Przekraczając Rubikon

BLACK GOO – NAJWIĘKSZA TAJEMNICA WATYKANU I MEKKI ORAZ PRZYCZYNA WSZYSTKICH WOJEN NA ŚWIECIE

BLACK GOO – NAJWIĘKSZA TAJEMNICA WATYKANU I MEKKI ORAZ PRZYCZYNA WSZYSTKICH WOJEN NA ŚWIECIE

Black Goo, jest to abiotyczny olej mineralny z górnej skorupy ziemi, który zawiera dużą ilość złota w stanie m (złoto jednoatomowe) oraz irydu. Znane złoża znajdują się na wyspie Thule na południu Falklandów i pod Zatoką Meksykańską.

Ponadto istnieje czarny łupek naftowy zawierający czarną maź, który został uwolniony w ramach zadania geologicznego w wydarzeniach tektonicznych w Lias Epsilon. Wydaje się, że w skorupie ziemskiej pojawiły się pęknięcia, które umożliwiły wydostanie się ropy.

Film Milesa Johnstona opowiada o prawdziwej przyczynie wojny o Falklandy, która, jak twierdzi producent, trwała od kwietnia do czerwca 1982 roku. Według Argentyńczyków, w 1982 roku mieli kontakt z „szarymi kosmitami” z niebieskawą skórą, którzy handlowali niekopalnym olejem abiotycznym.

Ich rezerwaty znajdują się na niezamieszkanej południowej wyspie Thule o powierzchni 36 kilometrów kwadratowych, która należy do południowych wysp Sandwich, które z kolei należą do Wielkiej Brytanii.

Z nieokreślonego powodu Brytyjczycy zwrócili się po próbki ropy w Argentynie, po czym rząd brytyjski zdecydował wykorzystać ropę do własnych badań. Doprowadziło to do wojny o Falklandy. Fakt, że w czasie wojny o Falklandy wojska z Argentyny i Brytyjczyków zostały wysłane na wyspę Thule, która jest wyspą wulkaniczną z wieloma głębokimi komorami magmowymi, sugeruje, że wojna rozpoczęła się z powodu tego inteligentnego oleju dostarczanego do lokalnych zasobów.

Przypuszczalnie w wydrążonych komorach magmowych znaleziono fabryki zbudowane przez kosmitów w celu sprzedaży ropy na argentyńskim rynku. Handel ten miał funkcjonować kilka lat przed wojną.Gdy Brytyjczycy wygrali wojnę, przywieźli Black Goo jako łup do bardziej intensywnych badań w laboratoriach Marconi Electronic Systems.

Celem było wykorzystanie tej substancji w badaniach wojskowych do opracowania komputerów kwantowych i inteligentnych nanorobotów. Naukowcy byli jednak zaskoczeni, gdy odkryli, że czarna maź nie tylko przenosi świadomość, ale najwyraźniej ją zatrzymuje. Wykazywał bardzo dziwne cechy, takie jak przybieranie różnych form, rozmawianie telepatycznie a tym mówienie, że nie chce być wykorzystywany do celów wojskowych. W okresie od 1983 do 1988 roku 22 naukowców z wydziału popełniło samobójstwo.

Chociaż Harald Kauc-Vella mówi, że w filmie jest 43 pracowników, jest to całkowita liczba pracowników w dziale, jak powiedział redakcji ExtremNews podczas konsultacji. Pozostali pracownicy, w tym ci, z którymi rozmawiał Miles Johnston, doświadczyli silnego bólu fizycznego i zostali w stabilnym stanie fizycznym. Powiedzieli: „Połącz mnie ze źródłem”.

W rezultacie nie tylko ich dyskomfort zniknął, ale nagle zostali całkowicie przywiązana do zbiorowej świadomości planety. Od tego czasu mają między innymi telepatyczne połączenie z roślinami, zwierzętami i ludźmi. Nie mogli jednak pracować w takim stanie łagodności i miłości w badaniach wojskowych. Laboratoria zostały następnie zamknięte, a Black Goo zniszczone.

Ale nagle zostali całkowicie powiązani ze zbiorową świadomością planety. Harald Kautz-Vella wspomniał w wywiadzie o innym słynnym zdarzeniu związanym z abiotycznym olejem. To katastrofa z platformą do poszukiwania ropy naftowej Deepwater Horizon w Zatoce Meksykańskiej.

Tutaj również mówi się, że pole Black Goo również jest zaangażowane, powodując awarię technologii i problemy psychiczne pracowników, co ostatecznie prowadzi do katastrofy. Aby zniszczyć Black Goo, do morza wypuszczono tony chemikaliów.

Dzięki swojej pracy nad znalezieniem lekarstw i środków dla ofiar Morgellona i upowszechnieniem wiedzy, przyrodnik Kautz-Vella zapoznał się z innym wariantem czarnej mazi. W ramach badań Morgellona grupa zadaniowa ds. pętli czasowych spotkała się z Black Goo z nazistowskich badań nad bronią biologiczną.

W przeciwieństwie do opisanego wcześniej Black Goo, która wspierała wszystkie siedem ludzkich czakr i wprowadza je do czystego serca i energii miłości, archaiczna Black Goo redukuje rzeczywistą złożoność ludzkiego systemu czakr do trzech kolorów: niebieskiego, żółtego i czerwonego. To intelekt, energia życiowa i seksualność.

To jest dokładnie to, co Couts-Vella znalazł u niektórych cierpiących na Morgellona. Ludzie oczywiście zyskują inteligencję poprzez skurcz trzech czakr, ale to sprawia, że ​​wyglądają na zimnych i pozbawionych serca. Oddziela także ludzi od zbiorowej świadomości.

Kautz-Vella nazywa tę odmianę świadomością gadów. Archaiczna Czarna Maź odegrała dużą rolę w rytuałach czarnej magii. W średniowieczu czarni magowie używali tych łupków do komunikowania się z archontami. Są powszechnie znani jako demony.

Stworzenia archaiczne, które wywodzą się od najwcześniejszych ludów pająków i żyją wyłącznie jako łagodne pasożyty. Archonci połączą się z celem i dzięki temu beda mogli uzywac ludzi jako swoich łatwych gospodarzy. W zamian oddają czarnym magom swoje umysły i dostępne są magiczne umiejętności.

Łupki naftowe Black Goo odgrywają ważną rolę w prawie wszystkich głównych kultach religijnych. Fragmenty stanowiły serce starożytnych, matriarchalnych miejsc kultu Wyroczni Delfickiej, miejsc okultystycznych w Egipcie, Beth El, a ponadto są one znane w kulturze indyjskiej jako lingam Śiwy.

Najprawdopodobniej czarny monolit pod Bazyliką Świętego Piotra i czarny kamień w Kaaba w Mekce to również czarne łupki i są sprzężone zwrotnie z obecną świadomością zbiorową. W związku z tym Harald Kautz-Vella podkreśla, że ​​proces, który ma zainicjować globulki i wymaga pokory ze strony pacjenta i łaski Matki Ziemi „kiedy ona bierze ją z powrotem na kolana”. To świadomy, aktywny akt Matki. Jeśli myślisz, że możesz tu coś wymusić, to nie będziesz miał siły” – mówi Kautz-Vella.

Jest wywiad na yt z września 2013, który został opublikowany przez redakcję magazynu Lichtsprache z artystą i nauczycielem duchowym Bernardem Wimmerem. Tutaj Wimmer, opisując ropę, sugeruje, że może ona angażować człowieka jako istotę „niezależną”.

Ani badania przeprowadzone przez Haralda Kautza-Vella, ani badania, ani wcześniejsze wyniki redakcji ExtremNews tego nie potwierdziły. Raczej Black Goo jest fizyczną lokalizacją tego, co w mitologii znane jest jako Kroniki Akaszy.

Dzięki „upadkowi człowieka” my, ludzie, nadal jesteśmy w dużej mierze oddzieleni od zbiorowej świadomości. Dlatego ponowne połączenie się z obecną świadomością zbiorową nie może być intensywnym przeżyciem – wtedy być może wzrost zdolności umysłowych może spowodować trwałe zmiany w postrzeganiu otoczenia.

Czy ten kamień w Kaaba lub pod Bazyliką Świętego Piotra może być łupkiem z tym abiotycznym olejem mającym własną inteligencję?

Udostępnij

BLACK GOO – NAJWIĘKSZA TAJEMNICA WATYKANU I MEKKI ORAZ PRZYCZYNA WSZYSTKICH WOJEN NA ŚWIECIE

Globalna Świadomość6 lutego 20226 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułJAKIE TAJEMNICE ZOSTANĄ UJAWIONE GDY WATYKAN UPADNIE ?Następny artykuł”GOOGLE EARTH” I CENZURA PLANETY – GIGANTYCZNA PODWODNA ŚCIANA OPLATAJĄCA ZIEMIĘ

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

OSTATECZNY POWRÓT ELOHIM – PROROCTWA ZWOJÓW Z NAD MOŻA CZARNEGO WYPEŁNIĄ SIE ZA ROK ! FLUORESTENCYJNE WÓŁKNA WYCHODZĄ Z OSÓB

Ostatnie wpisy

”ONI ŻYJĄ” BYŁ OSTRZERZENIEM – KULTOWY FILM Z POTĘŻNYM PRZESŁANIEM. TAJNE DOKUMENTY UJAWNIONE – POLASKA MIAŁA DOŁĄCZYĆ DO WOJNY NA

Kategorie

AGENDA 2030 (239) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • BLACK GOO – NAJWIĘKSZA TAJEMNICA WATYKANU I MEKKI ORAZ PRZYCZYNA WSZYSTKICH WOJEN NA ŚWIECIE
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?