Otwórz oczy

JAK POWSTANIE ”WIELKI GŁÓD” – DZIWNE POŻARY FABRYK ŻYWIENIOWYCH W USA

JAK POWSTANIE ”WIELKI GŁÓD” – DZIWNE POŻARY FABRYK ŻYWIENIOWYCH W USA

Na przestrzeni ostatnich tygodni, w USA, dziesiątki zakładów przetwórstwa spożywczego i magazynów zostało zniszczonych przez pożary, katastrofy lotnicze i inne nietypowe awarie.

Są to zbiegi okoliczności szczególnie niepokojące, jeśli weźmiemy pod uwagę, że świat zmierza ku bezprecedensowemu kryzysowi żywnościowemu, o czym niedawno poinformował Bank Światowy, ONZ, Władimir Putin, a także Joe Biden.

Najświeższy wypadek miał miejsce w Covington, w stanie Georgia, gdzie w czwartek, samolot spadł na teren firmy General Mills, zabijając dwie osoby i niszcząc kilka przyczep składowanych w tym przedsiębiorstwie. https://www.youtube.com/watch?v=SoPFvXMMHSo

O płonących zakładach produkujących żywność poinformował również Tucker Carlson, najpopularniejszy prezenter w amerykańskiej telewizji kablowej.

“Co jest grane? – Sprawa staje się coraz dziwniejsza: w całym kraju płoną zakłady przetwórstwa spożywczego. Kilka dni temu pożar zniszczył siedzibę firmy Azure Standard, jednego z największych dystrybutorów żywności ekologicznej w USA” – podano w czwartek w programie Fox News Tucker Carlson Tonight.

“Pod koniec ubiegłego miesiąca pożar poważnie uszkodził zakład pakowania świeżej cebuli w południowym Teksasie. W Oregonie, w zakładzie przetwórstwa chrupek doszło właśnie do wybuchu kotła, w wyniku którego pracownicy trafili do szpitala” – opowiada Carlson.

“Wypadki zdarzają się na stanowiskach pracy, oczywiście … mamy do czynienia z wieloma wypadkami przy pracy w zakładach przetwórstwa żywności, podczas gdy prezydent ostrzega nas przed niedoborem żywności” – zauważył popularny dziennikarz telewizyjny.

Według szacunków zamieszczonych na Twitterze, na przestrzeni ostatnich 12 miesiecy, w USA, uszkodzonych lub zniszczonych zostało około 20 zakładów spożywczych. Zjawisko to miało początek mniej więcej w tym samym czasie, kiedy awarie łańcucha dostaw zaczęły już nękać zaopatrzenie w żywność w USA.

Należy przypomnieć, że obecnie, Bill Gates jest największym właścicielem ziemskim w Ameryce, a zatem – z całym prawdopodobieństwem –  uprawy w tym kraju staną się przedmiotem jego inwestycji w biotechnologię CRISPR w celu stworzenia żywności GMO, którą Gates planuje nas karmić w przyszłości. Zauważmy także w tym miejscu, upór i typowe –  wielomilionowe inwestycje w promowanie syntetycznego mięsa przez firmę Windows Man.

Jak wiadomo, Bill Gates przygotowuje Wielki Reset Żywnościowy. W międzyczasie, fabryki dawnego przemysłu spożywczego palą się.

Udostępnij

JAK POWSTANIE ”WIELKI GŁÓD” – DZIWNE POŻARY FABRYK ŻYWIENIOWYCH W USA

Globalna Świadomość28 maja 20226 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykuł”GLOBALNY TRAKTAT ZDROWOTNY” – JAK WHO PRZEJMUJĘ KONTROLĘ NAD KRAJAMI, KTÓRE PODPISAŁY ”CYROGRAF”Następny artykułWOJNA WŁADZY Z POLSKIM NARODEM –

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

EUROPA ŚPI ! ZOBACZ JAK JAPONIA WALCZY Z TYRANICZNYM 'TRAKTATEM PANDEMICZNYM’ ’100 RAZY ŚMIERTELNIEJSZA NIŻ COVID-19′ – NOWA PANDEMIA W

Ostatnie wpisy

TAJNY KOD BIBLII – CZYM NAPRAWDĘ JEST SZYSZYNKA ? DLACZEGO WSZYSTKIE PRZEPOWIEDNIE I AGENDA ELIT WSKAZUJE NA 2030 ROK ?

Kategorie

AGENDA 2030 (259) Alternatywna historia świata (185) Bez kategorii (17) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • JAK POWSTANIE ”WIELKI GŁÓD” – DZIWNE POŻARY FABRYK ŻYWIENIOWYCH W USA
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?