Pedogate

OPERACJA ”SZTORM” – PODZIEMNA WOJNA AMERYKAŃSKIEJ ARMII Z SATANISTYCZNĄ KABAŁĄ

Z poufnych źródeł i wiadomości na oficjalnych stronach Qanon, o d 1 kwietnia trwa „Sztorm” kierowany przez samego prezydenta Trumpa, który przewodniczy trwającej operacji wojskowej o kryptonimie „Q” -Force

 Rozpoczęła się od dawna planowane działania militarne z fazą operacyjną w Nowym Jorku, i całych Stanach Zjednoczonych, oraz Europie i we Włoszech a także w innych krajach przeciwko satanistycznej kabale, pod dowództwem prezydenta Donalda Trumpa, mająca na celu uwolnienie tysiące dzieci , które zostały porwane przez pedo-satanistów, pozbawionych skrupułów ludzi, którzy ukrywają się w podziemnych tunelach i innych tajnych bazach”.

Te podziemne tunele w Nowym Jorku istnieją już od lat 30. XX wieku, obecnie jako nieczynne jednostki, w ostatnich latach dziesięcioleciach były używane do handlu dziećmi – podziemne, nieużywane tunele metra, port wysyłowy i stacja Grand Central. 

Podobno wszystko zostało udokumentowane podczas tajnych dochodzeń i operacji  wojskowych ,które mają na celu uwolnienie dzieci zamkniętych w klatkach i ciasnych podziemnych pomieszczeniach. Maluchy miały posłużyć do okultystycznych ceremonii i wszelkiego rodzaju nadużyć seksualnych.

Biały królik pedo-satanistów jest chemicznym symbolem adrenochromu, który ma kształt przypominający głowę i uszy królika

Królicza nora

Tunele nazywane są przez satanistów „króliczymi dziurami” , a biały królik , zawsze w żargonie dewiantów, reprezentuje właśnie pragnienie fizycznego pożądania dziecka . Tunele te obejmują duży obszar, który rozciąga się pod całeą długością Central Parku, gdzie znajduje się posąg poświęcony „Alicji w Krainie Czarów”, który symbolizuje, być może przypadkowo, ale w cyniczny sposób okultystyczną i makabryczną rzeczywistość gdzie Alicja – mów – „wpada przez króliczą dziurę w świecie zamieszkałym przez dziwne stworzenia ”.

Statua Alicji w Krainie Czarów w Central Parku

Jeśli informacje te zostaną potwierdzone oficjalnie, działania te są całkowicie zgodne z ostatnimi dekretami prezydenckimi podpisanymi przez Trumpa. Ponadto kolejny krajowy dekret w sprawie sytuacji nadzwyczajnej przyznaje szerokie uprawnienia wojskowym siłom specjalnym zaangażowanym w operację demontażu sieci pedo-satanistycznej, która ma zostać ukończona około Wielkanocy.

Na starym kontynencie Europol został zaangażowany, do ogromnego dochodzenia przeciwko europejskim kartelom pedofilskim,  walka z narkotykami i mafią, która rozciąga się do ponad 40 krajów i jest prawdopodobnie formą przykrywki dla tych działań.

Działania europolu

Działania te mają na celu rychłe aresztowaniem znanych przywódców oraz celebrytów, których nazwiska zszokują całą Europę. W dniu 31 marca Europol rozpoczął operację „gargamel” w Ghent w Belgii doszło do aresztowań 90 podejrzanych pedofilów i uwolnienia 110 dzieci oraz zarekwirowania biblioteki  9 milionów zdjęć i filmów z dziećmi uprowadzonych kartel.

Aby poinformować o tychoperacjach, zaplanowano serię oficjalnych komunikatów prasowych, które wkrótce się rozpoczną – można się tego dowiedzieć z różnych oficjalnych stron internetowych Qanon – za pośrednictwem mediów, które będą ukazywać także twarze przestępców.

Trzy dni ciemności

Nazwa kodowa: „Trzy dni ciemności”, przewiduje okres wyłączenia mediów, które są w rękach satanistycznej kabały w celu zapewnienia prawidłowego przepływu informacji. Prawdopodobnie zostaną podane wiadomości, które staną się najbardziej oczekiwaną i poruszającą historią wszechczasów, kiedy tysiące porwanych dzieci zostaną uwolnione z niewoli, podczas gdy aresztowani lub zabici kaci przyznają się do swoich przerażających zbrodni.

W ten sposób rozumiemy, w świetle faktów, ostatnie oświadczenia Donalda Trumpa:

 „Chcę, aby wszyscy Amerykanie byli przygotowani na nadchodzące trudne dni. Będziemy mieli bardzo trudny okres przez następne dwa tygodnie … Moja administracja jest w 100% zaangażowana w eliminację handlu ludźmi na Ziemi ”.

Znane nazwiska pojawiają się wśród osób w tak zwanej kwarantannie prawdopodobnie dochodzi do ich aresztowań i postawienia ciężkich zarzutów przez cywilne i federalne sądy karne. Podczas tych aresztowań z jednoczesnym uwolnieniem zniewolonych dzieci dochodzi do licznych zgonów tych przestępców oraz handlarzy narkotyków.

Na Clearlook, dobrze poinformowanym francuskim blogu – dowiadujemy się również, że każdego roku zgłasza się około 800 000 zaginionych dzieci . 

Wśród nich, na rok 2019, około 378 000 dzieci zostaje porwanych przez , kabałę aby być niewolnikami, wykorzystywanymi do prostytucji, niewolnictwa, produkcji narkotyków, oraz jako farma do produkcji przemysłowej Adrenochromu

Statki Marynarki Wojennej USA, USNS Comfort  (Komfort) w Nowym Jorku (Terminal 5) i USNS Mercy (Mercy) w Los Angeles (Long Beach) są zacumowane w znanych strategicznych punktach działań. Statek  Comfort zadokowany jest przy molo 90 po zachodniej stronie Manhattanu, około 10 przecznic na północ od Javits Center (37th Avenue), gdzie założono prowizoryczny szpital. Są to statki ustawione wcześniej do akcji.ratunkowej tysięcy zniewolonych dzieci

Po tej fazie akcji statki zostaną następnie napełnione licznymi rannymi oraz samymi zbrodniarzami, którzy zostaną odkryci, a następnie przetransportowani do bazy wojskowej GITMO – Guantanamo, ponownie otwartej dla tego rodzaju operacji zaplanowanej wraz z siłami wywiadu agencji NSA-National Security Agency

W tym przypadku nakaz światowej kwarantanny jest związany z możliwością przeprowadzenia ataków terrorystycznych ”false flag” przez satanistyczną kabałę która wszelkimi sposobami będzie próbowała zdestabilizować sytuację na świecie.

Prawdopodobnie wszystko co dzieje się się wokół tematu koronawirusa jak mówią źródła wywiadu – wynika z projektu destabilizacji tego  skorumpowanego i zepsutego “głębokiego państwa”

Źródło:

Pod tym adresem znajdziecie Konkretną serię filmików które wyjaśniają ” ”Upadek Kabały” wszystko krok po kroku.

https://www.youtube.com/channel/UC-DmfbrGz12JXfiJJjeijqg?fbclid=IwAR0mSLUQELz25WY9pjZUh9FjGWIvHeLNehFVmLjIInUASfF2zxayu9j5Xzs&app=desktop

Najnowsze wpisy

Kategorie

OPERACJA ”SZTORM” – PODZIEMNA WOJNA AMERYKAŃSKIEJ ARMII Z SATANISTYCZNĄ KABAŁĄ

3 kwietnia 2020 / Możliwość komentowania OPERACJA ”SZTORM” – PODZIEMNA WOJNA AMERYKAŃSKIEJ ARMII Z SATANISTYCZNĄ KABAŁĄ została wyłączona

Może Ci się spodobać

ZBRODNICZY PEDOFILSKI SYNDYKAT BRYTYJSKIEJ ARYSTOKRACJI. 16 lipca 2020

  • Najnowsze wpisy
  • Kategorie
  • OPERACJA ”SZTORM” – PODZIEMNA WOJNA AMERYKAŃSKIEJ ARMII Z SATANISTYCZNĄ KABAŁĄ
  • Może Ci się spodobać