AGENDA 2030

CO ELITY PLANUJĄ DLA NAS NA SZCZYCIE W DAVOS W 2024 ROKU ?

CO ELITY PLANUJĄ DLA NAS NA SZCZYCIE W DAVOS W 2024 ROKU ?

Mimo wszystko, podkreślam to raz jeszcze: mimo wszystko. Otóż „globalistom” którzy stoją za „kurtyną władzy”, mimo wszystko „coś” nie wyszło (w tej tak zwanej „pandemii”). Ludzie pokroju Klausa Schwaba, którzy w mojej opinii stanowią „łącznik” między wspomnianą grupą za „kurtyną władzy”, a nami, to jest społeczeństwem. Oczywiście należy pamiętać, że „ci” z za „kurtyny władzy” stanowią REALNĄ władzę, natomiast „marionetki” na politycznej scenie to w większości przypadków „ubezwłasnowolnieni” petenci.

I teraz możemy sobie pogratulować, gdyż ich „porażka” jest naszym „zwycięstwem”. Jeżeli „oni” coś tracą to oczywiście my jako społeczeństwo, jako narody tej ziemi, po prostu zyskujemy. Opór wielu ludzi, wielu instytucji był niczym piach w tryby maszyny wprowadzającej zniewolenie pod patronatem tak zwanej „pandemii”.

Liczne modlitwy, ofiary, wyrzeczenia, wspomogły nasz opór i przyniosły pozytywny rezultat. Nie zapominajmy o tym, gdyż to pokazuje, że możemy zwyciężyć, a już na pewno, nie stoimy na przegranej pozycji, a przynajmniej jeszcze nie nasze pokolenie (o przyszłe pokolenia walka będzie się jeszcze toczyć, już za czasów przyszłych pokoleń).

Szanowni Państwo, Klaus Schwab i Światowe Forum Ekonomiczne chcą „odbudować zaufanie” po tym jak od roku 2020 de facto szerzyli jedynie zniszczenie (na wielu płaszczyznach). Co to oznacza? Otóż to oznacza ni mniej ni więcej jak: „fazę liftingu” dla tak zwanego: „Wielkiego Resetu”. Dlaczego wspomniana faza jest obecnie potrzebna?

A no dlatego, że wielu ludzi przejrzało na oczy, a nagle zwiększająca się liczba przebudzonych jest „nagłym” utrudnieniem w procesie realizacji „jednego globalnego rządu” oraz „jednej globalnej religii” oraz „jednego globalnego systemu nauczania” i wreszcie „jednego globalnego systemu kontroli i nadzoru”.

Od „mrocznych” dni 2020 roku Klaus Schwab niestrudzenie uderza w bęben czegoś, co nazywa „Wielkim Resetem”, i ponad wszelką wątpliwość wiele już zostało „zresetowane” podczas tej tak zwanej „pandemii”Świat został zablokowany (lockdowny), gospodarki załamały się (wiele jeszcze przed nami, w tym możliwy krach ekonomiczny), ludzie zostali wystarczająco sterroryzowani i zastraszeni (psychika wielu osób uległa tak poważnym deformacjom, że do końca życia będą musieli już się z tym borykać).

Według strony internetowej Światowego Forum Ekonomicznego (WEF), tematy w tym roku będą dotyczyły: globalnego bezpieczeństwa, wykorzystania sztucznej inteligencji do przejęcia kontroli nad globalną gospodarką i bycia siłą napędową ucisku związanego ze zmianami klimatycznymi, którego wszyscy doświadczamy na co dzień. Wreszcie, co nie mniej ważne, rozpoczną przygotowania do „choroby X”, niesamowitego nowego następcy COVID-19. Spójrzcie na źródło:

Josef Mengele, znany jako „anioł śmierci” z Auschwitz, torturował swoimi demonicznymi eksperymentami „medycznymi” Żydów, Polaków i inne nacje. Mengele powiedział do sowich ofiar: „Im więcej wam robimy, tym mniej wydajecie się wierzyć, że to robimy”.

Oznacza to, że naziści odnieśli spory sukces w swojej kampanii kontrolowania ich umysłów, a także torturowania ich ciał. Wspominam o tym, ponieważ tak wiele z tego, co dzieje się z rąk Klausa Schwaba, Światowego Forum EkonomicznegoAgendy 2030 i tego wszystkiego, ma na celu uzyskanie nad nami mentalnej kontroliTo walka o twój umysł.

Globalni władcy” są niezadowoleni z tego, że wprowadzenie Nowego Porządku Świata trwa tak długo i planują zwiększyć presję. Spodziewaj się, że rok 2024 będzie kolejnym rokiem przejściowym, podobnie jak rok 2020. Wszystko, co mówią o zmianach klimatycznych, Agendzie 2030, zrównoważonym rozwoju, gospodarce lub czymkolwiek innym, jest starannie spreparowanym kłamstwem, które ma na celu oszukanie Cię.

Biblia pokazuje nam wszystkie te „scenariusze” i dokładnie kto za tym wszystkim stoi. Jeśli zaczerpniesz Prawdę z tej Księgi to będziesz dokładnie wiedział, co się dziejejak stawić temu opór i wreszcie jak ostać się w „czasie ucisku”, który nadchodzi.

Udostępnij

CO ELITY PLANUJĄ DLA NAS NA SZCZYCIE W DAVOS W 2024 ROKU ?

Globalna Świadomość12 stycznia 202412 stycznia 2024

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułCZY CHINY COŚ UKRYWAJĄ ? NOWY VIRUS O 100% ŚMIERTELNOŚCINastępny artykułAGENDA 2030 – CO DZIEJE SIĘ ZA KURTYNĄ OFICJANLYCH

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

LUDZIE NIE CHCĄ WOJNY !!! CO CHCĄ ZGOTOWAĆ NAM ELITY ? CYFROWE IDENTYFIKATORY NA CAŁYM ŚWIECIE ! NIE UCIEKNIESZ OD

Ostatnie wpisy

GŁÓD ADRENOCHROMU ! PRAWDZIWA CENA SŁAWY W HOLLYWOOD ! LUDZIE NIE CHCĄ WOJNY !!! CO CHCĄ ZGOTOWAĆ NAM ELITY ?

Kategorie

AGENDA 2030 (259) Alternatywna historia świata (185) Bez kategorii (16) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • CO ELITY PLANUJĄ DLA NAS NA SZCZYCIE W DAVOS W 2024 ROKU ?
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?