Skok w króliczą norę

”PEDOLAND” – PRCOWNICY DISNEY’A NA FLORYDZIE ARESZTOWANI ZA HANDEL DZIEĆMI

”PEDOLAND” – PRCOWNICY DISNEY’A NA FLORYDZIE ARESZTOWANI ZA HANDEL DZIEĆMI

Dla wszystkich rodziców i dziadków, którzy wciąż wierzą, że Walt Disney Company produkuje „przyjazną rodzinie” rozrywkę bezpieczną dla małych dzieci, musicie zwrócić uwagędo tego, co dzieje się teraz na Florydzie.

Po pierwsze, czterech pracowników Disneya na Florydzie zostało niedawno aresztowanych za handel ludźmi, z których jeden był 27-letnim ratownikiem, który podobno wysyłał swoje zdjęcia seksualne i graficzne wiadomości do tajnego detektywa, który udawał w Internecie 14-latka. -stara dziewczyna.

NBC 6 w Miami  poinformował :

Według władz czterech pracowników Disneya znalazło się wśród ponad 100 osób aresztowanych w ramach operacji handlu ludźmi na Florydzie.

Szeryf hrabstwa Polk, Grady Judd, ogłosił w środę aresztowanie 108 osób w ramach „Operacji March Sadness 2”, sześciodniowej tajnej operacji.

Judd powiedział, że jednym z pracowników Disneya był 27-letni mężczyzna, który pracował jako ratownik w Disney’s Polynesian Village Resort.

Ten mężczyzna rzekomo wysłał swoje zdjęcia seksualne i graficzne wiadomości o charakterze seksualnym do tajnego detektywa, który udawał w Internecie jako 14-letnia dziewczyna, powiedział Judd.

Innym aresztowanym pracownikiem Disneya był 24-letni mężczyzna, który pracował w Cosmic Restaurant. Inni aresztowani pracownicy Disneya to 45-letni informatyk i 27-letni programista, powiedział Judd.

„Cztery aresztowania tej wielkości w ciągu tygodnia są po prostu niezwykłe” – powiedział Judd na konferencji prasowej. ( Pełny artykuł ).

Następnie firma Walt Disney Company publicznie skrytykowała nowe prawo, które zostało niedawno uchwalone na Florydzie, które ma chronić dzieci przed seksualnymi drapieżnikami.

Tucker Carlson  przeprowadził niedawno wywiad z  gubernatorem Florydy Ronem DeSantisem, aby omówić, dlaczego Disney sprzeciwił się nowemu prawu, które właśnie podpisał.

A wczoraj, użytkownik Twittera, Christopher Rufo, opublikował 3 filmy wideo 3 dyrektorów Disneya z wewnętrznego spotkania, podczas którego omawiają oni swój program dotyczący osób transpłciowych i LGBTQIA dla dzieci

To dobry moment, aby przypomnieć wszystkim, że sam Walt Disney był masonem 33 stopnia i że symbole okultystyczne były używane w rozrywce Disneya od samego początku.

Australijski Altiyan Childs, w swojej  doskonałej prezentacji na temat masonerii i satanizmu , ma sekcję o Walcie Disneyu i jego firmie, którą przenieśliśmy do półtoraminutowego klipu wideo na naszym  Bitchute Channel .

I nie zatrzymujmy się tylko na Walcie Disneyu. Ten naród, Stany Zjednoczone Ameryki, został założony przez wielu masonów, takich jak George Washington, i chociaż konstytucja, którą napisali i ratyfikowali, miała chronić prawa obywatelskie wszystkich Amerykanów, większość z tych założycieli sama była właścicielami afrykańskich niewolników i była zaangażowana w handel ludźmi.

Nie trzeba daleko szukać, aby zobaczyć wpływ masonerii i jej okultystycznych symboli. Wystarczy wyciągnąć z portfela banknot jednodolarowy, a zobaczysz wiele okultystycznych symboli.

Udostępnij

”PEDOLAND” – PRCOWNICY DISNEY’A NA FLORYDZIE ARESZTOWANI ZA HANDEL DZIEĆMI

Globalna Świadomość13 kwietnia 20226 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułRZĄD ”ZAMROZI” TWÓJ MAJĄTEK JEŚLI TWOJE POGLĄDY NIE ZGODZĄ SIĘ Z OBECNĄ WOJENNĄ NARRACJĄNastępny artykułJAK ROZPOZNAĆ GWIAZDĘ KONTROLOWANĄ PRZEZ

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

SATANISTYCZNA SIATKA PEDOFILSKA POWIĄZAZA Z ZEŁEŃSKIM HANDLUJE ORGANAMI I DZIEĆMI ! NOWE SEKRETY Z WYSPY EPSTEINA – CO CHCE UKRYĆ

Ostatnie wpisy

CZYM BĘDZIE NOWY ”JAD” – 160 LABORATORIÓW PRODUKUJE ”BROŃ BIOLOGICZNĄ” 24 GODZ. NA DOBĘ ANTYCHRYST – CYFROWA WALUTA I WIELKIE

Kategorie

AGENDA 2030 (186) Alternatywna historia świata (174) Bez kategorii (7) Czarna Szlachta (12) extra-terrestrial (178) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • ”PEDOLAND” – PRCOWNICY DISNEY’A NA FLORYDZIE ARESZTOWANI ZA HANDEL DZIEĆMI
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?