Skok w króliczą norę

CZY OKULTYSTYCZNA PEDOFILA ELIT MA TEŻ MIEJSCE W POLSCE ?

CZY OKULTYSTYCZNA PEDOFILA ELIT MA TEŻ MIEJSCE W POLSCE ?

W Polsce krążyły legendy o tym, że czarnogłowi zabijali i składali w ofierze ludzi. Na zlecenie cara Rosji Aleksandra III malarz Mihal Munkacsy namalował pomiędzy 1882 r., a 1887 r. obraz, który przedstawiał rytualny mord jakiego czarnogłowi dokonali na 14 letniej dziewczynce Ester Solymosi.

Zbrodnia ta została dokonana na Węgrzech we wsi Tiszaeszlar i odbiła się głośnym echem w tamtych czasach. Według doktryny rabinicznej kabały: Izrael musi składać ofiary szatanowi, żeby zostawił go w spokoju. Gnostycka księga Zohar insynuuję pewną potrzebę poświęcania Gojów, których Izrael musi składać szatanowi. Według kabalistycznych dogmatów, demony muszą być przebłagane krwią, tak żeby życie narodu Izraela mogło trwać nieprzerwanie. 

Dla wielu osób wydaje się być nieprawdopodobne to, że proceder składania ofiar z ludzi trwa nadal. Okultyzmem fascynują się najpotężniejsi i najbogatsi ludzie na świecie. W 1972 r. dokładnie 12 grudnia Marie-Helene de Rotschild członkini jednego z najbogatszych rodów na świecie zorganizowała bal. Wydarzenie to odbyło się w Chateu de Ferries największej i najbardziej luksusowej rezydencji we Francji. Nie było by w tym nic niezwykłego, gdyby do mediów nie dotarły zdjęcia z tej uroczystości. Talerze były pokryte futrem, stoły udekorowane żółwiami i jedzeniem podawanym na zwłokach manekina. 

Współczesne wielkie gwiazdy nie ukrywają tego, że bywają na imprezach, gdzie serwowane jest ludzkie mięso. W sieci można poczytać artykuły jak opowiada o tym Kate Perry. Podczas jednej z gali Moca podawano ciasto, które przypominało ciało człowieka. 

Afera pizzagate, która została w Polsce przemilczana ujawniła, że w handel dziećmi oraz ich seksualne wykorzystywanie zamieszane są elity polityczne. Na ścianie lokalu Comet Ping Pong powieszone były obrazy, które przedstawiały nagie, torturowane i gwałcone dzieci. Do klienteli lokalu należeli między innymi Barack Obama oraz Hillary Clinton i jej polityczni sprzymierzeńcy bracia Podesta.

Ujawnione przez WikiLeaks dokumenty przedstawiały maile Johna Podesty, które w swej treści zawierały odniesienia nawiązujące do hot dogów, sosów i makaronów np. wiadomość: bardzo chciałbym pizze na godzinę. Jeden z e-maili informował, że Obama wydał 65000 dolarów z pieniędzy podatników na przelot pizzy i hot dogów z Chicago na prywatną imprezę w Białym Domu. Nawiązania do pizzy były sekretnym kodem pedofilskim. 

[pizza – dziecko, ser – dziewczynka, makaron – chłopiec, hot-dog – chłopiec, lody – męska prostytutka, orzechowe – ciemnej karnacji, sos – orgia]

Ktoś w tym momencie by mógł zadać pytanie, ale skąd biorą do uprawiania swoich haniebnych czynów te dzieci ? Odpowiedź jest bardzo prosta. Wielu polityków zdobywa dzieci dzięki swojej humanitarnej działalności. Jak mówi stare przysłowie najciemniej to jest pod latarnią. W 2010 r. Haiti zostało dotknięte trzęsieniem ziemi. Tuż po katastrofie założono tam wiele organizacji charytatywnych. Jedną z nich prowadziła bliska przyjaciółka rodziny Clintonów – Laura Gayler Silsby.

Kobieta była założycielką organizacji baptystów o nazwie: Nowe życie dla dzieci uchodźców. Jej misja polegała na ratowaniu osieroconych dzieci z Haiti. Jak jednak się okazało kobieta porwała około 33 haitańskich dzieci, które miały rodziców. Clintonowie, kiedy cały proceder wyszedł na jaw zatrudnili prawnika, aby ją wybronić niejakiego Jorge Puello. Okazało się, że mężczyzna ten przewodził międzynarodowym kręgiem pedofilskim. Wszystkie te informacje wypłynęły dzięki WikiLeaks. 

W 2007 roku FBI opublikowało biuletyn, w którym opisano symbole pedofili, których używali oni do wspólnej identyfikacji i agitacji preferencji seksualnych dzięki którym mogli się łatwiej odnaleźć oraz precyzować swoje ofiary. Niebieskie trójkąty oznaczały miłośników chłopców, różowe serca miłośników dziewczynek, a motyle ogólnie miłośników dzieci. Dziwnym zbiegiem okoliczności wiele organizacji pozarządowych zawierały dokładnie te symbole w swoich logach np. KAFALA (muzułmańska instytucja opieki nad dziećmi), PCT (Stowarzyszenie Szlaku Pacyficznego). 

W Stanach Zjednoczonych co jakiś czas wyciekały informację o tym, że rodzina Clintonów powiązana jest z handlem dziećmi. Clinton bardzo chętnie odwiedzał wyspę pedofila Epsteina. Z osobą Hillary Clinton wiąże się naprawdę ciekawa historia. Ron Hubbard założyciel kościoła scjentologicznego oraz inżynier Jack Parsons najlepsi uczniowie satanisty Crowleya starali się przeprowadzić pełny rytuał Babalon. Centralnym punktem tego rytuału było zapłodnienie kobiety reprezentującej boginię podczas rytualnego seksu.

Rytuał ten miał zapoczątkować powrót starych bogów, upadłych aniołów i dawnego porządku. Rytuał ten przeprowadzono na kalifornijskiej pustyni. Podczas rytuału poczęte ówczas dziecko miało stać się dzieckiem księżyca. Tym dzieckiem miała być dziewczynka, która, gdy dorośnie miała zgromadzić w swoim ręku olbrzymią władzę. To właśnie ona miała pomóc Antychrystowi w przyjściu na ziemię. Podobno w ciało zapłodnionej kobiety weszła inkarnacja demona, który nazywał się Hilarion. Rytuał zakończył się sukcesem i dziewięć miesięcy później na świat przyszła dziewczynka. Podobno tą dziewczynką jest Hillary Clinton. 

Nie tylko elity polityczne zaangażowane są w pedofilski proceder. Opublikowane przez FBI akta ujawniły, że lord Mountbatten, który był wujkiem księcia Karola był homoseksualistą ze wskazaniem na małych chłopców. Niedaleko pada jabłko od jabłoni, ponieważ w ubiegłym roku media obiegła informacja o tym, że książę Andrzej jest powiązany z aferą Epsteina, który prostytuował nieletnie dziewczyny. Rodzina brytyjska była zawsze blisko z pedofilami. Bardzo blisko dworu był pedofil i nekrofil Jimmy Saville. 

W 1995 r. Phil Shneider, który przez 17 lat pracował w tajnych projektach powiedział w jednym z wywiadów, że na terenie Stanów Zjednoczonych znajduje się około 130 podziemnych baz. Według niego właśnie tam przeprowadzane są eksperymenty na ludziach oraz dzieciach. Phil Shneider był inżynierem, geologiem oraz współwynalazcą super szybkiej metody do drążenia tuneli. Pracował przy budowie 13 takich baz. W 1995 r. niewiele ludzi wierzyło w tego typu historię.

Niedawno na światło dzienne wyszła informacja, że została powołana w Stanach Zjednoczonych specjalna grupa do zwalczania pedofilów. Podobno całkiem niedawno tej specjalnej jednostce udało się odbić około 2100 dzieci, które były przetrzymywane w klatkach oraz w tych podziemnych bazach. Jak ujawnia były dziennikarz śledczy Timothy Charles Holmseth większość uratowanych dzieci i tak nie przeżyję, ponieważ zostały one uwolnione będąc w przerażającym stanie fizycznym. Timothy podkreśla, że większość dzieci trafiła do niewoli poprzez adopcję zagraniczne oraz instytucje takie jak w Polsce MOPS. 

Dzieci są porywane przede wszystkim do spełniania chorych fantazji seksualnych zwyrodnialców oraz składane w ofierze. Dzieci wykorzystywane są również do stworzenia narkotycznego specyfiku zwanego andrenochromem. Traktowany jest on przez elity jako „serum młodości”. Produkowany jest on z nadnerczy ludzi, którzy są doprowadzani do skrajnego przerażenia. Torturowanie nieletnich jest również bodźcem, który pobudza seksualnie zwyrodnialców.

W tak zwanym darknecie nie trudno znaleźć forum ludzi, których kręcą tortury nieletnich. Zwyrodnialcy wymieniają się między sobą filmikami o tak makabrycznej treści. Informują się o tym jak łatwo można na przykład porwać, czy zabić dziecko. Za filmy, które przedstawiają torturowane i gwałcone dzieci płacone są naprawdę olbrzymie pieniądze. Dla osób o mocnej psychice polecam dokument po angielsku Hurtcore

Jak długo nie zabierzemy głosu w tak naprawdę ważnej sprawie jak bezpieczeństwo dzieci, tak makabryczny proceder będzie trwał w najlepsze. Współcześni ludzie niestety nie wyznają żadnych większych wartości. Ich życie polega na obserwowaniu instagramów znanych osób oraz zbieraniu lajków. Ludzie są bierni, a potem dziwią się, że takie zbrodnie mają miejsce.

Pora zadać niewygodne pytanie : CZY TEGO TYPU PROCEDER MA MIEJSCE W DZISIEJSZYCH CZASACH W POLSCE ?

Wspierajmy Pawła Bednarza, jedynego człowieka ,któremu tak naprawdę zależy na losie dzieci w Polsce i a walka o niewinnych stała się jego życiem Fundację imienia Dobrego Pasterza. 

https://www.youtube.com/channel/UCd7dL-l7Xsgnptt2yRJA_JQ

Źródła: 

1/ http://kinsmanredeemer.com/jewish-ritual-murder-painting

2/ https://therake.com/stories/icons/party-animals-the-rothschild-surrealist-ball/#&gid=1&pid=11

3/ https://art-for-a-change.com/blog/2017/05/spirit-cooking-with-marina-abramovic-the-first-cut-is-the-deepest.html

4/ https://www.irishcentral.com/roots/history/lord-mountbatten-pedophile-allegations

5/https://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/swiat/1932910,1,pedofilski-skandal-pozera-windsora-ksiaze-andrzej-usuwa-sie-w-cien.read

6/ https://www.henrymakow.com/2020/02/hoffman-Cabala-Judaism-is-Satanism.html

8/ https://killuminati.pl/2100-dzieci-zostalo-odbitych-przez-us-marines-z-podziemnych-baz-w-kalifornii/

9/ https://www.eska.pl/hotplota/news/katy-perry-jadla-ludzkie-mieso-w-hollywood-to-normalne-czy-to-zart-aa-babd-g7s3-kxDF.html

10/ https://www.youtube.com/watch?v=eka_9JErArc&t=488s

http://www.archiwum-tajemnic.pl/nowy-porzadek-swiata/661-krzywdy-satanistyczne-na-dzieciach.html

Udostępnij

CZY OKULTYSTYCZNA PEDOFILA ELIT MA TEŻ MIEJSCE W POLSCE ?

Globalna Świadomość5 września 20206 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułSEKRETNY KOSMOS NASA : MISJA APOLLO 20 – 3 METROWI OBCY I STATEK-MATKA PO CIEMNEJ STRONIE KSIĘŻYCA.Następny artykułTRANSPŁCIOWA AGENDA:

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

GŁÓD ADRENOCHROMU ! PRAWDZIWA CENA SŁAWY W HOLLYWOOD ! CZY ELITY NAPRAWDĘ SĄ UZALEŻNIONE OD ADRENOCHROMU ? CO SKRYWAJĄ TAJNE

Ostatnie wpisy

TAJNY KOD BIBLII – CZYM NAPRAWDĘ JEST SZYSZYNKA ? DLACZEGO WSZYSTKIE PRZEPOWIEDNIE I AGENDA ELIT WSKAZUJE NA 2030 ROK ?

Kategorie

AGENDA 2030 (259) Alternatywna historia świata (185) Bez kategorii (17) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • CZY OKULTYSTYCZNA PEDOFILA ELIT MA TEŻ MIEJSCE W POLSCE ?
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?