Przekraczając Rubikon

CO SKRYWA SYMBOLIKA PAPIESKIEJ SALI AUDIENCYJNEJ W WATYKANIE ?

Sala audiencyjna papieża znana również jako Sala Audiencyjna Pawła VI lub Sala Papieskich Audiencji, która znajduje się w Rzymie, została budowana w 1971 roku przez włoskiego architekta Pier Luigiego Nervi. Jakie sekrety skrywa ta monumentalne i mistyczne miejsce?

Budynek został skonstruowany ze zbrojonego betonu. Nervi był znany z prostych, ale praktycznych wzorów, które są mocne i trwałe. Prosta konstrukcja budynku może wydawać się skromna z zewnątrz, ale jest to tylko niepozorny wizerunek budynku. Spójrz na obrazek poniżej i porównaj jego kształt z wizerunkiem węża obok. Zwróć uwagę na ogólny kształt – szerokie plecy, wąski, zaokrąglony przód, oczy pośrodku, nozdrza z przodu i zakrzywiona góra.

Podczas konferencji w Kalifornii, zatytułowanej ”Contact In The Desert”, David Wilcock, wieloletni badacz okultystyczny podczas wywiadu wspomniał, że tak zwana Oświecona Elita wierzy, że musi w pewnym sensie przekazać swoje zamiary całej ludzkości, aby w istocie uzyskać od nas przyzwolenie na ich realizację. Przejawia się to w rytuałach realizowanych podczas masowych imprez sportowych i symboliki występującej w społeczeństwie oraz w różnych popularnych branżach, takich jak film i muzyka.

,,Kiedy po raz pierwszy zdałem sobie sprawę z prawdziwej wielkości tego, co ukazuje projekt Papieskiej Sali Audiencyjnej, byłem zszokowany. Pomimo dziesięciu lat badań nad elitą, okultyzmem, iluminatami, świadomością i nie tylko, to utkwiło w mojej głowie jako coś, o czym musiałem napisać więcej.’’

Joe Martino.

Jak widać już na powyższym obrazku, po obu stronach budynku znajdują się dwa okna przypominające oczy. Wykonane w formie witraży w połowie długości budynku po obu stronach. W centrum dostrzegamy szczelinę, która może przypominać oko gada.

Dostrzegacie to, co my? Jeżeli nadal nie, to może samo spojrzenie na jedno okno nie jest najbardziej jasne, więc spójrzmy teraz na parę oczu.

Nagle zaczynamy dostrzegać kształt gadzich oczu, wpatrujące się w obecnych, gdy obserwują scenę papieskiej hali audiencyjnej. Mamy tutaj dwoje gadzich oczu, coś w rodzaju warg i oczywiście kły. W samym środku stoi coś, co wygląda jak posąg, a następnie po obu stronach dwa ostre, spiczaste kły. Z kolei sam dach i boki budynku przypominają również łuski.

Pośrodku sceny umiejscowiono posąg ”Jezusa Chrystusa powstającego z atomowej apokalipsy”. Posąg został zaprojektowany przez Pericle Fazziniego i wprowadzony do Sali audiencyjnej w 1977 roku. Zobacz go poniżej. Czy zauważasz coś nietypowego w głowie ”Jezusa”?

Trudno jest to dostrzec z przodu, ale kiedy patrzysz na posąg z boku to z obu stron wyraźnie widać, że głowa Jezusa wygląda jak wąż. Pomyślcie o tym przez chwilę: gdyby tylko jedna strona posągu sprawiała wrażenie głowy węża, moglibyśmy odrzucić to jako przypadek, ale kiedy wygląda to tak ze wszystkich stron, a cały budynek przypomina również węża, dużo trudniej jest zignorować taki fakt.

Trzeba zacząć zdawać sobie sprawę, że celowo zaprojektowano to w taki sposób. Myśl i planowanie, które weszły w ten projekt, musiały być ogromne. Zatem jakie jest wyjaśnienie tej niesamowitej zależności, zwłaszcza, że wąż symbolizuje diabła a nawet samego Lucyfera z Biblii. Czy połączenie Lucyfera z salą audiencyjną papieża nie jest co najmniej zastanawiające ?

Niemniej jednak najbardziej rozpowszechnionym wytłumaczeniem takiego stanu rzeczy jest hipoteza zakładająca istnienie tak zwanego głębokiego państwa,”deep state” które w dużej mierze rządzi naszym światem. Ten twór tworzy grupa ludzi, którzy nie są Amerykanami, Europejczykami, Rosjanami, Kanadyjczykami itp., Ale wykraczają oni poza tożsamość narodową. Od dawna mówi się, że istnieje tam również wpływ pozaziemski, duchowy czy wręcz ingerencja demoniczna.

Nieoficjalnie mówi się, że w momencie gdy Papież Jan Paweł II po raz pierwszy wszedł do tego budynku, miał bardzo szybko zauważyć tę diabelską zależność słowami: ,,Dym zła wdarł się i tutaj.’’ Nawet najwyżsi urzędnicy państwowi stwierdzili, że dobrze wiedzą o istnieniu tak zwanych obcych cywilizacji, ale utrzymują to w tajemnicy przed opinią publiczną. Jak ujawnił były minister obrony Kanady Paul Hellyer:

„Z naszych badań i obserwacji wynika, z absolutną pewnością, że istnieją cztery różne gatunki obcych odwiedzające tą planetę od tysięcy lat.’’

Wpływ, gadziej symboliki , wpływy demoniczne, nie są nowe i można je znaleźć w wielu tradycjach i kulturach na przestrzeni wieków. W ostatnich latach nutr ten został spopularyzowany przez działalność Davida Icke, w którego pracę wierzą miliony ludzi na całym świecie.

Więcej na temat na temat niezaprzeczalnych faktów na temat Kościoła Katolickiego znajdziesz tu :

Ostatnie wpisy

Kategorie

CO SKRYWA SYMBOLIKA PAPIESKIEJ SALI AUDIENCYJNEJ W WATYKANIE ?

17 lipca 2020 / Możliwość komentowania CO SKRYWA SYMBOLIKA PAPIESKIEJ SALI AUDIENCYJNEJ W WATYKANIE ? została wyłączona

Może Ci się spodobać

CZY HORUS POWRÓCIŁ NA ZIEMIĘ – W KOLORADO ZFILMOWANO PŁONĄCE, LATAJĄCE STWORZENIE 16 maja 2022

  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • CO SKRYWA SYMBOLIKA PAPIESKIEJ SALI AUDIENCYJNEJ W WATYKANIE ?
  • Może Ci się spodobać