Świat jest inny

GLOBALIŚCI CHCĄ WYKORZYSTAĆ KORONAWIRUSA W DĄŻENIU DO ŚWIATOWEGO RZĄDU NWO.

Kiedy zrozumiesz globalistyczny sposób myślenia, to prawie wszystko, co oni robią, staje się raczej mechaniczne i przewidywalne. Nie powinno dziwić, że Światowa Organizacja Zdrowia (WHO), oddział Organizacji Narodów Zjednoczonych, była tak agresywna w cheerleadingu dla chińskiego rządu i jego reakcji na wybuch koronawirusa. W końcu komunistyczny model państwa inwigilacji w Chinach jest testem beta tego rodzaju centralizacji, jakiej ONZ chce dla całej planety.

Z pewnością nie zamierzają wskazywać, że to totalitarny system Chin pozwolił na rozprzestrzenienie się epidemii od samego początku.
Nawet teraz Xi Jinping próbuje przepisać historię, twierdząc, że był szybki w reagowaniu na kryzys ponad miesiąc wcześniej. Kłamstwo, że koronawirus zmutował naturalnie na rynku żywności i zwierząt w Wuhan, nadal jest rozpowszechniane przez media głównego nurtu, chociaż nie ma dowodów na poparcie tego twierdzenia.

GLOBALNA WIOSKA STANU WOJENNEGO.

A Chiny wciąż uwalniają sfałszowane liczby zgonów i infekcji, podczas gdy mają ponad 600 milionów ludzi pod kontrolą stanu wojennego, a ich krematoria nadal wypompowują opary zmarłych 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Odważni pracownicy służby zdrowia, tacy jak Li Wenliang, którzy zostali ukarani przez rząd za ostrzeżenie o wirusie w grudniu, zginęli podczas próby walki ze scentralizowanym potworem tylko po to, by zdobyć ważne informacje dla świata, ale to się nigdy nie zdarzyło, prawda? 
Nigdy nie usłyszysz, jak ONZ chwali wysiłki Li Wenlianga; chcą, aby jego imię zniknęło w głębi dziury pamięci tak samo jak chiński rząd.
Rozwijająca się narracja jest dobrze znana – lokalni urzędnicy „zdławili” reakcję na wybuch epidemii, podczas gdy scentralizowane kierownictwo krajowe przywróciło właściwe tempo dzięki ekstremalnym środkom kontroli, które przekształciły prowincję Hubei w istny obóz internowania.

Nie zwracaj też uwagi na to, że strefa zero na początku wybuchu epidemii znajduje się tuż obok największego Laboratorium do badania Zagrożeń Biologicznych 4 poziomu w Azji, ponieważ dzięki temu stałbyś się wyznawcą „teoretykiem spisku”.

Przesłanie wbijane do świadomości publicznej jest jasne: „Zamknij się i zaakceptuj, że centralizacja działa”. Nawet gdy zawodzi żałośnie, wciąż stanowi odpowiedź na wszystkie nasze problemy. Wszystko, co musimy zrobić, to „trochę dostosować” zapis historyczny za każdym razem, gdy system się psuje, a następnie wprowadzić w odpowiedzi WIĘCEJ centralizacji.

Innymi słowy, jeśli współzależna i drakońska odgórna struktura państwa globalistycznego prowadzi do kryzysu, dzieje się tak dlatego, że nie był on scentralizowany w zupełności.

Finansowy faszystowski system bankowości centralnej i oligarchii korporacyjnej prowadzi do socjalistycznego państwa opiekuńczego, a socjalistyczne państwo opiekuńcze prowadzi do stanu nadzoru, państwo nadzoru prowadzi do stanu wojennego, a stan wojenny prowadzi do pełnego globalnego zarządzania ; niekończące się imperium elitarne.
Niepowodzenia centralizacji spowodowały wiele problemów na długo zanim doprowadziło to do potencjalnej pandemii.

Pandemia po prostu wyjaśnia problem. Na przykład załamanie w globalnym łańcuchu dostaw staje się z dnia na dzień coraz większym zagrożeniem. Baltic Dry Index, miara stawek wysyłki, a także globalnego popytu na towary, zasadniczo się załamał.  
To powinien być pierwszy znak ostrzegawczy, że łańcuch dostaw ma kłopoty, ale główny nurt nie zwraca uwagi na fundamenty, tylko na giełdy. Wejdź do Apple, jednej z największych firm na świecie, która porzuciła swoje prognozy na 2020 r. I ostatecznie przyznała, że ​​zamknięcie chińskich fabryk może być tylko problemem.

Niektórzy ludzie szydzą sarkastycznie z powodu tego problemu, mówiąc: „Och nie, co zrobimy bez iPhone’ów …?”. Nie rozumieją szerszych implikacji. Jeśli produkcja Apple spada ze względu na zakłócenia łańcucha dostaw, jest to sygnał, że wiele firm i większość gospodarki również spada ze względu na zakłócenia łańcucha dostaw. Nie chodzi o iPhone’y, chodzi o większy obraz.

Globalizm doprowadził do współzależnych gospodarek i państw narodowych, które nie mają już zwolnień w produkcji. Jesteśmy zmuszeni polegać na centrach produkcyjnych po drugiej stronie świata w przypadku większości naszych towarów.
Kiedy Chiny się zamykają, gospodarka USA traci prawie 20% łańcucha dostaw. Kiedy Japonia, Singapur, Tajwan, Hongkong i Wietnam zostaną wyłączone z wirusa, możesz dodać kolejne 10% do 15%. Detaliści w USA reprezentują około 70% PKB. Odciąć łańcuch dostaw w Azji, a detaliści tracą szeroką gamę towarów do sprzedania.

W końcu gospodarka USA również się wyłącza, nawet jeśli wirus nigdy się tutaj nie rozprzestrzenia. Niektórzy twierdzą, że i tak nie potrzebujemy wszystkich „tanich badziewnych śmieci” z Azji, a ta sytuacja jest „dobra”. Przepraszam, że wam to łamie, ale gospodarka Ameryki opiera się na sprzedaży taniego plastiku.
Walmart jest w końcu największym pracodawcą w USA i na świecie. Dobry czy zły, nasz system gospodarczy jest tak zglobalizowany, że upadek chińskich domino w końcu powali nasze własne domino.

PROGNOZY I PRZEWIDYWANIA JUŻ MIAŁY MIEJSCE.

Ale kiedy nastąpi ta katastrofa i wiele gospodarek narodowych cierpi z powodu wymuszonej integracji globalistów, zgadnij, co będzie dalej? Globaliści przybędą na naszą „ratunek” z jeszcze większą centralizacją. To był ich program przez cały czas.

Wiele osób w ruchu wolności ma teraz świadomość symulacji Event 201, gry wojennej prowadzonej przez globalistów w Fundacji Billa i Melindy Gatesów oraz Światowego Forum Ekonomicznego w sprawie „teoretycznej” pandemii koronawirusa, która zabija 65 milionów ludzi. 
Ta symulacja odbyła się zaledwie kilka miesięcy przed tym, jak prawdziwa rzecz wybuchła w Chinach w grudniu. Ale hej, może to wszystko jest niesamowity zbieg okoliczności. 

Tym bardziej niepokojące jest rozwiązanie przedstawione na końcu Eventu 201 – stworzenie scentralizowanego globalnego organu finansowego, który zarządzałby międzynarodową reakcją na wybuch epidemii.

Czy to nie zadziwiające, jak wydaje się, że każda poważna katastrofa spowodowana globalizmem prowadzi do większej globalizacji? Można się zastanawiać, czy niektóre z tych zdarzeń zostały wywołane przez niekompetencję, czy też zostały celowo zaprojektowane. 
Przynajmniej wydarzenia kryzysowe mogły rujnować niesprawdzone przez organizacje takie jak WHO, ponieważ nadal odpisują koronawirusa jako problem, który jest „dobrze kontrolowany” przez chiński rząd, który spowodował, że rozprzestrzenił się w pierwszym miejsce.

CO BĘDZIE DALEJ?

Najlepszym scenariuszem jest to, że świat zachodni jest w większości nienaruszony przez samego wirusa, ale ekonomiczny łańcuch dostaw cierpi z powodu poważnych niepowodzeń. Globalna gospodarka, która już w ubiegłym roku załamała się z powodu historycznego poziomu zadłużenia przedsiębiorstw i konsumentów, nie mówiąc już o słabnącym eksporcie i frachcie, jest w końcu przełamana. 
Olbrzymi Everything Bubble, napędzany dekadą inflacyjnych bodźców banku centralnego, imploduje. Rządy reagują środkami totalitarnymi w imię „ochrony społeczeństwa”.

Globalistyczne instytucje, takie jak MFW, wkraczają i sugerują, że słabe krajowe systemy monetarne podlegają zarządzaniu koszykiem Specjalnych Praw Ciągnienia w celu złagodzenia kryzysu zadłużenia. Zasadniczo jest to pierwszy krok do globalnego zarządzania.
W najgorszym przypadku wirus rozprzestrzenia się w USA i Europie, a rządy reagują w ten sam sposób, co rząd Chin; stan wojenny i pełna kultura obozu koncentracyjnego. Doprowadziłoby to do wojny domowej w USA, ponieważ Ameryka jest uzbrojona, a wielu ludzi zastrzeli każdego, kto spróbuje go umieścić w obozach kwarantanny. Europa nie ma takich szans.

Następnie zakład sugeruje usunięcie papierowych pieniędzy z systemu, ponieważ jest on rozprzestrzeniaczem wirusów. Chiny już teraz naciskają na to rozwiązanie. Magicznie znajdujemy się w społeczeństwie bezgotówkowym w ciągu roku lub dwóch; tego globaliści domagają się od lat. Wszystko staje się cyfrowe, a tym samym nawet lokalne gospodarki stają się całkowicie scentralizowane wraz ze śmiercią handlu prywatnego.

Ponownie może to być wydarzenie inżynieryjne lub po prostu globaliści wykorzystują naturalny wybuch epidemii. Tak czy inaczej, nie pozwolą zmarnować dobrego kryzysu. To, czy odniesie sukces, zależy od kilku czynników, ale przede wszystkim od nas.

Ile osób zrozumie, że centralizacja jest odpowiedzią na nasze problemy? Ile osób zda sobie sprawę, że centralizacja jest przyczyną wszystkich naszych problemów? A ilu ludzi będzie walczyć, aby zapobiec ostatecznej centralizacji w ramach psychopatycznego kultu globalistów?

Epidemia wirusów stanowi poważne zagrożenie dla nas wszystkich, ale jeszcze większym zagrożeniem jest rzekome lekarstwo. Wymieniamy naszą wolność gospodarczą i społeczną w imię zatrzymania koronawirusa? Bez względu na to czy jest to śmiertelny błąd, sytuacja nie jest tego warta.

Ostatnie wpisy

Kategorie

GLOBALIŚCI CHCĄ WYKORZYSTAĆ KORONAWIRUSA W DĄŻENIU DO ŚWIATOWEGO RZĄDU NWO.

27 lutego 2020 / Możliwość komentowania GLOBALIŚCI CHCĄ WYKORZYSTAĆ KORONAWIRUSA W DĄŻENIU DO ŚWIATOWEGO RZĄDU NWO. została wyłączona

Może Ci się spodobać

TAJNA BROŃ, CZARNA MAGIA CZY TRUCIZNA – JAK ZGINĄŁ W POLSCE SUPER ŻOŁNIERZ MAX SPIERS ? 25 grudnia 2020

  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • GLOBALIŚCI CHCĄ WYKORZYSTAĆ KORONAWIRUSA W DĄŻENIU DO ŚWIATOWEGO RZĄDU NWO.
  • Może Ci się spodobać