AGENDA 2030

NIEZALEŻNI BADACZE MEDYCZNI : PRZEBADALI POD MIKROSKOPEM PREPARATY MOD ERNNY I PFI”SS”ERA.

W potwierdzeniu odkrycia zawartości 💉 Mod erna, pod mikroskopem – wideo z niemieckimi napisami ujawnia, że w kropli preparatu Pfi”ss”er – której badanie pojawiło się w Internecie (opublikowane na kilku kanałach na Telegramie i na Youtube 10 sierpnia 2021 r.) ; znajdują się zdumiewające zgromadzenie maleńkich drobinek świetlistej materii cząsteczkowej poruszających się i tworzących ze sobą sieci, a następnie „wybuchających” w sieci krystalizujących i rozgałęziających się struktur przypominających anteny.

Te formacje kryształów wyglądają niezwykle podobnie do sieci krystalicznych tworzących się w ślinie, po💉 jak doniesiono w raporcie słowackim, analizując wizualnie to, co znajduje się na wymazach z nosa używanych w inwazyjnych testach PCR i pokazując działanie hydrożelu w ślinie.

Przypuszcza się, że hydrożel znajduje się na maskach i wymazach, pokazując pod mikroskopem lub w powiększeniu ruchome nanorurki lub włókna splecione z tlenkiem grafenu, co wydaje się odpowiadać za tworzenie się wzorzystych sieci przypominających anteny.

Karen Kingston, informatorka firmy Pfizer , ujawniła, że PEGylowane lipidy tworzące biosferę otoczki lipidowej otaczającej cząsteczki mRNA w preparatach zawierają tlenek grafenu.

Kilka artykułów naukowych, w tym ten pokazuje, że tlenek grafenu jest wykorzystywany w terapii genowej jako rusztowanie lub platforma do dostarczania biomolekuł, takich jak mRNA, do komórek dzięki wysokiej przewodności elektrycznej i zdolności do przenikania przez błony komórkowe

Sieci krystaliczne tworzące się w płynie ustrojowym po szczepionce zawierającej mRNA oraz w samej 💉, jak pokazano na tym filmie ze 💉 Pfi”ss”era, wyglądają jak anteny o wysokiej częstotliwości nano. Anteny grafenowe istnieją i były badane na Uniwersytecie w Manchesterze, gdzie znajduje się Narodowy Instytut Grafenu.

Prowadzone są tam szeroko zakrojone badania nad grafenem. Wykazano, że ciekłe kryształy grafenu tworzą, reagują spontanicznie w obecności zewnętrznego pola magnetycznego. Wykazano, że pola elektryczne zmieniają strukturę krystaliczną grafenu .

Grafen jest postrzegany jako „technologia związana z 5G” przez producentów grafenu, takich jak Grolltex, którzy zajmują się „Przyszłością grafenu i 5G” :

Technologii 5G nie można po prostu przeskalować w porównaniu z poprzednią technologią, aby sprostać wymaganiom szybkiej komunikacji przyszłości – wymaga ona technologii wspomagającej. Wprowadź grafen jednowarstwowy. Pod koniec 2017 r. zespół badawczy z Chalmers University w Szwecji opracował metodę łączenia elastyczności grafenu z detekcją terahercową, aby umożliwić połączenie z Internetem rzeczy (IoT) za pomocą technologii o dużej przepustowości dostępnych w 5G.

Grafen został z powodzeniem połączony z neuronami i neurotechnologiami opartymi na grafenie były i nadal są przedmiotem intensywnych badań.

Badając szaloną sieć nanokryształów tworzących sieci i fraktale w kształcie anteny w tej próbce, pojawiają się naglące pytania: czy to może się wydarzyć wewnątrz żył, komórek i neuronów ludzkiego ciała, gdy cząsteczki mRNA tych preparatów, owinięte w PEGylowane lipidy i nanowarstwę tlenku grafenu wchodzą do organizmu człowieka? A jaki będzie wynik?

Śmierć i niepełnosprawność z powodu 💉 są codziennie odnotowywane w dużych ilościach w mediach społecznościowych i w bazach danych VAERS: mogą to być odpowiedzialne za toksyny w tych 💉 lub uszkodzenie przez białko kolczaste .

WIDEO PFI”SS”ER OPUBLIKOWANE ONLINE:


Ten film rodzi pytania. 💉 COMIRNATY® ZOSTAŁA OPRACOWANA PRZEZ BIONTECH/PFI”SS”ER , zbadana pod standardowym mikroskopem. To, co dzieje się ze 💉 w ciągu tych 11 minut, jest bardzo interesujące i rodzi pytania. Kto może na nie odpowiedzieć w kompetentny sposób? Żadnych spekulacji proszę. Wypromieniowana temperatura lampy wynosiła 30 stopni Celsjusza. Powiększenie 28 x 8

OBRAZY SEKWENCYJNE Z POWYŻEJ WIDEO PFIZERA:

DRUGI KRÓTKI WIDEO:ZDJĘCIA ZE SŁOWACJI RAPORTU O TWORZENIU SIĘ KRYSZTAŁÓW W ŚLINIE PO BADANIACH , z wacików testów PCR DARPA , z zawartością HYDROŻELU


Niezależni badacze medyczni : nanotechnologia tlenku grafenu preparatach Mod ern’a i Pfi”ss”er

W wiadomościach wskazujących na wielce spekulowaną obecność nanobotów w 💉 , badacze medyczni donoszą, że pod mikroskopem optycznym zaobserwowano poruszające się, przesuwające się, samoorganizujące się nanocząstki prawdopodobnie tlenku grafenu i/lub tworzące się syntetyczne polimery biologiczne. w kilku kroplach szczepionki Moderna ze świeżo otwartej fiolki Moderny, ze zdjęciami jak poniżej (przewiń w dół). „Samoskładająca” się nanotechnologia znaleziona w szczepionce Mod ern’a

Fiolkę otwarto w celu podania szczepionki jednej osobie, po czym pobrano próbkę do obejrzenia. Informacje dotyczące badacza i okoliczności są obecnie anonimowe, aby chronić źródło. Badacz chciał jednak podzielić się tą wiadomością ze wszystkimi. Ten naukowiec zauważa, że plamki prawdopodobnie nano-tlenku grafenu wydawały się „samoskładać” w kształty.

Struktury i plamki przypominające robaki wydawały się poruszać, a także zaczęły poruszać się razem równocześnie . Zauważono kierunek ruchu w kierunku krawędzi szkła. Wydawało się, że nanoboty również zdały sobie sprawę z tego, że badacze patrzą przez okular i zatrzymały się, a następnie zdawały się zbliżać do środka.

Zaobserwowano długie nici lub kształty przypominające robaki, a także zbite, postrzępione kształty, jak widać na zdjęciach mikroskopowych La Quinta Columna tlenku grafenu w preparatach

Kolorowe i szarawe nano drobinki i rurki zaobserwowano zwykłym mikroskopem , i nic nie zostało dodane do kropli Mod erny. Świadek naukowy obserwował również pod mikroskopem poruszające się nanoboty i włókna. Wszelkie dalsze obserwacje lub analizy przy użyciu bardziej zaawansowanych mikroskopów będą zgłaszane tutaj, aby dodać je do tego raportu.

Badacz ten stwierdza, że „to, co zaobserwowałem pod mikroskopem – świeżo otwarta fiolka Mod erny – nic nie dodano. Tylko źródło światła i rozgrzane do temperatury pokojowej przez dwie godziny.”

Te poruszające nano-robaki są bardzo podobne do zdjęć opublikowanych w połowie kwietnia przez Mike Adams of Natural News w jego obserwacji mikroskopowych masek, jak również do obserwacji Dr T. w nano-robaki w maskach, , a także wielu badaczy świeckich, którzy publikowali zdjęcia i filmy swoich iPhone’ów przedstawiające poruszające się włókna na maskach i wymazach z nosa.

Dr Ariyana Love poinformowała na początku kwietnia, że były to hydrożelowe nanorurki węglowe wykorzystywane do dostarczania szczepionek do masek i wymazów z nosa bez świadomej zgody . Karen Kingston, demaskatorka Pfi”ss”er, która ujawniła redakcje w dokumentach Pfi”ss”er EUA, ujawniła również, że tlenek grafenu jest używany przez Mode rna i Pfi”ss”er w PEGylowanych lipidach stosowanych do otaczania cząstek mRNA w celu wymuszonego wejścia tych obcych cząsteczek mRNA do komórek ludzkich przez naturalnie oporne ludzkie błony komórkowe.

Wiadomo, że tlenek grafenu jest wysoce toksyczny i powoduje zakrzepy krwi.
Dowód inteligentnego samoorganizacji nanotechnologii i inteligentnego ruchu włókien jest wskaźnikiem biologii syntetycznej i nanobioelektroniki, jak wynika z kilku artykułów naukowych (niektóre wymienione poniżej) opublikowanych w różnych czasopismach.

Wskazuje to na niejawne włączenie tlenku grafenu do Moderny, ta szczepionka (ma służyć) do manipulacji elektromagnetycznej komórek i neuronów poprzez tworzenie syntetycznych sieci neuronowych w ludzkim ciele i mózgu. Jest to wyraźna oznaka nadużycia i zamierzonej transhumanizacji i cyborgizacji ludzkiego ciała za pomocą owych preparatów

Należy pamiętać, że zarówno Pfi”ss”er, jak i Mod erna opracowały transhumanistyczne 💉 mRNA dla DARPA, na podstawie kontraktów DARPA z 2013 roku. Powiązania wojskowe Pfi”ss”era i Moder ny, a także powiązania mRNA z Reginą Dugan z DARPA teraz kieruje przedsięwzięciami Wellcome LEAP i Danem Wattendorfem z DARPA teraz na Fundacja Gatesa była omawiana tutaj wcześniej. 

Platformy diagnostyczne i monitorujące DARPA „Pandemic Prevention Platforms” oraz ADEPT opierają się na bioinżynierii, manipulacji genami i biologii syntetycznej. Te programy przejęcia ludzi przewidują nieskończoną przyszłość 💉 mRNA i zewnętrznej kontroli ludzkiego ciała i mózgu, na co pozwoli tlenek grafenu.

Odkrycia tlenku grafenu i magnetycznych nanocząstek w paszach rolniczych, mięsie i innych źródłach zostały również omówione tutaj w Panelu 1 – Aktualizacja projektu Carnicom Disclosure Project z Transparent Media Truth i Raporty Ramola D z udziałem dr. Roberta Younga, dr Carrie Madej i dr Judy Mikovits.

OBRAZY PREPARATUMOD ERNA POD MIKROSKOPEM:

PODOBIEŃSTWO DO INNYCH OBRAZÓW: Przykład włókna znalezionego w masce na zdjęciach Mike’a Adamsa, mikroskopia laboratoryjna Natural News:

Zdjęcia tlenku grafenu znalezionego w 💉 Pfi”ss”er przez naukowców z La Quinta Columna i University of Almeria:

Ostatnie wpisy

Kategorie

NIEZALEŻNI BADACZE MEDYCZNI : PRZEBADALI POD MIKROSKOPEM PREPARATY MOD ERNNY I PFI”SS”ERA.

28 sierpnia 2021 / Możliwość komentowania NIEZALEŻNI BADACZE MEDYCZNI : PRZEBADALI POD MIKROSKOPEM PREPARATY MOD ERNNY I PFI”SS”ERA. została wyłączona

WIDEO PFI”SS”ER OPUBLIKOWANE ONLINE:

OBRAZY PREPARATUMOD ERNA POD MIKROSKOPEM:

Może Ci się spodobać

ŻYCIE NA ZIEMI ZOSTAŁO SPARALIŻOWANE – NA ILE SĄ TO ADEKWATNE DZIAŁANIA I JAKIE PRZYNIOSĄ SKUTKI? 29 marca 2020

  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • NIEZALEŻNI BADACZE MEDYCZNI : PRZEBADALI POD MIKROSKOPEM PREPARATY MOD ERNNY I PFI”SS”ERA.
  • WIDEO PFI”SS”ER OPUBLIKOWANE ONLINE:
  • OBRAZY PREPARATUMOD ERNA POD MIKROSKOPEM:
  • Może Ci się spodobać