Przekraczając Rubikon

”GOOGLE EARTH” I CENZURA PLANETY – GIGANTYCZNA PODWODNA ŚCIANA OPLATAJĄCA ZIEMIĘ

”GOOGLE EARTH” I CENZURA PLANETY – GIGANTYCZNA PODWODNA ŚCIANA OPLATAJĄCA ZIEMIĘ

Tajemnicze wideo zamieszczone na YouTube pokazuje, że supermasywna ściana znajduje się pod oceanem, który biegnie przez planetę. Tę tajemniczą ścianę odnalazł kanał kanału YouTube o nazwie „Flat Earth Arabic”.

W odległej przeszłości fani UFO i terapeuci spisku znaleźli niezliczone, niewyjaśnione rzeczy z Google Earth, od piramid do tajemniczych wież, petroglifów, a nawet zatopionych miast. Google Earth wywołało ciekawość ludzi na całym świecie.

Niedawno informowaliśmy o rzekomym odkryciu u wybrzeży Meksyku – 12 ° 8’1,5 „szerokości geograficznej północnej, 119 ° 35’26,4” szerokości geograficznej zachodniej, gdzie badacz odkrył ogromną podwodną piramidę.

Wśród wielu struktur, o których mówi się, że pozostają ukryte pod oceanem, badacze znaleźli rzeczy, które – prawdopodobnie – podważają wszystko, co wiemy o naszej historii.

W zeszłym roku nastolatek korzystający z Google Earth odkrył to, co naukowcy nazywają jednym z największych nieznanych starożytnych miast należących do Majów. W ten sam sposób naukowcy na całym świecie poszukują piramid i zagubionych struktur, których eksperci od dziesięcioleci odrzucali. 

W 2012 roku amerykańska badaczka Angela Micol odkryła piramidy satelitarne większe niż te znalezione na płaskowyżu Giza za pomocą zdjęć satelitarnych.

W ubiegłym roku informowaliśmy o kompleksie obiektów rozciągających się na szokujące kilometry 122. Formacje położone wzdłuż wybrzeża Baja California obejmują tajemnicze struktury rurowe o szerokości około 3,86 km. Ze względu na niezwykły kształt i rozpoznawalne linie, wielu uważa, że ​​są to tylko niektóre z wielu struktur podwodnych na naszej planecie.

Jednak te nowe twierdzenia prawdopodobnie wykraczają poza wszystko, z czym się spotkaliśmy. Długość całkowicie prostej ściany wskazuje, że nie jest to naturalna formacja. Wiele osób, z powodu wielu odkryć na całym świecie, które całkowicie zaprzeczają historii, jaką znamy ze szkoły, jest przekonanych, że coś takiego jest całkiem możliwe.

W końcu mówią, że Ziemia ma miliony lat i prosimy o odkrycie dowodów, które sugerują, że Ziemia była zamieszkana przez wiele starożytnych cywilizacji w całej historii naszej planety.

Ale poczekaj chwilę, to nie może być ściana, prawda? Gdy powiększasz podane współrzędne, możesz wyraźnie zobaczyć coś, co wydaje się być masywną strukturą. Ale kto mógłby zbudować taką ścianę? Jeśli to naprawdę sztuczna konstrukcja, to ile ma lat?

Jaki był jej cel? Wielu się z tym nie zgadza i nie wierzy, że patrzymy na prawdziwą ścianę. W rzeczywistości może istnieć nawet rozsądne wyjaśnienie tego tajemniczego wynalazku. A jeśli spojrzymy na błąd w Google Earth?

Ponieważ Google Earth wykorzystuje różne obrazy do „mapowania planety”, nierzadko można natknąć się na części mapy, które nie są idealnie dopasowane, co skutkuje ogromną ścianą biegnącą wokół całej planety. Jednym z najbardziej prawdopodobnych wyjaśnień tego „imponującego odkrycia” jest to, że patrzymy na cyfrową iluzję w mapowaniu biegunów.

Błąd połączenia obrazu satelitarnego? Łączenie obrazów lub zszywanie zdjęć to proces łączenia wielu obrazów fotograficznych z nakładającymi się polami widzenia w celu utworzenia podzielonego obrazu panoramicznego lub o wysokiej rozdzielczości.

Odbywa się to zwykle za pomocą oprogramowania komputerowego. Większość procedur łączenia obrazów wymaga prawie dokładnego nakładania się obrazów i identycznej ekspozycji, aby uzyskać jednolity efekt.

Zszywanie obrazów jest szeroko stosowane w dzisiejszym świecie i było również używane w zdjęciach satelitarnych, które widzimy w Google Earth. Ale ściana, która otacza całą Ziemię? W tworzeniu takiego efektu może odgrywać rolę wiele rzeczy.

Oświetlenie, kąt widzenia, odniesienia i wiele innych rzeczy mogły odegrać kluczową rolę w tym ogromnym błędzie. Jedną z najbardziej prawdopodobnych przyczyn odkrycia szwu może być różne tło dwóch obrazów tego samego ciągłego pierwszego planu.

Obejrzyj wideo. Co myślisz? Na co tutaj patrzymy? Supermasywna ściana, jak twierdzi wideo? A może kolejny błąd w przetwarzaniu zdjęć w serwisie Mapy Google?

Udostępnij

”GOOGLE EARTH” I CENZURA PLANETY – GIGANTYCZNA PODWODNA ŚCIANA OPLATAJĄCA ZIEMIĘ

Globalna Świadomość7 lutego 20226 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułBLACK GOO – NAJWIĘKSZA TAJEMNICA WATYKANU I MEKKI ORAZ PRZYCZYNA WSZYSTKICH WOJEN NA ŚWIECIENastępny artykułDLACZEGO ELITY I WATYKAN CHCĄ

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

BYŁY CZŁONEK ZAKONU MASONERII UJAWNIA – TAJNY JĘZYK, JAK POROZUMIEWAJĄ SIĘ ELITY PRÓBA ROZBICIA FIRMAMENTU – TAJEMNICA MASOŃSKIEGO PROJEKTU ”ARTEMIS”

Ostatnie wpisy

BYŁY CZŁONEK ZAKONU MASONERII UJAWNIA – TAJNY JĘZYK, JAK POROZUMIEWAJĄ SIĘ ELITY IKONA NWO, MENTOR SHWABA I ZAŁOŻYCIEL ”GRÓPY BILDERBERG”

Kategorie

AGENDA 2030 (210) Alternatywna historia świata (177) Bez kategorii (11) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (180) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • ”GOOGLE EARTH” I CENZURA PLANETY – GIGANTYCZNA PODWODNA ŚCIANA OPLATAJĄCA ZIEMIĘ
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?