj:

W owych czasach żyli na ziemi olbrzymi (hebr. Nefilim), również później, gdy synowie Boga przyszli do córek ludzkich, które powiły im dzieci, które były mocarzami
(Rodzaju 6:4)

Zwróćmy uwagę na słowa „również później”. To oznacza, że również po Potopie Nefilim najechali Ziemię. W czasach ostatecznych, jak możemy wywnioskować z zapisków biblijnych, prowadzić się będzie proceder zanieczyszczenia ludzkiego DNA i hybrydyzacji gatunków.

Z tego powodu widzimy wzrost świadectw dotyczących porwań/widzeń UFO/Nefilim. Bóg powiedział nam, że będzie w tych czasach jak za dni Noego (Mateusza 24:37). W dniach Noego nastąpiła inwazja Nefilim, tak samo będzie za naszego życia.

Udostępnij

”D.U.M.B.S” – CZY SETKI TAJNYCH MILTARNYCH KOMPLEKSÓW DLA ELIT NAPRAWDĘ ISTNIEJĄ ?

Globalna Świadomość2 lutego 20226 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułMK ULTRA W KAŻDYM DOMU – JAK TELEWIZJA W ”NOWEJ NORMALNOŚCI” KONTROLUJE TWOIM ŻYCIEMNastępny artykułTAJEMNIZE WEJŚCIA DO PIRAMID –

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

25 LAT MATRIXA – UKRYWANA PRAWDA O POWSTANIU FILMU ! CZY 'PLANDEMIA’ BYŁA OKULRYSTYCZNYM RYTUAŁEM O PODŁOŻU SATANISTYCZNYM ? CZY

Ostatnie wpisy

TAJNY KOD BIBLII – CZYM NAPRAWDĘ JEST SZYSZYNKA ? DLACZEGO WSZYSTKIE PRZEPOWIEDNIE I AGENDA ELIT WSKAZUJE NA 2030 ROK ?

Kategorie

AGENDA 2030 (259) Alternatywna historia świata (185) Bez kategorii (17) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • ”D.U.M.B.S” – CZY SETKI TAJNYCH MILTARNYCH KOMPLEKSÓW DLA ELIT NAPRAWDĘ ISTNIEJĄ ?
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?