Skok w króliczą norę

CO ŁĄCZY WATYKAN,PEDOFILIĘ I OKULTYZM.

CO ŁĄCZY WATYKAN,PEDOFILIĘ I OKULTYZM.

Jeśli jeszcze tego nie wiesz, wielu urzędników watykańskich na przestrzeni lat było zamieszanych w wykorzystywanie seksualne dzieci. 

W rzeczywistości wykracza daleko poza główny kościół wewnątrz murów Watykanu i obejmuje różne kościoły na całym świecie, które są między innymi związane z Zakonem rzymskokatolickim.

Chociaż prawdopodobnie za kulisami dzieje się znacznie więcej, co jeszcze nie zostało ujawnione, przestępcze działania wielu wysokich rangą członków wciąż wychodzą na jaw, a najnowszym przykładem jest kard. George Pell .

Pell został właśnie skazany za pięć przypadków wykorzystywania seksualnego dzieci . Obecnie stał się najwyższym urzędnikiem, jakiego kiedykolwiek uznano za winnego, służąc jako doradca papieża Benedykta, a także papieża Franciszka. Jest jednym z najpotężniejszych urzędników Watykanu.

Ponadto, w chórze prowadzonym przez brata emerytowanego papieża Benedykta odnotowano dziesiątki lat wykorzystywania seksualnego.

Około 600 członków katolickiego chóru chłopięcego ”Domspatzen” w Regensburgu w Niemczech było wykorzystywanych fizycznie i seksualnie w latach 1945-1992. Georg Ratzinger (brat Benedykta) był szefem chóru w latach 1964-1994.

W 2015 r. Prawnik Ulrich Weber otrzymał zadanie złożenia raportu z tego, co się stało, i odkrył zaskakujący fakt, że w ciągu 30 lat chór był prowadzony przez starszego brata Benedykta, około 600 chłopców z „wysokim stopniem prawdopodobieństwa ”Były ofiarami wykorzystywania seksualnego i / lub fizycznego.

Lista jest długa, bardzo długa. Niedawno 34 chilijskich biskupów z Kościoła katolickiego było zamieszanych w wykorzystywanie seksualne młodych chłopców. Możesz przeczytać więcej na ten temat tutaj .

Jeszcze bardziej niepokojące jest to, że tego typu działalność przenosi się z Kościoła na rodziny królewskie, politykę i wielką rozrywkę.

Wydaje się, że jest to dość powszechne w miejscach o wielkiej mocy i być może wszyscy są jakoś związani w jednym „wielkim klubie”. Myśl ta była kiedyś „teorią spiskową”, ale teraz ludzie zaczynają dostrzegać, że to fakt.

Ale dlaczego ten problem nigdy nie zostaje rozwiązany? To ważne pytanie. To bardzo wpływowi ludzie, którzy w zasadzie kontrolują system sądowniczy, a także główne media.

Dzięki swojej mocy są w stanie uchronić się przed „karą”. Weźmy na przykład Kościół katolicki, na czele którego stoi Papież, osoba, która równie dobrze mogłaby zostać tam umieszczona przez wyższe autorytety i jest po prostu kolejną marionetką używaną do ich władzy.

Być może jednym z powodów, dla których ta kwestia nie została rozwiązana w Watykanie, jest fakt, że sam Papież jest zaangażowany w tego typu działalność.

Carlo Maria Vigano, „Tytularny Arcybiskup Apostolski Ulpiana”, przeszedł na emeryturę w 2016 roku po służbie jako nuncjusz apostolski w Stanach Zjednoczonych. Wcześniej pełnił także funkcję Sekretarza Generalnego Gubernatora Państwa Watykańskiego od 16 lipca 2009 do 3 września 2011.

Niedawno opublikował rewelacyjny 11-stronicowy pisemny testament, który zawiera informacje o tym, „kto w hierarchii wiedział, co i kiedy, o zbrodniach kardynała McCarricka”. Świadectwo dotyczy wielu wysokich rangą urzędników w kościele, w tym papieża Franciszka.

McCarrick został niedawno usunięty ze swojego stanowiska w czerwcu 2018 r. Z powodu zarzutów o wykorzystywanie seksualne dzieci. Ten dokument pokazuje, jak ten proces został opóźniony (o jego działalności dowiedziano się prawie dwie dekady temu) a papież zrobił wszystko, co mógł, aby chronić McCarricka.

Dlaczego papież miałby to zrobić?

Zanim przejdziemy dalej, myślę, że ważne jest, aby wspomnieć o aspekcie rytualnym w tego typu czynnościach. Niedawno Papież porównał praktykę wykorzystywania seksualnego dziecka do praktyki „szatańskiej mszy”.https://www.youtube.com/embed/ESt8Sjo_6ho?feature=oembed

Opierając się na naszych własnych badaniach, uważamy, że ten rodzaj krzywdzenia dzieci jest używany w satanistycznych rytuałach. Dlatego było dziwne, kiedy to powiedział, co również wywołało reakcję jego kolegi stojącego obok niego.

Manly P. Hall, jeden z czołowych badaczy okultyzmu, pisze w swojej książce The Secret Teachings of All Ages :

„Za pomocą tajnych procesów magii ceremonialnej można skontaktować się z tymi niewidzialnymi istotami i uzyskać ich pomoc w jakimś ludzkim przedsięwzięciu.

„Dobre duchy chętnie udzielają pomocy w każdym godnym przedsięwzięciu, ale złe duchy służą tylko tym, którzy żyją, aby wypaczać i niszczyć…. Najbardziej niebezpieczną formą czarnej magii jest naukowe wypaczenie okultystycznej mocy dla zaspokojenia osobistych pragnień ”.

To może dać nam wgląd w to, o czym dokładnie mówił Papież. Według Malachi Martina, irlandzkiego księdza katolickiego i pisarza zajmującego się Kościołem katolickim, który został profesorem paleografii w Papieskim Instytucie Biblijnym Watykanu:

Co najbardziej przerażające było dla papieża Jana Pawła II, to fakt, że zetknął się tam odczuwalną obecnością złowrogiej siły we Watykanie i w niektórych kancelariach biskupich. To było to, co znający się na rzeczy duchowni nazywali „supermocą.

Fakt ten nawiązywał czasy panowania papieża Pawła VI w 1963 r, który ponuro nawiązał do„ dymu szatana, który wszedł do Sanktuarium ”… odnosząc się do ceremonii intronizacji dokonanej przez satanistów w Watykan.

„Poza tym występowanie satanistycznej pedofilii – rytuałów i praktyk – zostało już udokumentowane wśród niektórych biskupów i księży w takich miejscach, jak Turyn we Włoszech i Południowa Karolina w Stanach Zjednoczonych. Kultowe akty satanistycznej pedofilii są uważane przez profesjonalistów za kulminację obrzędów upadłego Archanioła ”. –– Napisane w książce Halla o geopolityce i Watykanie, „ The Keys of This Blood ”, str. 632

A co z polityką? Bohemian Grove ? Co tam się dzieje? Mroczne rytuały, takie jak „ Kremacja troski ”, odbywają się co roku w Bohemian Grove. Niezależnie od tego, czy są to prawdziwe, czy pozorowane ofiary, wpływają na uczestników, stępiając i eliminując ich poczucie „troski” i empatii dla innych.

Jest tam gigantyczna sowa, która według niektórych reprezentuje Molocha starożytnego Boga, któremu według niektórych światowych religii ludzie składali ofiary z dzieci. Najwyraźniej był to jedyny sposób radzenia sobie z gniewem tego Boga. 

Nie zamierzam nawet zagłębiać się w wiele przykładów z polityki Stanów Zjednoczonych, Departamentu Stanu i nie tylko, które były uwikłane w tego typu działalność. Możesz zobaczyć więcej przykładów w tym ostatnim artykule, który napisałem o Jeffreyu Epsteinie .

Badacz Kevin Annett, autor książki : ”Ukryte przed historią, The Canadian Holocaust” , spędził dużo czasu na badaniu zbrodni Kościoła, w szczególności wśród rdzennych mieszkańców Kanady.

Jest on sekretarzem Komisji Prawdy ds. Ludobójstwa w Kanadzie – utworzona 3 września 2000 r. W Vancouver, BC na podstawie mandatu wydanego przez IHRAAM Tribunal w Canadian Residential Schools, 12-14 czerwca 1998, Vancouver.

Zorganizował on Trybunał IHRAAM w kanadyjskich szkołach stacjonarnych pod auspicjami ONZ w dniach 12-14 czerwca 1998 r. W Vancouver oraz był doradcą i autorem końcowego raportu Trybunału.

Pomimo wszystkich swoich osiągnięć, był przez niektórych w internecie ignorowany, demonizowany i reklamowany jako oszust. Jest też jednym z głównych organizatorów Międzynarodowego Trybunału Zbrodni Kościoła i Państwa (ITCCS).

Poniższe zrzuty ekranu pochodzą z jego strony internetowej , na której archiwizuje on wiele inicjatyw podejmowanych przez ITCCS.

Kevin kilka lat wcześniej przesłał film na swoje konto YouTube, szczegółowo omawiając dokument, który stworzył on i jego współpracownicy. Tytuł brzmi: „Były argentyński junta insider nazwał papieża Franciszka„ głównym sprawcą ”w sieci handlu dziećmi”

W 1976 roku Argentyna również padła ofiarą wspieranego przez Stany Zjednoczone zamachu stanu,

W tym czasie papież Franciszek, znany wówczas pod swoim imieniem Jorge Mario Bergoglio, był prowincjałem argentyńskich jezuitów. Podczas gdy garstka postaci w kościele katolickim sprzeciwiała się rządom Videli, Bergoglio nie był jedną z nich.

W rzeczywistości Bergoglio faktycznie pomagał reżimowi Videli w mordowaniu dysydentów.  Uwcześniejsze dokumenty rządowe potwierdziły jego rolę w zgłaszaniu rządowi wojskowemu członków jego własnego zakonu, których uważał za „lewicowców”, wraz z kilkoma niewinnymi parafianami……Całkiem szokujące i otwierające oczy, prawda?

Opracował : Arsus

Udostępnij

CO ŁĄCZY WATYKAN,PEDOFILIĘ I OKULTYZM.

Globalna Świadomość24 października 20206 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułFACEBOOK TO TAJNY PROJEKT DARPA O NAZWE ”LIFELOG”.Następny artykułŚWIAT KTÓRY UTRACILIŚMY – ATLANTYDA KONTRA HYPERBOREA.

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

MEL GIBSON – ”UJAWNIAJĄC HOLLYWOOD ZARYZYKOWAŁEM WSZYSTKO” PANDORAGATE – POLSKIE PEDOGATE YOUTUBERÓW TO WIERZCHOŁEK GÓRY LODOWEJ ! SATANISTYCZNA SIATKA PEDOFILSKA

Ostatnie wpisy

IKONA NWO, MENTOR SHWABA I ZAŁOŻYCIEL ”GRÓPY BILDERBERG” ZMARŁ W WIEKU 100 LAT CZY ICH PLAN POLEGŁ – CZEMU ELITY

Kategorie

AGENDA 2030 (210) Alternatywna historia świata (177) Bez kategorii (11) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (180) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • CO ŁĄCZY WATYKAN,PEDOFILIĘ I OKULTYZM.
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?