Otwórz oczy

NIE ŻYJE MICHAŁ ŻULIKOWSKI – KTO USUWA LUDZI NIEWYGODNYCH DLA SYSTEMU ?

NIE ŻYJE MICHAŁ ŻULIKOWSKI – KTO USUWA LUDZI NIEWYGODNYCH DLA SYSTEMU ?

Dziennikarstwo prasowe było zawsze podstawowym źródłem rzeczywistej informacji. W mediach, w których króluje postprawda, opinie uchodzą za fakty, a fakty sprowadza się do roli opinii, wszystko można podważyć, a prawda niewiele różni się od wyobrażenia. Stanowi IV władzę, swoiste długie ramię społeczeństwa, które nawet gdy nie jest tego świadome i łyka kłamstwa, tak naprawdę łaknie prawdy.

W 2020 roku dowiedzielismy się, że nana i ceniona dziennikarka Ewa Żarska nie żyje. Informację o śmierci kobiety jako pierwszy podał portal Polsat News na swojej stronie internetowej. Śmierć nastąpiła w nocy z 16 na 17 kwietnia. – Niestety Ewa Żarska nie żyje. W chwili śmieci była w swoim mieszkaniu. Tam znaleziono ciało – potwierdził Krzysztof Kopania, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Łodzi. Policja bada okoliczności śmierci dziennikarki. Gazeta informuje, że wiele wskazuje na to, iż Żarska popełniła samobójstwo…ale czy na pewno?

Dr Hałat od 18 kwietnia 1991 do 20 listopada 1993 pełnił funkcję podsekretarza stanu w Ministerstwie Zdrowia i głównego inspektora sanitarnego. W 2021 został jednym z liderów ruchu Polska Jest Jedna, sprzeciwiającego się obowiązkowym szczepieniom przeciw wirusowi SARS-CoV-2 oraz tzw. “segregacji sanitarnej”.

Jeśli dokonasz zakupów z powyższego linka wesprzesz naszą działalność 😉

Uznawał żywność modyfikowaną genetycznie za „współczesną broń masowego rażenia, sprzyjającą rozwojowi infekcji, nowotworów oraz odporności bakterii”. W kwietniu 2020 w czasie pandemii COVID-19 sformułował zarzuty pod adresem Światowej Organizacji Zdrowia (WHO).

Twierdził, że zajmuje się „głównie swoimi sprawami, a więc przede wszystkim promowaniem kultury LGBT czy też tzw. genderyzmu, zamiast właśnie tym, z czego żyć powinna, a więc zwalczaniem chorób zakaźnych”. Dyrektora generalnego WHO, Tedrosa Adhanoma Ghebreyesusa, nazwał „znanym z przeszłości terrorystą etiopskim”. Zmarł w bardzo dziwnych okolicznościach w wieku 72 lat…

Pewnie też większość z was wie, że Michał Żulikowski z kanału Nwk24 nie żyje. Od środy był poszukiwany po tym jak znaleziono jego otwarty samochód przy drodze, ale już bez niego. Jechał na sprawę sądową przeciwko Bednarzowi i myślę że mogli sprawić że z jakiegoś powodu zatrzymał się na poboczu i tam doszło to uprowadzenia.

Nawet lekkie puknięcie zderzakiem i już jest pretekst do zjechania na bok. Poruszał wiele tematów, w tym ten który jest mi bardzo bliski, kłamstwa na temat fundamentu naszej egzystencji, czyli tego gdzie żyjemy (Ziemia kula). Zdekonspirował Olszańskiego, Brauna i Bednarza, systemowców udających opozycje i tym mógł podpaść.

Nacisnął na odcisk wielu podstawionym ludziom, a ponadto miał też przynajmniej jednego obok siebie, który akurat wiedział kiedy trzeba sie wycofać z obecności na jego kanale – Istota. To tylko pokazuje jak niebezpieczne potrafi być kopanie w głąb króliczej nory, a już zwłaszcza kiedy mierzymy się z tak bardzo kryminalnymi i zwyrodniałymi ludźmi.

Czy w Polsce przybywa dziennikarzy „samobójców”?

Poniżej znajdziesz link do naszej grupy na cukor.pl wystarczy, że się zarejestrujesz i możesz działać. Tak więc zapraszamy wszystkich do budowy ,nowej społeczności, która nie podlega cenzurze !;)

https://cukor.pl/kategorie-pytan/globalna-wiedza/

Wpadaj też na nasze inne media na fb, telegramie youtube i rumble!

https://www.facebook.com/globalna.info

https://www.facebook.com/Altermajk/?ref=pages_you_manage

https://t.me/globalnainfo

https://www.youtube.com/channel/UCJrk4aE4N5I0NcyRvgDA2BA

https://rumble.com/c/RESETOWIEC

Udostępnij

2 komentarze

  1. I am currently writing a paper and a bug appeared in the paper. I found what I wanted from your article. Thank you very much. Your article gave me a lot of inspiration. But hope you can explain your point in more detail because I have some questions, thank you. 20bet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

NIE ŻYJE MICHAŁ ŻULIKOWSKI – KTO USUWA LUDZI NIEWYGODNYCH DLA SYSTEMU ?

Globalna Świadomość24 sierpnia 20226 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułDOŚĆ CENZURY NA YOUTUBE – PRZECHODZIMY NA RUMBLENastępny artykułDLACZEGO MASONI NAJPIERW OSTRZEGAJĄ LUDZKOŚĆ PRZED TYM CO MA SIĘ WYDARZYĆ?

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

KRÓLOWA ŚWIATOWYCH SATANISTEK AMBASADOREM U-KRAINY CO TAK NAPRAWDĘ WYDARZYŁO ŚIE W WUHAN W 2019 ROKU ? DLACZEGO CYWILIZACJE UPADAJĄ –

2 komentarze

.comments-title

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz * Nazwa * E-mail * Witryna internetowa Zapisz moje

Ostatnie wpisy

DLACZEGO KRÓLOWIE BYLI ”WIELCY” – LISTA PRZEDRESETOWYCH WŁADCÓW ŚWIATA ŻYJĄCYCH PO 200 LAT ! KRÓLOWA ŚWIATOWYCH SATANISTEK AMBASADOREM U-KRAINY NEO

Kategorie

AGENDA 2030 (183) Alternatywna historia świata (173) Bez kategorii (6) Czarna Szlachta (12) extra-terrestrial (177) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • NIE ŻYJE MICHAŁ ŻULIKOWSKI – KTO USUWA LUDZI NIEWYGODNYCH DLA SYSTEMU ?
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • 2 komentarze
  • Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?