Przekraczając Rubikon

JAK GŁĘBOKO SIĘGA EUGENICZNY SYNDYKAT KLANU GATESÓW ?

Bill Gates, a właściwie William Henry Gates III, bo tak sie on naprawdę nazywa, urodził się w rodzinie o ogromnym bogactwie, pozycji i władzy. Jego matka pracowała w zarządzie banku, radzie zarządzającej uniwersytetu oraz w zarządzie organizacji charytatywnej. Jego dziadek przez 18 lat zajmował stanowisko prezesa banku National City oraz był dyrektorem oddziału Banku Rezerw Federalnych w Seattle.

Jego ojciec był znanym prawnikiem, z sukcesami w USA i na całym świecie. Firma Starbucks jaką znamy dzisiaj, nie istniałaby, gdyby nie jego pomoc. William Gates Senior nie tylko uratował Starbucks, ale poinstruował swojego syna, aby zainwestował w tę firmę. Rodzina Gatesów zawsze działała na wysokim poziomie władzy i wpływu.

„Świat liczy obecnie 6,8 miliarda ludzi i liczba ta zmierza do 9 miliardów. Jeśli naprawdę przyłożymy się do szczepień, ochrony zdrowia i usług zdrowia reprodukcyjnego, możemy zredukować tę liczbę o 10% do 15%”.

Bill Gates, przez pierwszą połowę swojego życia miał opinię sympatycznej, łagodnie usposobionej osoby. Uchodził za przeciętnego Amerykanina, który spełnił swoje „amerykańskie marzenie” dorabiając się majątku na sprzedaży oprogramowania. Jednak z czasem i z niewyjaśnionej przyczyny przemienił się z maniaka komputerowego w światowego eksperta od zdrowia. Wszystko to bez jakichkolwiek kwalifikacji medycznych.

Bill Gates znany jest z chęci poprawy zdrowia ludzkości poprzez rozwój nowych szczepionek i innowacje technologiczne. Bliższe dochodzenie ujawnia jednak, że ​​rodzina Gatesów ma udokumentowane powiązania z ruchami eugenicznymi, a w działalności Fundacji Gatesów można doszukać się ukrytych celów, które są zupełnie przeciwne ratowaniu życia.

Koniec XIX wieku był krytycznym czasem w rozwoju nauk ścisłych. To wtedy brytyjski naukowiec Sir Francis Galton w swojej książce „Zapytania o Wydział Ludzki i jego rozwój” ukuł termin „eugenika”. Galton, który był kuzynem Karola Darwina, miał nadzieję „ulepszyć ludzkość” stosując selektywne kojarzenie ludzi o określonych, pożądanych cechach dziedzicznych. Dziesięciolecia badań nad kontrolowaną hodowlą ludzi z wykorzystaniem sterylizacji, przerodziły się na przełomie XIX i XX wieku w naukę głównego nurtu.

To były początki ruchu eugenicznego. Zwolennicy eugeniki wierzą, że ludzie dziedziczą choroby psychiczne lub skłonność do przestępczości, a nawet do biedy. Wierzą, że predyspozycje te można wyplenić z puli genów człowieka stosując przymusową sterylizację w populacjach, w których te niepożądane cechy są skoncentrowane, czyli wśród ludzi biednych, niewykształconych i wśród mniejszości etnicznych.

Koncepcje eugeniki po II Wojnie Światowej wcale nie zniknęły z umysłów zachodnich elit, ale raczej zeszły do ​​podziemia lub zostały przemianowane i przyjęły bardziej akceptowalną postać. Dzięki znaczącemu wkładowi Juliana Huxleya w ruch eugeniczny podstawowe pojęcia związane z eugeniką przekształciły się, a idea mogła być kontynuowana w innej formie. W latach pięćdziesiątych na nowo zdefiniowano eugenikę jako postęp społeczny i powiązano ją z nowo powstałymi i wszechwładnymi państwami opiekuńczymi, które oferowały „rozwiązania” ubóstwa i chorób. Fundacja Rockefellera w znacznym stopniu finansowała współczesny ruch eugeniczny, a think-tanki, takie jak Tavistock Institute, dały początek wielu wpływowym osobom i organizacjom społecznym.

Huxley umiejętnie łączył nowoczesny ruch eugeniczny z szeregiem reformistycznych ideologii, takich jak popularyzacja kontroli urodzeń, dekryminalizacja homoseksualizmu i reforma prawa aborcyjnego. Opisał ten proces jako „modernizację eugeniczną”. Podstawowa przesłanka pozostała jednak ta sama: o wiele łatwiej jest wyeliminować ubogich i cierpiących, niż wyeliminować złożone i nawracające źródła ich ubóstwa lub cierpienia. Zdaniem eugeników masy są zbyt głupie, by same sobą rządzić i trzeba decydować za nas. W erze „kontrkultury” powstało mnóstwo organizacji i ruchów nowej ery, a ten „postęp” trwał dalej. W tamtym czasie na scenie pojawiła się osławiona rodzina Gatesów.

Kluczem do zrozumienia zainteresowań Billa Gatesa eugeniką jest prześledzenie jego rodzinnej przeszłości. Ojciec Billa Gatesa, William H. Gates Senior, był wpływowym bankierem i prawnikiem w Preston Gates & Ellis. Był także przewodniczącym wielu stowarzyszeń adwokackich i rad organizacyjnych. Założył też Sojusz Technologiczny, który miał być regionalnym impulsem do rozwijania miejsc pracy opartych na nowych technologiach. A co najważniejsze, Gates Senior zasiadał w zarządzie Planned Parenthood (Planowe Rodzicielstwo) w początkowym okresie istnienia grupy – organizacji o zmienionej nazwie, zrodzonej z Amerykańskiego Towarzystwa Eugenicznego.

Organizacja miała swoje początki w laboratoriach genetyki i wirusologii Cold Spring Harbor na Long Island oraz w Berlinie, a obecnie jest jedną z największych organizacji w USA. Pierwszymi sponsorami grupy byli Rockefeller, Bayar, BASF i konsorcjum petrochemiczno-farmaceutyczne Hoechst. Nie ma więc wątpliwości, że Planned Parenthood zostało zbudowane na idei kontroli populacji i było sprzymierzone z grupami popierającymi wprowadzenie prawa opartego na hierarchii genetycznej, co miało ocalić ludzkość i ulepszyć społeczeństwo, poprzez powstrzymanie ludzi mniej wartościowych od rozmnażania się. 

raporcie rocznym z 2014 roku ta proaborcyjna organizacja oświadczyła, że ​​przyjęła 2,5 miliona pacjentów podczas 4 milionów wizyt klinicznych, w tym dokonała 324 000 aborcji. Organizacja twierdzi, że jest zwolennikiem wolnego wyboru, ale w rzeczywistości jest zamaskowaną organizacją działającą na froncie eugenicznym. Planned Parenthood niedawno znów zwolniła kadrę kierowniczą, zaledwie osiem miesięcy po zwolnieniu prezydent Leany Wen za wyrażanie śmiałych sugestii, że organizacja powinna bardziej skupić się na zdrowiu kobiet. Czy tak powinna wyglądać reakcja organizacji, która rzekomo poświęca się działalności dla dobra społeczeństwa? To pojedyncze zdarzenie ujawniło prawdziwy rozłam w organizacji i prostą prawdę: promowanie zdrowia kobiet jest i zawsze było tylko przykrywką.

William Gates Senior kontynuował swoje eugeniczne wysiłki, aż w 1994 roku założył Fundację Williama H. ​​Gatesa. Fundacja ta, podobnie jak Planned Parenthood, skupiła się przede wszystkim na poprawie zdrowia reprodukcyjnego i zdrowia dzieci w krajach rozwijających się. Po pionierskich działaniach filantropijnych firma połączyła się z nowo powstałą fundacją Gates Learning Foundation, a w 2000 roku obie fundacje przekształciły się w Fundację Billa i Melindy Gatesów. Nowe podejście zakłada, że grupa filantropów będzie działać wspólnie z potężnymi organizacjami ONZ, takimi jak Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) i UNICEF. Metody zmieniały się od początków powstania ruchu eugenicznego, jednak cel pozostaje ten sam.

Obecnie Fundacja Gatesów prowadzi ciągłe działania na całym świecie. Działania te dały początek nowym formom przedsięwzięć technologicznych i eugenicznych. Fundacja kontynuuje dziedzictwo rodziny Gatesów, próbując zdominować i kontrolować światowe systemy w dziedzinie technologii, medycyny, a nawet rolnictwa. W 2010 roku Fundacja Billa i Melindy Gatesów kupiła udziały w Monsanto o wartości 23 mln USD. Wtedy stało się jasne, że tak zwana dobroczynna działalność charytatywna ma na celu coś innego niż wykorzenienie chorób i wyżywienie ubogich.

Dowody na to, że GMO powodują choroby, gromadzą się od dziesięcioleci, a lista krajów zakazujących ich importu i uprawy ciągle rośnie. Natomiast Bill Gates otwarcie promuje GMO jako odpowiedź na problem głodu na świecie.Melinda Gates jednym z głównych celów swojej działalności filantropijnej uczyniła „sprawy kobiet”. Uznała promocję antykoncepcji i kontroli populacji za „prawdopodobnie najważniejszą część swojej pracy”. Za te posunięcia była otwarcie krytykowana. W 2017 roku Fundacja Gatesów zobowiązała się przeznaczyć kolejne 375 mln USD na „planowanie rodziny”, czyli zapewnienie antykoncepcji 120 milionom kobiet na całym świecie, a zwłaszcza w krajach rozwijających się.

Próby upowszechnienia w najbiedniejszych krajach środków antykoncepcyjnych, o które kobiety wcale nie zabiegają, trąci socjotechniką i paternalistycznym myśleniem eugenicznym. Fakt, że pary w krajach rozwijających się często pragną mieć rodziny wielodzietne nie ma znaczenia dla wpływowych zachodnich filantropów. Uważają oni, że kobiety pragnące rodziny wielodzietnej po prostu nie wiedzą, co jest dla nich dobre. W związku z tym trzeba je zniechęcić do posiadania dzieci poprzez reklamy lub używając przymusu. 

Telewizja Fox News wyjawiła związki Billa Gatesa z WHO i pokazała jak głęboko jest on uwikłany w plandemię.

Bill Gates przekazał:
– 395 grantów o łącznej sumie ponad 3,6 mld dolarów dla WHO;
– 100 mln dolarów na globalną odpowiedź na pandemię koronawirusa (luty 2020);
– 279 mln dolarów dla Institute for Health Metrics and Evaluation, który dostarczał mało dokładne modele rozwoju pandemii;
– 13,5 mln dolarów dla CDC (grudzień 2013).

Bill Gates od początku zabiegał, by WHO uznała epidemię koronawirusa za pandemię, a WHO nie była chętna, by to zrobić. Wtedy Fundacja Billa i Melindy Gates ogłosiła, że przekaże dotacje w wysokości 50 mln dolarów na walkę z koronawirusem i badania nad szczepionką (większość tej sumy trafiła do WHO). Następnego dnia po tym, WHO ogłosiła pandemię koronawirusa.” –

Jeśli uważnie przyjrzymy się wydarzeniom, które dzieją się w związku z plandemią zauważymy, że wszystkie drogi prowadzą do tej samej osoby:

 • kto sponsorował Event 201? – Bill Gates
 • kto ma patent na koronawirusa? – Bill Gates
 • kto pracuje nad szczepionką? – Bill Gates
 • kto stoi za ID2020? – Bill Gates
 • kto jest wśród sponsorów WHO, CDC, NIAID? – Bill Gates
 • kto ma powiązania z głównymi rozgrywającymi w plandemii, jak Fauci, Birx i Tedros? – Bill Gates
 • kto sponsoruje Imperial College London i prof. Fergusona? – Bill Gates
 • kto jest właścicielem tysięcy anten 5G i setek satelit starlink? – Bill Gates i Eleon Musk.

Rodzina Gatesów głęboko wierzy w redukcję światowej populacji poprzez medycynę, naukę i aborcję. Bill Gates zdobył swoją pozycję dzięki kontaktom swojej matki, która pociągała za sznurki podczas powstawania Microsoftu. Był bardzo szczęśliwy, że uczyniono go najbogatszym człowiekiem na świecie, w zamian za kontynuowanie dziedzictwa swojej rodziny.

Teraz wykorzystuje swoje miliardy na stworzenie jednego światowego systemu, w którym każdy jest zaszczepiony, każdy ma identyfikator cyfrowy i w którym aborcja jest swobodnie dostępna dla wszystkich kobiet. To prawdziwy gracz końca czasów.

Źródło : https://www.salon24.pl/

Autor : Globawake.org

Ostatnie wpisy

Kategorie

JAK GŁĘBOKO SIĘGA EUGENICZNY SYNDYKAT KLANU GATESÓW ?

1 września 2020 / Możliwość komentowania JAK GŁĘBOKO SIĘGA EUGENICZNY SYNDYKAT KLANU GATESÓW ? została wyłączona

Może Ci się spodobać

OKULTYSTYCZNA OFIARA AMY WINEHOUSE I KLUB 27. 17 maja 2021

 • Ostatnie wpisy
 • Kategorie
 • JAK GŁĘBOKO SIĘGA EUGENICZNY SYNDYKAT KLANU GATESÓW ?
 • Może Ci się spodobać