Zdrowo i pozytywnie

CZĘSTOTLIWOŚCI SOLFEGGIO 741 HZ LECZĄCE Z WIRUSÓW, GRZYBÓW I BAKTERII.

CZĘSTOTLIWOŚCI SOLFEGGIO 741 HZ LECZĄCE Z WIRUSÓW, GRZYBÓW I BAKTERII.

Częstotliwość Solfeggio 741 Hz jest znana ze względu na swoje wspaniałe właściwości detoksykacji organizmu. Potrafi pozbyć się z naszych ciał oraz ich otoczenia wszelkich negatywnych elementów. Ta częstotliwość jest również pancerzem ochronnym przeciwko wszystkiemu, co negatywne, dzięki czemu otwiera do nas drogę wszystkiemu, co pozytywne. Możesz medytować z tą muzyką, słuchać jej do snu lub nawet podczas codziennych czynności, a pozwoli Ci uwolnić się od negatywnych wzorców myślowych i wyrzucić złe schematy z Twojej podświadomości.

Zapewne widziałeś lub przynajmniej słyszałeś o eksperymencie z kieliszkiem rozbijanym przez osobę wydającą bardzo wysoki głos. Dzieje się tak za sprawą fal dźwiękowych które oddziałując na szkło powoduje jego pęknięcie. Czy skoro fale dźwiękowe mają właściwości niszczące to mogą mieć też korzystne właściwości to nasz organizm ? Okazuję się, że tak, bowiem odpowiednie częstotliwości solfeżowe zwane też dźwiękami Solfeggio mają uzdrawiający wpływ na nasze ciało i umysł. 

Kiedy zrozumiemy, że my sami również działamy na określonej częstotliwości to zauważymy jak wielki wpływ ma na nas dźwięk i częstotliwości które nas otaczają. Fala dźwiękowa jest ruchem cząsteczek określonej częstotliwości i ma wielki wpływ na człowieka. Już w starożytności wierzono że święte częstotliwości solfeggio wpływają na regenerację DNA. Warto dodać, że informacje na temat częstotliwości solfeżowych były ukrywane i zniekształcane aby ludzie nie posiedli wiedzy odnośnie jej właściwości i tym samym nie mogli poszerzyć swojej świadomości.

PRZYKŁADY WYKORZYSTANIA DŹWIĘKÓW

Z powodu swoich właściwości, częstotliwości solfeżowe zostały zawarte w chorałach gregoriańskich. Gdy ludzie gromadzili się w świątyniach i słuchali tych chorałów, doznawali czegoś specjalnego. Duchowe uniesienie które towarzyszyło odsłuchowi właśnie tych częstotliwości kiedy ludzie byli poddani wibracją, powodowało, że było to dla nich specjalne przeżycie. Z pojęciem Solfeggio powiązane są również koncerty gongów i mis tybetańskich. Własnie częstotliwości wydobywające się pod wpływem uderzeń w te obiekty powodują naprawdę wielkie rzeczy w głowie i ciele. Obecne są różne reakcję – od płaczu po histeryczny śmiech i euforię.

LECZĄCE CZĘSTOTLIWOŚCI

Dla solfeggio mamy skalę częstotliwości które wpływają na nasz umysł, ciało, DNA i cały świat fizyczny który nas otacza. Podajemy je w hercach, a przedstawiają się one następująco:

 • 174 Hz – częstotliwość która pozwala uwolnić się od własnych lęków i traum. Pozwala również oczyścić swoją aurę częstotliwości i uśmierzyć ból.
 • 285 Hz – częstotliwość optymalnego zdrowia która leczy rany i wszelkie formy fizycznych dolegliwości. Przyśpiesza rozwój świadomości.
 • 396 Hz – częstotliwość która pozwala uwolnić się od strachu i poczucia winy które stoi na drodze do realizacji swoich celów. Wykazuje też działanie uziemiające. Umożliwia też zmianę złej energii w pozytywną. Idealnie nadaję się do słuchania podczas wykonywania czynności umysłowych ponieważ przyczynia się bardziej harmonijnej pracy.
 • 417 Hz – częstotliwość transformacji, która pozwala usunąć negatywne wpływy z przeszłości i rozpocząć nowe wezwania w naszym życiu bez oglądania się za siebie. Dzięki niej zaakceptujemy siebie i własne słabości. Dodaje też pewności siebie.
 • 528 Hz – jedna z najważniejszych częstotliwości która potrafi czynić cuda w naszym życiu. Naprawia DNA i dzięki temu zwiększa jasność umysłu i naszą kreatywność. Również dodaje pewności siebie oraz motywuje nas do zmian w życiu.
 • 639 Hz – częstotliwość relacji międzyludzkich. Pomocna w radzeniu sobie z problemami społecznymi. Pozwala na odnalezienie wspólnego języka z innymi ludźmi i poprawia z nimi relacje. Leczy “rany” powstałe w skutek nieprzyjemnych sytuacji z drugim człowiekiem (np. kłótnie, rozstanie) i pomaga w problemach z uzależnieniem emocjonalnym.
 • 741 Hz – częstotliwość budzenia intuicji. Pozwala też oczyścić ciało z toksyn i infekcji wirusowych oraz zmienić nawyki żywieniowe. Odpowiednia dla osób mało asertywnych – otwiera nas na wyrażanie własnej opinii i pobudza kreatywność.
 • 852 Hz – częstotliwość która pobudza siły wewnętrzne i samorealizacji. Znakomicie działa na sferę duchową człowieka. Pozwala odnaleźć swoje prawdziwe ja i sens życia.
 • 963 Hz – częstotliwość pobudzenia szyszynki (trzeciego oka), która ma kluczowe znaczenia dla naszego samopoczucia i zdrowia. Dźwięki w tej częstotliwości wskazane są osobom żyjącym w ciągłym stresie, mającym problem z bezsennością.

W każdej z tych częstotliwości z łatwością odnajdziemy wiele utworów muzycznych lub po porostu pojedyncze dźwięki. Możemy ich słuchać podczas codziennych czynności, nauki czy chwili relaksu. Polecamy też odsłuch podczas medytacji – wtedy częstotliwości solfeżowe mogą mięć największy wpływ na naszą pamięć i koncentrację.

Szczególnymi właściwościami odznacza się również częstotliwość 432 Hz, której nie obejmuje skala Solfeggio. Chociaż jej pozytywny wpływ na psychikę znany jest od stuleci, została zastąpiona w komercyjnym występowaniu przez 440 Hz

ZALEŻNOŚCI CZĘSTOTLIWOŚCI SOLFEŻOWYCH.

Kiedy zsumujemy cyfry każdej z częstotliwości otrzymamy powtarzające się trzy liczby: 12, 15, 18. Z kolei dodanie tych liczb da nam kolejno 3,6 i 9, czyli liczby stanowiące podstawę całej skali Solfeggio. Poniżej rozłożona każda częstotliwość:

 • 174 = 1+7+4= 12 =1+2=3
 • 285 = 2+8+5= 15 =1+5=6
 • 396 = 3+9+6= 18 =1+8=9
 • 417 = 4+1+7= 12 =1+2=3
 • 528 = 5+2+8= 15 =1+5=6
 • 639 = 6+3+9= 18 =1+8=9
 • 741 = 7+4+1= 12 =1+2=3
 • 852 = 8+5+2= 15 =1+5=6
 • 963 = 9+6+3= 18 =1+8=9

MUZYKOTERAPIA

Częstotliwości Solfeggio mogą brzmieć bardzo abstrakcyjnie. Wielu z nas słyszało natomiast o pojęciu muzykoterapii i nie neguje jego skuteczności. Geneza obu terminów jest jednak taka sama – drgania wywołane częstotliwościami. Istnieją badania w których wykazano, że częstotliwości mieszczące się w obrębie od 400 do 800 herców powodują na tyle szybkie drgania, że komórki nowotworowe ich nie wytrzymują i ulegają zniszczeniu po odpowiednim czasie w takich warunkach.

https://www.youtube.com/watch?v=j9Mzyf_B8rQ&feature=share&fbclid=IwAR2lLRY741gz6jH0jSKbXcC_ZGZkfl67hD2y5O4uq42vnw3sa-w8JmR_nas

Źródło:

https://www.mindvibrations.com/ancient-solfeggio-scale/

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CZĘSTOTLIWOŚCI SOLFEGGIO 741 HZ LECZĄCE Z WIRUSÓW, GRZYBÓW I BAKTERII.

Globalna Świadomość13 marca 20206 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułZIELONE DZIECI Z WOOLPIT.Następny artykułLATAJĄCE SPODKI TESLI I OBCE TECHNOLOGIE.

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

DIOKSYNY – ZABÓJCZA TRUCIZNA GLOBALISTÓW PRAWIE W KAŻDYM RODZAJU POŻYWIENIA GLOBALNA.INFO NA YOUTUBE DOŚĆ CENZURY NA YOUTUBE – PRZECHODZIMY NA

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz * Nazwa * E-mail * Witryna internetowa Zapisz moje

Ostatnie wpisy

PRAWDZIWE PRZYCZYNY PROTESTÓW – ”WOJNA Z ROLNIKAMI ” TO OSZUSTWO DEPOPULACYJNE FLUORESTENCYJNE WÓŁKNA WYCHODZĄ Z OSÓB PODDANYCH TERAPI GENOWEJ !

Kategorie

AGENDA 2030 (238) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (183) Filmoteka świadomych (32) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

 • CZĘSTOTLIWOŚCI SOLFEGGIO 741 HZ LECZĄCE Z WIRUSÓW, GRZYBÓW I BAKTERII.
 • Nawigacja wpisu
 • Globalna Świadomość
 • Podobne wpisy
 • Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi
 • Ostatnie wpisy
 • Kategorie
 • O czym myślisz?