Przekraczając Rubikon

TAJEMNICE CERN – OKULTYSTYCZNE RYTUAŁY I PROJEKT L.U.C.I.F.E.R

TAJEMNICE CERN – OKULTYSTYCZNE RYTUAŁY I PROJEKT L.U.C.I.F.E.R

Żyjemy we Wszechświecie, który jest tak bardzo złożonym tworem, że jeśli potrafimy, chociaż przez chwilę uchwycić jego niektóre mechanizmy to prawdopodobnie wiele osób wówczas wzruszy się na myśl o jego cudownym pięknie.

Obecnie nauka ledwie zaczyna zarysowywać naturę rzeczywistości, a mimo to jej odkrycia są bardziej szokujące, niż mogliśmy sobie wyobrazić. Dowody tak zwanego splątania kwantowegozjednoczonego pola świadomości, darmowej energii, nadludzkich zdolności, osobliwości, równoległych wszechświatów i alternatywnych rzeczywistości. To się już dzieje.

Wszystko to jest tak zadziwiające, że nigdy byście nie przypuszczali, że dziecko może to wszystko w znacznym stopniu pojąć i zrozumieć. Ale może właśnie, żyjemy w tak dużym absurdzie, że potrzebujemy dziecka, kogoś, kto jest na tyle odważny i nie przeprogramowany przez współczesny matrix, by potrafić myśleć obiektywnie o szalonych pomysłach i teoriach, ponieważ większość świata, w którym żyjemy, została zbudowana na takich właśnie tykających bombach.

Max Laughlin to nie byle jaki dzieciak. To prawdopodobnie najmądrzejszy dzieciak na świecie. Kiedy miał zaledwie 13 lat, wynalazł urządzenie darmowej energii, coś, co mogłoby potencjalnie zasilić cały świat za darmo. Zasłynął na całym świecie dzięki swoim genialnym pomysłom i punktom widzenia na interesujące tematy, takie jak natura Wszechświata i alternatywne rzeczywistości. Max Laughlin to dla wielu przyszły Albert Einstein i Nikola Tesla w jednej osobie.

Ale teraz ma on teorię, że Wielki Zderzacz Hadronów w CERN zniszczy nasz Wszechświat. Dojdzie do sytuacji, w której światy równoległe nałożą się na siebie w wyniku, czego dojdzie do utworzenia całkowicie nowego tworu. Czy ta teoria, hipoteza, ma faktycznie jakieś przełożenie na rzeczywistość? Z pewnością Wielki Zderzacz Hadronów w CERN to urządzenie skrajnie niebezpieczne, mogące wytworzyć czarną dziurę, która pochłonie całą planetę. Tak przynajmniej uważają niektórzy naukowcy. Co jeszcze możemy napisać o tym naukowym urządzeniu, które de facto wkracza również na płaszczyznę magii a nawet religii?

Otóż większa część CERN położona została na terytorium Saint Genis Pouilly. W czasach Imperium Rzymskiego zwanego ApolliacumNazwa ta nie była przypadkowa, ponieważ całe miasto jak i świątynia zostały wybudowane ku chwale ApollyonaNazwy zamienne dla Apollyona to Shiva oraz Horus. A zatem, dokładnie, tę samą lokalizację, co dzisiejsze CERN w przeszłości posiadało miasto, poświęcone Bogowi destrukcji i ponownego stworzenia.

Ważnym atrybutem Apollyona jest nieustanne dążenie do zniszczenia wszechświata, tak by na jego gruzach stworzyć coś zupełnie innego. Ważnym jest również informacja zawarta w zwojach z Qumran, które wspominają mściwego demona o niebiańskim imieniu Lucyfer, który podając się za Apollyona zwodził starożytne cywilizacje. A zatem, co już wiemy? Europejska Organizacja Badań Jądrowych CERN powstała na terytorium starożytnego miasta, którego mieszkańcy czcili boga zniszczenia i destrukcji.

I dano mu klucz od studni czeluści, i otworzył studnię czeluści, mając nad sobą króla, Anioła Czeluści. Imię jego po hebrajsku Abaddon, w języku greckim Apollyon.”

Apokalipsa Świętego Jana.

Jakie możemy wyciągnąć wnioski? Studnia Czeluści, o której wspomina Biblia, została ściśle powiązana z bogiem zniszczenia Apollyonem. Z kolei miejsce starożytnej świątyni poświęconej temu bóstwu, według archeologów, znajduje się dokładnie w centrum CERN. Teraz przejdźmy do zagadkowego logo CERN. Jeżeli bliżej przyjrzymy się, wówczas zauważymy trzy szóstki. Przypadek, czy celowe działanie? Tak czy inaczej, oni tak właśnie zrobili.Interesujące jest również niepohamowane, oficjalne oddanie bóstwu o imieniu Shiva, czyli zamiennie Apollyon. Jest czymś naturalnym, iż nowo powstające firmy, czy te już istniejące, nie chcą być powiązane z religią. W przypadku CERN, tej największej w swoim rodzaju korporacji globu, jest zupełnie odwrotnie. Otóż bóstwem, które znajduje się na zewnątrz głównej siedziby jest wyżej wspomniane bóstwo ShivaNie chcemy być gołosłowni, dlatego pozwólcie, że zacytujemy słowa Dyrektora Zespołu Do Spraw Obliczeń Naukowych CERN.

Coś może się przedostać przez wymiarowe drzwi w Zderzaczu Hadronów LHC. I z tych drzwi może coś wydostać się na zewnątrz, lub my możemy coś przesłać.”

Sergio Bertolucci. Dyrektor Zespołu Do Spraw Obliczeń Naukowych CERN.

Podstawowym zadaniem CERN, przez ostatnie dziesięciolecia, było otwarcie portali czasoprzestrzennych. Posłużyć ma temu stworzenie miniaturowej czarnej dziury po przez zderzanie cząsteczek. Czarna dziura teoretycznie rozrywa czasoprzestrzeń a całe zjawisko trwa od kilku do kilkudziesięciu sekund. Ile osób słyszało o CERN? To szokujące, ale żyjemy w czasach, gdzie ogromna część społeczeństwa nawet nie ma świadomości, że taka organizacja istnieje i że jej celem, jest otwarcie portalu, przez który, jak przyznaje sam Dyrektor, nie wiemy, co może się przedostać.

Czy jest możliwe, że współczesna ludzkość posiada biblijny klucz do Studni Czeluści, z której mogą wydostać się demony, Nefilimowie czy jeszcze inne istoty i byty duchowe? Czy jest możliwe, że współczesna nauka rozwinęła się już do tego poziomu, iż jesteśmy w stanie otworzyć portal do innego wymiaru, jednak nie wiemy tak naprawdę, co tam jest? Istnieje film dokumentalny, który można znaleźć w internecie, a który został stworzony przez fizyków z CERN pod tytułem: Teoria Strun, Teoria Wszystkiego”.

W filmie tym, fizycy pracujący w CERN wypowiadają się, że mają zamiar otworzyć czarne dziury. Następnie spróbują znaleźć tak zwane grawitony, czyli cząsteczki, z których jak zakładają, zbudowana jest grawitacja. W czasie wcześniejszych eksperymentów, grawitony już się pojawiały, jednak szybko znikały. Fizycy uważają, że znikały one do równoległych wszechświatów. Obecnie, postarają się ponownie wytworzyć warunki do powstania grawitonów, a następnie prześledzić, dokąd one znikają.

A teraz coś z pogranicza zjawisk paranormalnych, otóż ci sami naukowcy dodają, że jeżeli grawitony przedostają się do światów równoległych, to mogą one być narzędziami, które możemy użyć, by wysłać, komunikat do innego wszechświata, typu ,,Jesteśmy tutaj, nawiążcie z nami kontakt.’’ Nie oszukujmy się, badacze w CERN zamierzają zweryfikować równoległe rzeczywistości.

Słowo Babilonia czy też Babel, można tłumaczyć jako bramę do nieba, tego typu tłumaczenie używane jest przez wielu teologów, a zatem, owe określenie nie odnosi się tylko i wyłącznie do wieży czy też schodów do nieba, lecz bardziej czegoś w rodzaju portalu do innej rzeczywistości. Fakty są takie, iż sądzimy, że żyjemy w trójwymiarowej rzeczywistości, którą dostrzegamy, natomiast czas jest czwartym wymiarem. Naukowcy są jednak pewni, że istnieją inne twory, nazywane światami równoległymi, membranowymi, całkowicie od nas oddzielonymi.

Z mroczną tajemnicą Wielkiego Zderzacza Hadronów LHC, wiąże się inne miejsce na naszej planecie, a jest nim góra Graham. Góra ta należy do Watykanu, znajduje się tam wielki teleskop na podczerwień o nawie L.U.C.I.F.E.RIndianie a konkretnie przedstawiciele plemienia Apachy pozwali Watykan oraz NASA i próbowali trzymać ich z dala od tego miejsca, ponieważ Indianie uważają, że góra Graham jest jedną z czterech najświętszych gór na świecie dla wszystkich plemion, ponieważ jest ona portalem, bramą.

A zatem, jest to strategiczna lokalizacja na naszej planecie, gdzie od tysiącleci różne byty pojawiały się i znikały w naszej rzeczywistości. W tym momencie łączą się liczne teorie spiskowe dotyczące góry Graham, projektu L.U.C.I.F.E.R. nadzorowanego przez Watykan, oraz ośrodka CERN. Otóż wszystko, co jest z wyżej wspomnianymi projektami powiązane, zostało stworzone w celu, po pierwsze obserwacji portali łączących różne światy, oraz wytworzenie takiego portalu. Dlaczego Watykan i NASA upatrzyli sobie akurat górę Graham?

Po co narażać się Indianom i użerać z pozwami sądowymi, których notabene jest coraz więcej? Jest przecież tyle innych gór z tą samą wysokością. Sam Gubernator stanu Arizona został zmuszony do opowiedzenia się za tym projektem, a jeden z naukowców Watykańskich pracujących na górze Graham powiedział, wprost że to miejsce zostało wybrane, ponieważ muszą obserwować coś zbliżającego się do Ziemi.

Mentalność wśród tych, którzy są na najwyższych szczeblach administracji watykańskiej i geopolityki, jednoznacznie ukazuje mi, że Ci ludzie doskonale wiedzą, co się dzieje w kosmosie i co się zbliża. A to, co się zbliża może mieć duże znaczenie w ciągu najbliższych pięciu, dziesięciu lat dla całej planety.”

Ojciec Malachi Martin. Emerytowany profesor Papieskiego Instytutu Biblijnego.

Istnieje wiele materiałów, które podsycają mroczne korzenie ośrodka CERN. Po pierwsze są to zdjęcia ukazujące rozmazane postacie, posiadające skrzydła i materializujące się w obrębie CERN. Wreszcie po drugie, nie dawno, świat obiegł amatorski film, nakręcony z ukrycia, który przedstawiał grupę ludzi w czarnych szatach i kapturach na głowie, którzy dokonali rytualnego mordu na terenie CERN, przed posągiem bóstwa Shiva. Oficjalne sprostowanie do tego filmu, wydało CERN tłumacząc, iż była to dziwna zabawa pracowników. Powstaje jednak pytanie, czy tego typu tłumaczenie jest przekonujące?W tym przypadku dzieje się coś wyjątkowego, otóż religia, świat duchowy i wszelkie odniesienia do czegoś niewidzialnego a jednak istniejącego, to wszystko łączy się ze światem nauki. W przypadku Studni Czeluści, Babilonu oraz możliwości istnienia równoległych rzeczywistości, religia idzie w parze z badaniami naukowymi oraz projektami naukowymi. To jednak nie wszystko, otóż wszystko podąża o kilka kroków dalej. Świat duchowy, pewnego rodzaju wiedza tajemna będąca magią, pradawnymi rytuałami ze znamionami okultyzmu, przekłada owe rytuały na tworzenie projektów naukowych, czego doskonałym przykładem jest projekt L.U.C.I.F.E.R. oraz Wielki Zderzacz Hadronów LHC.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

TAJEMNICE CERN – OKULTYSTYCZNE RYTUAŁY I PROJEKT L.U.C.I.F.E.R

Globalna Świadomość30 stycznia 20236 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułPOSTPANDEMICZNY ŚWIAT – CO POKAZAŁY NAM WYDARZENIA Z 2020 ROKU ?Następny artykułNARODZINY ANTYCHRYSTA – ”CZY ŻYJEMY W OSTATNIEJ GODZINIE”

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

DLACZEGO KRÓLOWIE BYLI ”WIELCY” – LISTA PRZEDRESETOWYCH WŁADCÓW ŚWIATA ŻYJĄCYCH PO 200 LAT ! CZY POŁOWA LUDZI NA ZIEMI NOSI

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz * Nazwa * E-mail * Witryna internetowa Zapisz moje

Ostatnie wpisy

KRÓLOWA SATANISTEK BĘDZIE ”RATOWAC DZIECI” W KRAINIE U ”CHOROBA X” – CZY WSZYSTKO PRZEBIEGNIE WEDŁUG ZNANEGO SCENARIUSZA ? MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE

Kategorie

AGENDA 2030 (185) Alternatywna historia świata (174) Bez kategorii (7) Czarna Szlachta (12) extra-terrestrial (178) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • TAJEMNICE CERN – OKULTYSTYCZNE RYTUAŁY I PROJEKT L.U.C.I.F.E.R
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?