Ukryte na widoku

PRZED CZYM UCIEKAŁA ARMIA AMERYKAŃSKA W SYRII?

Według agenta Biura Służby Federalnej Dimitri Osmosowicza, 17 października 2019 r. Około 150 żołnierzy sił specjalnych Stanów Zjednoczonych oraz sztab doradców uciekło z kontrolowanego przez USA ośrodka wojskowego w syryjskim mieście Manbidż. Po otrzymaniu wiarygodnych doniesień o niezidentyfikowanych jednostkach zmierzających w ich kierunku.

Agent BSF twierdzi, że władze rosyjskie jako pierwsze odnotowały to dziwne zjawisko i  natychmiast poinformowały amerykanów o zbliżającym się niebezpieczeństwie, według doniesień horda niezidentyfikowanych istot pojawiła się, 50 km od Manbidż i kierowała się z zawrotną prędkością w kierunku amerykańskiego obozu wojskowego. Powstaje pytanie, kim lub czym były te istoty, skoro Rosjanie którzy nie tolerują obecności USA na terenie Syrii były w stanie poinformować o tym zjawisku swoich konkurentów?

Niepotwierdzony komunikat Białego Domu stwierdził, że prezydent Trump osobiście skontaktował się z gen. Richardem D. Clarke, dowódcą amerykańskiego dowództwa operacji specjalnych, polecając mu natychmiastową ewakuację całego personelu USA z Manbidż. Kiedy zakłopotany generał poprosił o wyjaśnienia, Trump rzekomo odpowiedział: „Nie kwestionuj mojego autorytetu. Jestem prezydentem Powiedz swoim ludziom, żeby jak najszybciej udali się helikopterów ewakuacyjnych’’.

Niedługo potem rezerwowe helikoptery ze 160. Pułku Lotnictwa Operacji Specjalnych, znanego jako ‘’Nocni Prześladowcy’’ rozpoczęły ewakuację sił lądowych. Inni uciekli Hummerami lub innymi pojazdami wojskowymi. W ciągu 30 minut od rozkazu Trumpa do generała Clarke’a obóz był całkowicie opuszczony.

Operator sił specjalnych twierdził, że widział w oddali „masywną, wirującą burzę piaskową w odległości 15 km istoty te zatrzymały się i nagle zniknęły” – powiedział Osmosowicz.

Zapytany, dlaczego obcy zaprzestali pościgu lub nie tylko wkroczyli do obozu, Osmosowicz powiedział: „Obcy są kapryśni i nieprzewidywalni. Za każdym razem, gdy myślimy, że je rozumiemy, robią coś nowego”.

Następnego dnia ekipa telewizyjna RT odwiedziła teren. Materiał wideo sugeruje, że siły amerykańskie pospiesznie się wycofały, ponieważ pozostawili po sobie broń, sprzęt, meble, przedmioty osobiste, niedokończone kolacje, a nawet zwierzęta domowe. Porzucony pies i pręgowany kot przywitali zespół RT. Aida Almasi, arabska korespondentka RT, powiedziała: „Amerykańskie wojsko uciekło w pośpiechu, jak by od tego zależało ich życie”.

Czy byli to pradawni Annunaki, którzy bronili dostępów do swoich terenów i tajemnic?

Zapraszamy do komentowania i dyskusji na naszym fb😉

Źródło:

2 komentarze

 • Jacek

  Mój natchniony tekst sprzed kilku lat: Jaka jest dziś sytuacja ?

  Ludzkość wciąż jęczy w niewoli Imperium Oriona, które szczuje Człowieka przeciw Człowiekowi – ustrój przeciw ustrojowi – religię przeciw religii – system przeciw systemowi !!! I to działa – Ludzie ze sobą walczą często jak Demony. W 4-tym wymiarze tkwi Okupant – Gady – Wąż Starodawny – służą wciąż swemu Panu Lucyferowi – uwielbiają żywić się ludzkim mięsem – stąd w wielu kulturach składano ofiary z Ludzi – nawet Żydzi składali ofiary Molochowi z pierworodnych – czego oduczył Ich Mojżesz !!! Dziś Iluminaci – Kabała tak czynią – Demony w Ludzkim Ciele !!! Dlatego Ziemianie zrozumcie – że sami dla Siebie wrogami nie jesteśmy – ten Wróg kryje się w wyższym cielesnym wymiarze !!! Co robi oprócz szczucia Ludzi przeciw sobie i niszczenia krajów np. kryzysami !!! Otóż rozesłał Wici – u boku ma zniewolonych Szaraków. Z głębin kosmosu przybywają Nefelin – giganci jak trole o wymiarach 6-8 m – nadzorcy niewolników – trzema statkami w liczbie 36 milionów. Nordycy zdradzieckie rasy ludzkie. Plejadiańscy Renegaci – którzy będąc Elfami stali się Orkami – bo wpadli w sidła Ciemności !!! Kto jeszcze ? – wiedzą Ci co to szczegółowo badają !!! Ja też rozsyłam Wici !!! Do Was – już pojmujecie ? Do Świata podziemnego – Szambali – do Ludów żyjących w Pokoju od tysięcy lat, które przetrwały liczne zagłady Cywilizacji Ludzkich !!! Wiedzą już, że jeśli chcemy ocalić Ziemię – nasz Dom-Ojczyznę i dziedzinę naszą muszą podjąć walkę o ocalenie Ziemi !!!? Przybył Ra – pół Człowiek pół Gad – zawsze wierny – twórca 10 przykazań – kiedyś wcielony dobry Faraon, który miłością i mądrością zbudował potęgę Egiptu – ale przyszli źli faraonowie i wszystko zepsuli – nawet śmierć męczeńska Ozyrysa i Horusa, którzy stali się dla Uciśnionych Bramą do Nieba nie zakończyła czasów Ciemności w Egipcie – i Egipt padł !!! Stąd Ra stanął po mojej stronie i pomógł !!! Gdy zejdą na Ziemię będą potrzebować jeść – tak ja i my również mięso zwierzęce. I wciąż ślę Wici do Federacji Galaktycznej – Oni z całą swoją flotą okrętów są w Światłości – czyli w starym Niebie chronionym przez Ogień Niebieski, który Ich przepuszcza bo są dobrzy – a nigdy nie przepuszcza tych złych !!! Jest to taki stan w którym zarówno ciało jak i rzeczy się nie zużywają – są Nieśmiertelne !!! Dlatego osobiście bardzo się Im nie dziwię bo schodząc tu staną się śmiertelni !!! Są piękni jak Elfy – różnorodni – każdy zupełnie niepowtarzalny pod względem wyglądu, charakteru, światopoglądu – cudowna i niesamowita różnorodność. Gdy Ich ujrzycie zrozumiecie co znaczy, że Bóg nie chce aby jakaś jedna religia zawojowała cały Świat !!! Będą się żywić jarzynami i owocami !!! Potrzebujemy więc produkować bardzo zdrową żywność na Ich przybycie !!! Na Ziemi jest wielu wcielonych Buddów, jest Kryszna – Sai Baba, jest wielu w wielu kulturach – działają już lub nie !!! Czekam na przebudzenie Gabriela – Mahometa !!! Czekam i na Wasze przebudzenie !!! Słuchajcie !!!?

  Jakie potęgi i technologie staną naprzeciw siebie by bronić Ziemi nie wiem – na pewno przekraczające nasze wyobrażenie !!!

  Mieczysław Jacek Skiba Nawiąże tu do Apokalipsy św. Jana, którą moim zdaniem dyktowały w większości Ciemne siły w zakresie dotyczącym ucisków, wojen, holokaustów, cierpień – a jedynie ziarna prawdy zdołały się przekraść do tego ‘Objawienia’. Takim ziarnem Prawdy może być końcówka Apokalipsy opisująca Nowe Stworzenie – Jeruzalem niebiańskie Ap21,22. Moim zdaniem ‘Miasto Święte – Jeruzalem Nowe … zstępujące z nieba od Boga’ to są właśnie bazy i statki Federacji Galaktycznej oraz grupy Ra wyłaniające się w naszym wymiarze 3-cim z wymiaru 6-tego ze Światłości Wiekuistej. Ja znam realia 6-tego wymiaru – i dość dobrze poznałem realia naszego Świata boleści 3-ciego wymiaru. Mam więc porównanie. I to rozwiązanie z tym przekazem jest moim zdaniem jak najbardziej kompatybilne. Pomyślcie o tym gdy ucisk narośnie do tego stopnia, że trudno go już będzie znieść !?

  Z fb http://firstcontact.world/main.html
  http://chomikuj.pl/mjacek2013/Dokumenty [tu są aktualne materiały, trzeba się zalogować aby pobrać za darmo], http://www.przeslanie.com – moja strona, http://jacek2016.blog.pl – mój blog, https://plus.google.com/u/0/108181152670139080095 – Google+
  Małgorzata Kołczykowska niesamowite

  Barbara Rzepa-Leichsenring Jacku, czy znasz wypowiedzi Olega Trehlebova, który twierdzi, że niebańskie Jeruzalem jest krystalicznym statkiem , olbrzymią bazą przeznaczoną tylko dla izraelitów ..itp?

  Mieczysław Jacek Skiba Ashtar dowódca floty Federacji Galaktycznej w jednym z przekazów wspominał o bazie kosmicznej nazywanej ‘Niebiańskie Jeruzalem’ – dokładnie tak jest powiedziane w końcówce Apokalipsy, co ciekawe – i ta baza przybywa od Boga i Jego Tronu – to by się zgadzało bo bazy te są obecnie w 6-tym wymiarze w Światłości Wiekuistej tzw starym niebie lub tzw 6-tym wymiarze/gęstości. Ale żeby to miała być baza tylko dla Izraelitów to moim zdaniem duże nadużycie i znów zwodnicze myślenie, że ktoś jest wybrany, a ktoś inny nie jest. Ta Baza i inne gdy się pojawią w tym wymiarze to dla dobra całej Ludzkości !!! Oby jak najszybciej !?

 • Jacek

  Według Stanisława Milewskiego Gady przegrały bitwę galaktyczną w sierpniu 2019. Teraz szaleją bo stopniowo tracą nas jako źródło swego pożywienia – tracą swój narkotyk = lusz.

  PS. Bitwa o Ziemię.
  Przyznam się, że do niedawna czarno widziałem naszą przyszłość, bo próby zniewolenia nas przybrały na sile i intensywności. Ja sam leczony psychotropami straciłem wewnętrzne widzenie, i czuję się zniszczony i zatruty. Ale są i inni widzący, którym otwarło się oko duszy i widzą. Jedni widzą, że portalem słońca naszego przybyła odsiecz dla nas. Inni widzą, że portalem na Syriuszu. Kilka lat temu gdy jeszcze więcej widziałem w widzeniu wewnętrznym ujrzałem różnorodność ras dobrych Kosmitów, którzy przebywali w wymiarze 6-tej gęstości w Światłości Wiekuistej. My żyjemy w 3-ciej gęstości w ciężkiej materii. Prosiłem ich o pomoc i wielu prosiło – aby uwolnić Ludzkość i Ziemię od sił Ciemności. Później psychotropy zniszczyły we mnie wszystko, w tym takie wewnętrzne widzenie, i odebrały mi zdrowie. Ale dzięki innym widzącym działającym w Internecie wiem, że te piękne siły Światłości zeszły w wymiar 5 – astral i w 4 – materii świetlistej i w sierpniu 2019 roku stoczyły zwycięską bitwę z siłami Ciemności. W bitwie wzięło udział 250 milionów Istot Światłości i 1,5 miliarda Istot po stronie Ciemności. Na szczęście Istoty Światłości miały przewagę technologiczną i mimo wielu strat bitwę wygrano. Teraz oczyszczają ten sektor galaktyki z Ciemnych sił. Zejdą i na Ziemię w 3-cią gęstość aby nas i tu uwolnić od Ciemnych sił, które nas jeszcze zniewalają władzą, prawem, pieniądzem i technologią. Będą leczyć, pomagać, nauczać jak żyć dobrze jako Wolna Istota Światła i Miłości.
  Czy w obliczu zagrożeń niewolą jakie na nas czyhają nie jest to prawdziwa dobra nowina ? Po 310 tysiącach lat doczekaliśmy się ponownej bitwy o Ziemię – tym razem wygranej przez siły Światłości. Chwała im za to poświęcenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *