Przekraczając Rubikon

PRAWDZIWA MOC ”TABLICY OUIJA” – TO CO PRZYZWIESZ ZOSTANIE JUŻ Z TOBĄ NA STAŁE.

PRAWDZIWA MOC ”TABLICY OUIJA” – TO CO PRZYZWIESZ ZOSTANIE JUŻ Z TOBĄ NA STAŁE.

Cokolwiek mówiliby niektórzy powierzchownie myślący teologowie, diabeł jest dla wiary chrześcijańskiej tajemniczą, ale rzeczywistą, osobową, a nie symboliczną realnością. 

Co więcej, jest on realnością władczą, złowrogą wolnością przeciwstawiającą się Bogu i panującą nad ludźmi, o czym poucza nas historia ludzkości, ten ogrom powtarzających się nieszczęść, których nie sposób wytłumaczyć działalnością wyłącznie człowieka.

Kiedy pytają mnie o liczbę aniołów, cytuję Apokalipsę, która mówi o miriadach miriad, nieskończonej liczbie, nie do pojęcia dla naszego umysłu. Kiedy pytają mnie o liczbę złych duchów odpowiadam słowami, które sam zły duch wypowiedział poprzez opętanego:”Gdybyśmy byli widzialni, jest nas tak wiele dużo, ze przyćmilibyśmy słońce

Ksiądz egzorcysta Gabriele Amorth.

Oddziaływanie świata duchowego na człowieka w XXI wieku jest bezprecedensowe, takiej sytuacji w historii jeszcze nie było. Dzieje się tak przede wszystkim dlatego, że różnego rodzaju obrzędy, amulety czy szeroko pojęty okultyzm, stały się tematem przewodnim w świecie filmu, muzyki i różnego rodzaju ideologii a także polityki.

Moja mama mówiła mi, kiedy byłem dzieckiem: »Jeśli przeklinacie w nocy, diabeł przyjdzie do was, kiedy będziecie spać, jeśli nienawidzicie drugiego człowieka diabeł was dostrzeże i pokocha.« Byłem podekscytowany, ponieważ naprawdę chciałem, żeby to się stało, chciałem spotkać w swoim życiu demona. Chciałem tego bardziej niż cokolwiek innego. Dziś już wiem, że mi się udało i to jest piękne.

Marylin Manson

Istnienie stowarzyszeń o charakterze magicznym i rytualnym zostało już potwierdzone, dla przykładu możemy wymienić chociażby Bohemian Grove, owe stowarzyszenia zrzeszają czołowych polityków, prezydentów a także prezesów najpotężniejszych koncernów na naszym globie.

Dlaczego dziś akurat piszemy na ten temat? Otóż niedawno mieliśmy okazję obejrzeć kilka filmów na paru kanałach zamieszczonych na znanym portalu YouTube gdzie ,,eksperci’’ wypowiadali się w kwestii tabliczki ouija. 

Nie będziemy wymieniać tytułów owych filmów i kanałów, ponieważ nie chcemy promować czegoś, co w zasadzie reprezentuje sobą jedynie ograniczenie intelektualne w danym temacie i niechybnie wiąże się z zagrożeniem. Taka, Drodzy Czytelnicy, była geneza dzisiejszej publikacji.

Na samym wstępie należy zaznaczyć, iż niebywały rozkwit zainteresowania okultyzmem, który de facto promuje się na wszelkie możliwe sposoby, jest znakiem przepowiedzianym nie tylko przez wielu proroków, lecz samą Biblię. Otóż taka sytuacja miała zaistnieć w czasach ostatecznych, stąd pytanie o zbliżający się schyłek współczesnej cywilizacji, jest jak najbardziej słuszne i na miejscu.

Dodajmy, że rozkwit zainteresowania magią oraz wiedzą tajemną i kontaktami z bytami duchowymi miał swoje apogeum w cywilizacji Egipskiej i Greckiej przed upadkiem, co zostało już potwierdzone przez badaczy. Przypadek?

Na marginesie można również odnotować, iż podobna sytuacja dotyczyła mitycznej Atlantydy a także Biblijnej Sodomy i Gomory

To niebywałe, jak mroczne byty pochodzące ze świata duchowego, mamy tutaj na myśli przede wszystkim demony, mogą bardzo szybko unicestwić człowieka, jeżeli tylko ten pozwoli im na to i zaprosi je do tego świata po przez po pierwsze przekroczenie rubikonu wolnej woli i po drugiej, dokonanie świadomego lub mniej świadomego rytuału przywołania, jakim notabene jest używanie tabliczki ouija.

Powróćmy teraz do przesłania, które płynie z filmów, jakie mieliśmy okazję obejrzeć. Otóż ich twórcy uważają, że rytuał przeprowadzony za pomocą tabliczki ouija, który przez tych samych ekspertów uważana jest za grę, co już samo w sobie jest przerażające, stanowi zagrożenie, ale jeżeli osoba grająca w ową grę na jej końcu pożegna się z bytem duchowym, wówczas wszystko powraca do normy jak gdyby nie było tematu.

Eksperci zapomnieli jednak iż powiedzenie: ,,kto raz spojrzy w mrok, wówczas to na zawsze pozostaje w nim’’ nabiera tutaj pełnej mocy.

Drodzy Czytelnicy, nie ma możliwości kontaktowania się ze światem duchów bez dalszych konsekwencji w naszym życiu. Autorzy tego typu filmów i publikacji stanowią realne zagrożenie dla każdego, kto obejrzy ich produkcję.

Otóż wmawianie widzowi czy czytelnikowi, że gra w przywoływanie duchów czy szeroko pojętych bytów duchowych, przy pomocy tabliczki ouija jest bezpieczne, jeżeli tylko będzie się przestrzegać pewnych ustalonych reguł, to czyste kłamstwo wynikające z beznadziejnie ograniczonej wiedzy twórców.

Niestety ograniczona wiedza twórców nie stanowi zabezpieczenia dla zwiedzionych widzów, którzy motywowani obejrzeniem ułomnych intelektualnie produkcji zdecydują się na seans spirytystyczny z udziałem tabliczki ouija. 

Pamiętajmy, że demon nie zważa na wiedzę czy poziom świadomości grających w tę okultystyczną grę. Otóż istnieje jedna podstawowa zasada chroniąca człowieka przed szkodliwym oddziaływaniem demonów, tą zasadą jest wolna wola.

Zatem, jeżeli ktoś z własnej wolnej woli, zdecyduje się zasiąść przy tabliczce ouija i zagrać, wówczas konsekwencje takiej decyzji mogą ciągnąć się za kimś takim przez całe życie. Osobiście znam przypadek dziewczyny, która zdecydowała się sięgnąć po tabliczkę ouija  dla zabawy, dla adrenaliny, bo przecież to bezpieczne, ważne aby się pożegnać. 

W trakcie seansu czy pisząc wprost, przeprowadzanego rytuału, dziewczyna zmieniła się a na jej czole pojawił się odwrócony krzyż.

Obecnie młoda kobieta przebywa w zakładzie psychiatrycznym, a lekarze prześcigają się w wymyślaniu coraz to nowszych dolegliwości natury psychicznej. Z kolei inna osoba, również uczestnicząca w owym rytuale, trzeciego dnia popełniła samobójstwo.

Takich przypadków na całym świecie jest coraz więcej, a kanały na YouTube utwierdzające w przekonaniu, iż tabliczka ouija może być bezpieczna, jeżeli grający będzie trzymał się ustalonych reguł, stanowią dla duchowości człowieka zagrożenie wręcz samobójcze. Jeżeli ktoś uważa, iż jest w stanie zapanować nad demonami, to można mu jedynie współczuć.

Początkowo demon sprawia wrażenie poddania, posłuszeństwa by zyskać na czasie i mocniej opanować daną osobę, z upływem kolejnych tygodni dochodzi do eskalacji a dany człowiek popada w depresje, choroby psychiczne a nawet popchnięty zostaje do samobójstwa.

Nie wiemy jak odbierzecie dzisiejszą publikację, wiemy natomiast jedno, nigdy, ale to nigdy nie zasiadajcie przy tabliczce ouija, ponieważ to nie jest gra, lecz prastary rytuał przywołania. Konsekwencje są straszne i naznaczają na całe życie. Tabliczka ouija otwiera mroczne wrota w życiu grającego, mroczne wrota, przez które przechodzą demony.

Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła. Nie toczymy bowiem walki przeciw krwi i ciału, lecz przeciw Zwierzchnościom, przeciw Władzom, przeciw rządcom świata tych ciemności, przeciw pierwiastkom duchowym zła na wyżynach niebieskich.

(Ef 6, 11-12).

Udostępnij

PRAWDZIWA MOC ”TABLICY OUIJA” – TO CO PRZYZWIESZ ZOSTANIE JUŻ Z TOBĄ NA STAŁE.

Globalna Świadomość17 sierpnia 20216 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułOKULTYZM I SATANIZM – HOLLYWOOD PRZYZNAJE SIĘ DO TEGO JUŻ OFICIALNE.Następny artykułJAK MASONI WYMAZALI Z KART HISTORII PRAWDĘ O

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

OSTATECZNY POWRÓT ELOHIM – PROROCTWA ZWOJÓW Z NAD MOŻA CZARNEGO WYPEŁNIĄ SIE ZA ROK ! FLUORESTENCYJNE WÓŁKNA WYCHODZĄ Z OSÓB

Ostatnie wpisy

”ONI ŻYJĄ” BYŁ OSTRZERZENIEM – KULTOWY FILM Z POTĘŻNYM PRZESŁANIEM. TAJNE DOKUMENTY UJAWNIONE – POLASKA MIAŁA DOŁĄCZYĆ DO WOJNY NA

Kategorie

AGENDA 2030 (239) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • PRAWDZIWA MOC ”TABLICY OUIJA” – TO CO PRZYZWIESZ ZOSTANIE JUŻ Z TOBĄ NA STAŁE.
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?