AGENDA 2030

LIST ”FOLIARZA” DO ”COVIDIOTY” ROBIĄCY ZAMIESZANE W SIECI.

Coś co jeszcze krótki czas temu było wyśmiewane, uznawane za teorię spiskową, a tych którzy się tego obawiali nazywano foliarzami właśnie stało się faktem. Poruszanie się po Europie, wakacje, rejestrowanie się w hotelach, międzynarodowe loty, a nawet wchodzenie na siłownię czy np na koncert będzie akceptowalne tylko dla ludzi zaszczepionych.

Ci którzy przejdą całą procedurę szczepień oraz będą posiadać certyfikat szczepień tzw paszport covidowy będą traktowani lepiej niż Ci, którzy tego paszportu nie mają i mieć nie zamierzają. Wystarczył rok odbierania wolności i ppd pretekstem bezpieczeństwa zdrowia zniewolić całe narody. Praktycznie cały świat. Wielu niezależnych ekspertów uważa, że to pójdzie o krok dalej jak np brak możliwości kupowania żywności w marketach dla tych, którzy się buntują czy Wasz pracodawca będzie mógł wymagać szczepienia pod groźbą zwolnienia.

To wszystko przypomina jeden epizod w naszej historii, najbardziej dramatyczny i chory, czyli okrez panowania nazizmu. Brutalny podział społeczny na tych lepszych i gorszych ludzi. Wtedy też zastraszone społeczeństwa odwracały głowy na ludzkie cierpienie czy gorsze traktowanie w obawie przed karami. Wtedy były to opaski na ramieniu, dziś paszport w kieszeni.

Zabrano nam normalność i wolność. Usuwane są programy jak ten Pana Pospieszalskiego w TVP gdzie mówi się społeczeństwu, że lockdown to pretekst do zniewolenia społeczeństw. W mediach czy z lewa czy z prawa nie bierze się do wywiadów ekspertów czy lekarzy, którzy mają odmienne zdanie w tej materii. Cenzura i propaganda rodem z 1984 Orwella.

Dziś zapytałem się ojca dlaczego idzie na szczepienie, dlaczego się zapisał odpowiedział to co zdecydowana większość ludzi ” Bo mam już dość i chce żeby wszystko wróciło do normy”. Nie wróci. Już dziś mówi się, że zaszczepieni nadal mogą zarażać. Zaszczepieni nauczyciele nie pracują, szkoły nie funkcjonują, a głupi ludzie czekają na chwilowe otwarcie barów i ogródków restauracyjnych, aby na chwilę poczuć się normalnie..

Od dłuższego czasu pojawiały się opinie, że obecna pandemia koronawirusa SARS-CoV-2 jest sztucznie podtrzymywana przez polityków i media. Wreszcie pojawiły się pierwsze dowody świadczące o takim stanie rzeczy. Charlie Chester, dyrektor techniczny CNN, został nagrany ukrytą kamerą. Przy piwie zdradził, że CNN wykorzystywała społeczne obawy przed pandemią, manipulując statystykami COVID-19, aby zwiększać oglądalność stacji.

Dyrektor CNN, stwierdził wprost, że jego stacja telewizyjna celowo nakręcała informacje o zgonach covidowych dla zwiększenia tak zwanych ratingów. Charles Chester opowiedział również o tym, jak CNN miał tworzyć tworzyć wszelkiego rodzaju kłamstwa na temat Trumpa, aby go usunąć z jego pozycji prezydenta Stanó Zjednoczonych.

Zaznaczył przy okazji, że z dziadka Joe BIdena zrobili młodego geriatrę, żeby wyborcy odebrali wrażenie, że to jasny umysł, a nie człowiek z demencją. Warto dodać, że np ONET czy TVN bardzo często tak jak wiele innych portali i stacji telewizyjnych powtarza w swoich materiałach to co najpierw powiedziano w CNN.

Ja tego zupełnie nie rozumiem, przecież nikt z nas nikogo nie skrzywdził, żyjemy codziennym życiem, cieszymy się małymi sprawami, uśmiechem naszych dzieci, widokiem z tatrzańskiej doliny, ciepłą wodą w Bałtyku, pielęgnacją ogródka, dobrym zbiorem grzybów w lesie.

Znakomita większość z nas to ludzie poczciwi i spokojni, ufni i dobrzy. Więc pytam, za co , dlaczego ? Kim trzeba być żeby chcieć zniszczyć nam to życie które nie zagraża innemu życiu ? Kim trzeba być żeby zaprojektować coś tak podłego i nikczemnego, tak odrażającego i nieludzkiego. Jak wielkie musi tkwić zło w tych ludziach którzy dzisiaj zgotowali nam ten los.

Oto list który robi furrorę na portalach społecznościowych

Szanowny Covidioto! Ja, foliarz zwracam się do Ciebie w sprawie wyprostowania pewnych nieścisłości w kwestii Covid-19. Mnie naprawdę nie przeszkadza, że nosisz pieluchę na pysku i jesteś dumny z bycia kretynem. To Twoja osobista sprawa, wszak w demokracji każdy imbecyl ma prawo do swoich poglądów. Nie przeszkadza mi także, że srasz w portki z tego napięcia w kolejce do szczepienia, to również Twój i tylko Twój wybór. Zupełnie nie przeszkadza mi również, że twórcy operacji PLANDEMIA zdołali zrobić ci gówno z mózgu i cieszysz się z życia w obozie z powodu choroby o wskaźniku śmiertelności na poziomie grypy z powikłaniami. Nic mi do Twojego postrzegania świata. Nic mi do Twoich bogów i ekspertów. Nie przeszkadzają mi Twoje medialne rekolekcje covidowe i uroczyste celebracje kolejnych fal mutacji i bzdur. Mnie tylko wkurwia to, że przez Ciebie tępy połmózgu ja nie mogę normalnie egzystować. I tylko to mnie wkurwia, nic więcej. Że nie mogę pojść do kina na film bo przez to, że jesteś prymitywnym pustakiem, mnie nie wpuszczą na salę bez chomąta na nosie. Że przez Ciebie i jeszcze 25 milionów podobnych debili w „tenkraju”, ja i ludzie tak jak ja myślący, jesteśmy spychani do getta. Że patrzysz na mnie jak na kosmitę na ulicy, w sytuacji gdy to ja jestem z ziemi, a ty z kosmosu. Tak w ogóle to wszystko w porządku ze mną, wkurwia mnie tylko to co wyszczególniłem powyżej. Mam zatem do Ciebie Covidowy Czubku bardzo serdeczną prośbę. Spakuj się razem ze swoimi ziomkami i wypierdalajcie na Madagaskar! Razem z waszymi TVNami, Simonami, Horbanami, kagańcami i strzykawkami. Tam możecie robić co tylko wam się żywnie podoba! Możecie założyć Scjentologiczny Kościół Covidowy i się masturbować 24 na dobę. Możecie swoim dzieciom tam pisać historię pandemii i czytać im na dobranoc. Byle z dala ode mnie. Byle z dala od nas. Bez wyrazów szacunku. Podpisał: foliarz, płaskoziemca, naukowy teoretyk spisku Autor: Łukasz Grysiak

Za : Otwórz oczy.

Ostatnie wpisy

Kategorie

LIST ”FOLIARZA” DO ”COVIDIOTY” ROBIĄCY ZAMIESZANE W SIECI.

28 kwietnia 2021 / Możliwość komentowania LIST ”FOLIARZA” DO ”COVIDIOTY” ROBIĄCY ZAMIESZANE W SIECI. została wyłączona

Może Ci się spodobać

WHO OGŁOSIŁO PRZYGOTOWANIA DO NOWEJ PANDEMII – 3 SCENARIUSZE KOŃCA KORONA/WIRUSA. 12 listopada 2020

  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • LIST ”FOLIARZA” DO ”COVIDIOTY” ROBIĄCY ZAMIESZANE W SIECI.
  • Może Ci się spodobać