AGENDA 2030

PRZYSZŁOŚĆ ZOSTAŁA ZAPLANOWANA – POST/CZŁOWIEK, ”INTERNET RZECZY”, ”NOWA NORMALNOŚĆ”

Obserwuję temat od dawna jak z resztą świetnie wiecie. Info świeże jak bułeczka z piekarni o 5 rano. Eksperci z Europejskiego Centrum ds. Zapobiegania i Kontroli Chorób przestrzegają, że jesienią pandemia COVID-19 może przybrać takie same rozmiary, jak to miało miejsce w drugiej połowie 2020 roku.

Wszystko za sprawą wariantu Delta. Szczególnie zaraźliwy wariant Delta koronawirusa będzie stanowić do końca sierpnia 90 proc. wszystkich nowych zakażeń w Unii Europejskiej – oszacowało w środę Europejskie Centrum ds. Zapobiegania i Kontroli Chorób (ECDC), które ostrzega także przed kolejną śmiercionośną falą pandemii COVID-19.

Przygotowania do kroku drugiego jak lubię to nazywać idą pełną parą. Gorszy wirus, gorszy wariant, to wszystko będzie Was bombardować z każdej strony przez media. Chciałbym się z kimś założyć, że po nowym roku będziemy zmuszani do przyjęcia kolejnej szczepionki, innej, mocniejszej.

Z pewnością będą kolejne lockdowny, a jak już wspominali wielcy tego świata ” świat nigdy nie wróci do normalności”. Dalej masz zamiar się szczepić i ślepo ufać rządzącym? Wariant DELTA PLUS czekał na Ciebie od samego początku plandemii.

Często gdy na świecie zaczynają się dziać jakieś ważne zmiany, rządy wielu państw idą tym samym tropem co Izrael. Izrael jako pierwszy na świecie zaczyna znów wprowadzać surowe restrykcje przez wariant DELTA, mutacje koronawirusa. Rząd Izraela przesunął z lipca na sierpień możliwość wjazdu do kraju dla zagranicznych turystów ze względu na wariant Delta koronawirusa.

Eksperci ds. zdrowia wezwali do noszenia maseczek w pomieszczeniach, biorąc pod uwagę, że wariant ten rozprzestrzenia się w kraju. Każdy kto przybędzie zza granicy będzie poddany kwarantannie, rodzice dzieci, które nie będą przestrzegać noszenia maseczek dostaną karę uwaga 5 tysięcy szekli ok 1500 $$ czyli ok 5 tysięcy złotych na łeb.

Premier Izraela zapowiedział, że rząd zamierza wzmocnić egzekwowanie wymogów kwarantanny, a potwierdzone przypadki jej naruszenia „będą podlegać surowej karze”.Wytresowane, bojaźliwe i zmęczone społeczeństwo oczywiście podda się daleko idącym zakazom i nakazom w obawie przed karami. Kolejny etap planu Agenda 2030 idzie idealnie.

Wielu lekarzy apeluje o przywrócenie od września obowiązku noszenia maseczek. Trwają przygotowania do gorszej pandemii i lockdownów, które ma nadejść na jesień. Tzw wariant delta czy delta plus to kolejny krok do totalnego zniewolenia zmęczonego społeczeństwa.

Nie myliłem się, oni nie cofną się ani o krok. Kolejne szczepionki to kolejne technologie instalowane w organizmach. Czas pomiędzy kolejnymi dawkami to okres intensywnych testów, sprawdzania działania programów, systemów, czas poprawek, analiz, doskonalenia technologii.

Nie miejmy złudzeń tych fal będzie jeszcze wiele, będą systematycznie pojawiać się co najmniej do 2025 roku. Kiedy dopną system doprowadzą światową gospodarkę do ruiny, rozpocznie się etap ostatecznej rozprawy z własnością. Możemy spodziewać się licznych kataklizmówi. Dotkną one te regiony gdzie nie da się rzucić ludzi na kolana. Spoglądając na mapę świata dziś można śmiało wskazać na 20 Stanów USA.

Nie myliłem się, najpierw użyją HAARP i wież GWEN by uderzyć w system nerwowy, splątać mózgi, zaprogramować bezradność. Jeżeli to nie da pożądanych efektów oporne Stany nawiedzi katastrofalna zima, albo susza, jakie wywołają masowy głód. Będą chcieli zagłodzić miliony jak Anglicy Irańczyków, Pakistańczyków czy Irlandczyków. Niech wolni ludzie przygotują się na morderczą walkę, lepiej ją podjąć już dziś, niż wtedy gdy wolni ludzie zostaną osaczeni z każdej strony.

Przyszłość jest Zaplanowana, wybór jest Teraz!

 • medID – paszport zdrowotny
 • pieniądz cyfrowy
 • UBI – powszechny dochód podstawowy
 • Blockchain – rozproszona księga rachunkowa, która będzie spajać wszystkie elementy tych trzech kroków, to koniec własności i autonomii człowieka jako jednostki oraz otwarcie do następnych celów jakim jest kolonizacja i eksploatacja jednostek i całego Życia
 • Impact Investing – Inwestycje WpływuSIB
 • Social Impact Bond – Obligacje Wpływu Społecznego
 • IoB – Internet rzeczy
 • IoBNT – Internet BioNanoRzeczy

Pierwsze dwa elementy otwierają drogę do zakładów hedgingowych skoncentrowanych na ludzkich portfelach, gdzie jednostki poprzez behawioralne szturchańce będą zmuszane do realizacji wytycznych inwestorów by osiągnąć zaplanowany predykcyjnie zwrot z inwestycji…

Kolejne dwa to całkowita utrata autonomii i kontroli nad własnym życiem jednostki oraz również włączanie do zarządzanych przez AI sieci innych żywych istot, roślin i środowiska...polecam ASAP zacząć przeglądać agendy firm zajmujących się HR, finansami, ubezpieczeniami, technologią oraz edukacją i zdrowiem mają już wszystko zaplanowane – sytuacja nadzwyczajna -„pandemii” pozwala wprowadzić te plany bez pytania nas o zgodę, teraz jest czas by powiedzieć STOP potem już nie będzie wyboru…

Ostatnie wpisy

Kategorie

PRZYSZŁOŚĆ ZOSTAŁA ZAPLANOWANA – POST/CZŁOWIEK, ”INTERNET RZECZY”, ”NOWA NORMALNOŚĆ”

28 lipca 2021 / Możliwość komentowania PRZYSZŁOŚĆ ZOSTAŁA ZAPLANOWANA – POST/CZŁOWIEK, ”INTERNET RZECZY”, ”NOWA NORMALNOŚĆ” została wyłączona

Przyszłość jest Zaplanowana, wybór jest Teraz!

medID – paszport zdrowotny

Może Ci się spodobać

OSTATNIA PROSTA – CO NOSZĄ W SOBIE ZA💉 ? 1 kwietnia 2021

 • Ostatnie wpisy
 • Kategorie
 • PRZYSZŁOŚĆ ZOSTAŁA ZAPLANOWANA – POST/CZŁOWIEK, ”INTERNET RZECZY”, ”NOWA NORMALNOŚĆ”
 • Przyszłość jest Zaplanowana, wybór jest Teraz!
 • Może Ci się spodobać